Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ttttaaaa, kolejne OGLOSZENIE:

Oddam kilka transportów ziemi z wykopów:

ziemia, ił pomieszany z piachem, lekki żwirek i częściowo glina. -taka mieszanina wszystkiego.

tylko w dniu jutrzejszym tj. środa 25.07.07 w godzinach rannych i odbiór własny!!!!!!

tel. 601-472-569

okolice SIEDLEC

 

O rany, ale masz wymagania... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttttaaaa, kolejne OGLOSZENIE:

Oddam kilka transportów ziemi z wykopów:

ziemia, ił pomieszany z piachem, lekki żwirek i częściowo glina. -taka mieszanina wszystkiego.

tylko w dniu jutrzejszym tj. środa 25.07.07 w godzinach rannych i odbiór własny!!!!!!

tel. 601-472-569

okolice SIEDLEC

 

O rany, ale masz wymagania... :wink:

 

No co? O wyrównanie terenu po zabraniu towaru przecież nie prosi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zabiorę z placu budowy/odkupię słup do tymczasowego przyłącza energetycznego. Może komuś jakimś cudem została jedna niewykorzystana krokwia z budowy ??

 

Czesc,

 

U nas sa na pewno jakies krokwie, bo nasz majster kupuje na zapas.

Co do slupa - w Sulejowku przy stacji PKP na tablicy ogloszen wisi takie wlasnie ogloszenie, slup 8,5 m wysokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zabiorę z placu budowy/odkupię słup do tymczasowego przyłącza energetycznego. Może komuś jakimś cudem została jedna niewykorzystana krokwia z budowy ??

 

Czesc,

 

U nas sa na pewno jakies krokwie, bo nasz majster kupuje na zapas.

Co do slupa - w Sulejowku przy stacji PKP na tablicy ogloszen wisi takie wlasnie ogloszenie, slup 8,5 m wysokosci.

 

Tak sobie potem pomyslalam, ze przeciez krokiew krokwi nie rowna, a nasze sa raczej cienkie - 7x14 cm. Niby mozna zbic dwie... :-?

 

Z moich ogloszen jest co nastepuje:

* Porotherm 18,8 cm - 4 palety po 60 sztuk

* Nadproze systemowe Porotherm 125 cm (do sprawdzenia jak ktos bedzie

zainteresowany)

* jest tez troche cegiel Porothermu 11,5 cm i 8 cm

* zaprawa do klinkieru Pozmur Kreisel GRAFIT - 5 workow

 

Odbior w Gorkach kolo Debego Wielkiego. Do zaladunku palet mozna zalatwic np. wozek widlowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć :D

jestem nowa. Mam na imię Beata. Znalazłam Was szukając działki w Chrośli, może coś wiecie ? Byliśmy w tych okolicach w sobotę i baaardzo nam sie spodobało :-). Pozdrawiam

 

Rozumiem, że chodzi Ci czy mamy jakieś namiary na sprzedawcę działki w Chrośli, czy dobrze zrozumiałem?

 

Przyznam, że osobiście to nie mam, ale w mińskim tygodniku "Co słuychać" od czasu do czasu ogłaszają się ludzie, którzy chcą takowe sprzedać (ok. 40zł./m.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

jestem nowa. Mam na imię Beata. Znalazłam Was szukając działki w Chrośli, może coś wiecie ? Byliśmy w tych okolicach w sobotę i baaardzo nam sie spodobało :-). Pozdrawiam

 

Rozumiem, że chodzi Ci czy mamy jakieś namiary na sprzedawcę działki w Chrośli, czy dobrze zrozumiałem?

 

Przyznam, że osobiście to nie mam, ale w mińskim tygodniku "Co słuychać" od czasu do czasu ogłaszają się ludzie, którzy chcą takowe sprzedać (ok. 40zł./m.).

 

Dzięki za odpowiedź :-). Będę czytać ogłoszenia. A swoją drogą, jakby ktoś coś wiedział o działkach do sprzedania w tej okolicy, to bardzo proszę o sygnał. Pozdrawiam wszystkich "budujących" i mam nadzieję, że niedługo do Was dołączymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...