Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Essa proszę bardzo.

Duży pan studniarz, jak coś to sama zobaczysz, robił nam i sąsiadce, ceny atrakcyjne: 501 444 556.

 

Mam pytanie, jak tam u Ciebie sprawa tynków?

No i ceny.

Ja znalazłam na wiosnę gościa do cem-wap zacieranych piaskiem kwarcowym(czyli nie trzeba gładzi potem) z polecenia za 20pln bez materiału i do gipsowych z agregatu po 27-28 pln z materiałem. Obaj z polecenia i robią tak że gładzi nie trzeba. To chyba dobra oferta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa proszę bardzo.

Duży pan studniarz, jak coś to sama zobaczysz, robił nam i sąsiadce, ceny atrakcyjne: 501 444 556.

 

Mam pytanie, jak tam u Ciebie sprawa tynków?

No i ceny.

Ja znalazłam na wiosnę gościa do cem-wap zacieranych piaskiem kwarcowym(czyli nie trzeba gładzi potem) z polecenia za 20pln bez materiału i do gipsowych z agregatu po 27-28 pln z materiałem. Obaj z polecenia i robią tak że gładzi nie trzeba. To chyba dobra oferta :roll:

Dzieki :-D :-D

 

Co do tynkow, tez mam oferte od goscia po 20 zl/m2 (cem-wap + piasek). Moze to ten sam? Moj jest chyba spod Garwolina. Ogladalam dwie jego roboty i jest ok. Inna sprawa, ze w tym roku mial stawke po 15 pln, wiec sie podwyzszyl o 33%!!

Dzisiaj gadalismy z innym, miejscowym tynkarzem, w tym roku ma stawke 13 zl. Na przyszly rok jeszcze nie chce sie umawiac ani na terminy ani na ceny, ale moze go jakos zmecze. Ja musze miec pewniaka i to na wczesna wiosne.

 

Pytanie dodatkowe:

Czy ktos nie potrzebuje moze grafitowej fugi do murowania komina?

Mam tego pare workow, kupowane wiosna, nie rozpakowane i skladowane pod dachem na palecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tynkow, tez mam oferte od goscia po 20 zl/m2 (cem-wap + piasek). Moze to ten sam? Moj jest chyba spod Garwolina. Ogladalam dwie jego roboty i jest ok. Inna sprawa, ze w tym roku mial stawke po 15 pln, wiec sie podwyzszyl o 33%!!

Dzisiaj gadalismy z innym, miejscowym tynkarzem, w tym roku ma stawke 13 zl. Na przyszly rok jeszcze nie chce sie umawiac ani na terminy ani na ceny, ale moze go jakos zmecze. Ja musze miec pewniaka i to na wczesna wiosne.

 

To chyba ten sam bo z tym moim taka sama historia odnośnie podwyżek :roll:

Dasz mi może namiar na PW na tego lokalnego, zawsze lepiej mieć kogoś w zapasie...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tynkow, tez mam oferte od goscia po 20 zl/m2 (cem-wap + piasek). Moze to ten sam? Moj jest chyba spod Garwolina. Ogladalam dwie jego roboty i jest ok. Inna sprawa, ze w tym roku mial stawke po 15 pln, wiec sie podwyzszyl o 33%!!

Dzisiaj gadalismy z innym, miejscowym tynkarzem, w tym roku ma stawke 13 zl. Na przyszly rok jeszcze nie chce sie umawiac ani na terminy ani na ceny, ale moze go jakos zmecze. Ja musze miec pewniaka i to na wczesna wiosne.

 

To chyba ten sam bo z tym moim taka sama historia odnośnie podwyżek :roll:

Dasz mi może namiar na PW na tego lokalnego, zawsze lepiej mieć kogoś w zapasie...

Powodzenia

 

 

Nie wiem o kim piszecie ale pzrypominam, żebyście unikali usług tej firmy

 

Zakład Usługowy

Ogólno-Budowlany, Hydrauliczno-Elektryczny

Stanisław Zbigniew Pieńkowski

Puznówka 164A

08-440 Pilawa

 

"Firma" działa na terenie: Białołęki, Starej Miłosnej, Sulejówka, Halinowa, Okuniewa, Garwolina, Pilawy

 

szerzej tutaj:

 

http://forum.muratordom.pl/czarna-lista-wyk-w-mazowieckim,t42058-60.htm

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam jak komuś już kończy się budowa niepotrzebnych sprzętów ....

Jeżeli są w stanie przejśc jeszcze jedną budowę to czekam na propozycje!

 

POZDRAWIAM BUDOWNICZYCH !

 

Czesc :-))

 

U nas zostalo troche materialow i troche gratow. Zalezy kiedy zaczynacie i co jest Wam potrzebne.

 

Ja na pewno moge sie od reki pozbyc:

* kabla elektrycznego ziemnego do wlz - 9 mb

* fugi grafitowej Kreisela do murowania kominow ponad dachem

* porothermu 18,8 11,5 i 8 cm

* drutu zbrojeniowego gladkiego - chyba fi 6 mm

 

Moze wczesna wiosna bedzie tez blaszak.

 

Pozdr.

 

 

PS. co ostatecznie teraz budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do odsprzedania stemple budowlane?? Jeśli tak to prosze o info na adres [email protected]

 

Zapytaj moze bezposrednio Arka-L.

Drugi moj pomysl: jak sie skreca kolo kosciola w Debem na Gorki, przejezdzasz tory, potem jest skret glownej drogi w lewo - po jakis 300-500 m za tym zakretem po prawej jest wysyp domow z tego sezonu - ja naliczylam 13 nowych budynkow. Moze popytaj, moze powies ogloszenie...

Powodzenia

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co, ja nie zrobię?! :lol:

Co prawda nie było mnie od wtorku, ale od poniedziałku mistrz cieśla ubija deski i papuje, w przyszłym tyg. ma skończyć. A ja w wolnych chwilach (których oczywiście mam nadmiar :wink: ) robię drobne robótki (ociepliłem styro fundamenty, zaciągnąłem klejem i siatką, pomalowałem, teraz obsypuję piachem). No i porządki. Jak skończą, to zabijam okna i tak do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...