Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a zapytasz w moim imieniu sasiadke? bardzo prosze :-))))

Jak bede miec telefon albo adres to juz sobie poradze.

Jeszcze pytanie w jakim wieku jest jej dziecko, bo moze ono chodzi tam do zerowki.

Jej dziecko trafiło tam w wieku około 3 czy 4 lat. Dokładnie nie pamiętam. Oczywiście spróbuję ją namierzyć i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam.

z narzeczonym planujemy budowe domu. mam juz dzialke w Debem Wielkim.

 

mam pytanie: czy ktos w okolicach Minska buduje "dom w tamaryszkach 2"

http://www.archon.pl/index.php?act=32&lang=pl&all=1&sid=m43b12f30b6933

 

jestesmy na etapie wyboru projektu, i jak na razie ten nam najbardziej przydal do gustu. ale wiadomo,fajnie by bylo zobaczyc na zywo :wink:

 

w tym roku planujemy tylko zakup projektu no i fundamenty,reszta ruszy po slubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę namiary na przedszkole w Górkach - potrzebuję posłać moją latorośl jak najszybciej do tego typu instytucji.

Z góry wielkie dzięki,

Gosia

Gosia, a ile lat ma Twoje dziecko?

W Debem przyjmuja od 3 lat na pelny etat, w Gorkach chyba jest tylko edukacja przedszkolna po 3 godziny dziennie, okolo poludnia i bez posilkow i lezakowania. Mnie to zupelnie nie urzadza. Szukam teraz czegos w kierunku Minska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestesmy na etapie wyboru projektu, i jak na razie ten nam najbardziej przydal do gustu. ale wiadomo,fajnie by bylo zobaczyc na zywo :wink:

Ty sie sanetka2 na hefalumpa nie wsciekaj, bo ja go lubie, a poza tym niejednemu juz pomogl na tym forum.

A poza tym jakos w zadnym z twoich postow nie dojrzalam slowa "poprosze", "czy moglabym"... Wiesz, chyba nie posadze przy domu tamaryszkow, chociaz sa efektowne i swietnie rosna na piachu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę namiary na przedszkole w Górkach - potrzebuję posłać moją latorośl jak najszybciej do tego typu instytucji.

Z góry wielkie dzięki,

Gosia

Gosia, a ile lat ma Twoje dziecko?

W Debem przyjmuja od 3 lat na pelny etat, w Gorkach chyba jest tylko edukacja przedszkolna po 3 godziny dziennie, okolo poludnia i bez posilkow i lezakowania. Mnie to zupelnie nie urzadza. Szukam teraz czegos w kierunku Minska.

 

Mała 3 latka skończyła w październiku. Nie przyjęli jej w tym roku do przedszkola w Dębem. Chcę jak najszybciej coś zorganizować. A może masz namiary do jakiejś babci emerytki na chodzie?

 

A może ktoś z grupy jest w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Z miłą chęcią przyłącze się do grupy, gdyż mamy zamiar budować się w wiosce, co się Chrośla zowie. A to nasz przyszły domek http://www.dobredomy.pl/?id_project=39&infopage=4 nasze SŁONECZKO. Przyłączam się do Was z żonką na nowo, gdyż to właśnie ona kilka lat temu napisała pierwszy wątek „ –justyna” . Niestety musieliśmy się wtedy na troszkę wstrzymać z naszymi planami, ale teraz wracamy i mamy nadzieje, że w końcu nam się uda.

 

Pozdrawiam

 

p.s. jesteśmy na etapie załatwiania kredytu i poszukujemy ekipy. Może ktoś z Was może z czystym sumieniem polecić fachowców. Do każdego etapu a na pewno do podstaw? Będziemy bardzo wdzięczni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...