Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poza tym, pamiętaj, że jak ruszy oczyszczalnia, to szambiarki będą tam musiały dojeżdżać, czyli nie ma co się łudzić, że nie utwardzą tej drogi

Zdaję sobie z tego sprawę. Porostu tak się trochę okłamuję. Chyba będę musiała się wybrać z aparatem i pofocić trochę póki jeszcze jest co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Zachciało mi się (w zeszły poniedziałek) zracać z poczty do domu drogą niedaleko oczyszczalni, czyli między innymi ulica Kościelną a później Batalionu Parasol. Uhhhh.... Dobrze, że jeśli chodzi o poruszanie się po mokradłach to niemal dorównuję łosiom... Tak wygląda ulica, o której rozmawialiśmy z Arkiem:

 

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0879_droga.jpg

 

Zdjęcie nie oddaje w pełni dramatyzmu sytuacji. Te rozjeżdżone koleiny sięgają do pół łydki. Pobocze wcale nie lepsze, całe rozmięknięte z powodu rozlewisk na łące...

 

A tak przy okazji. Przyznawać się czyje to :)

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0876_czyje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich forumowiczów!,

 

jak zobaczyłem tyle osób działkami i chęcią budowy lub w trakcie z okolic Mińska, Halinowa i no właśnie Chrośli to jakoś tak raźniej.......:)

 

Szukam właśnie tam działki....... w Chroślej a nawet w okolicach N. Dębe Wielkie, Bykowizny, Rudej, Górek,.....

 

urzekły mnie te okolice..........no w miarę blisko Wawy.....

 

ale niestety jak narazie z marnym skutkiem :(

 

Więc mam wielką prośbę czy ktoś wie......o jakiejś wolnej działce budowlanej lub do kogo się udać.....jakiś namiar?....lub jakąkolwiek wskazówkę..

byłbym wdzięczny.......

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
My wspolpracowalismy.

Byl, a wlasciwie nadal jest naszym kierownikiem budowy. Jest w sumie w porzadku, ale wydaje mi sie, ze pozwalal na zbyt wiele ekipie budowlanej i nie wylapal pewnych bledow. A tak poza tym ok.

 

No właśnie tego sie troche obawiam.

Czy w razie czego potrafi skutecznie zwrócić uwagę ekipie?

Obawaim sie tego, zę ja będe coś chciał, ekipa będzie na anty i jak on wtedy postepuje? Idzie po linii inwestora czy ekipy?

 

 

PS. A jakiego rodzaju błędów nie wyłapał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem z Mińska Mazowieckiego, działkę kupiłam 3 km od Mińska w miejscowości Cielechowizna, między Gliniakiem, Hutą Mińską a Marianką

 

Planuję budowę domku d06. Działka ma powierzchę około 1700m kw (dł - 95m, szer. 18,5 m)

 

Radziak niedaleko Mnie są działki do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No to i u nas sie ruszylo. Jak tylko bedzie cieplej zaczynamy budowac nasz domek w Gorkach.

 

Mam do Was ogromna prosbe - podajcie jakies namiary na dobre sklady budowlane w naszych okolicach. Szukam skladu zapewniajacego transport i rozladunek na placu budowy, i przede wszxstkim, zeby byli terminowi.

 

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam właśnie tam działki....... w Chroślej a nawet w okolicach N. Dębe Wielkie, Bykowizny, Rudej, Górek,.....

 

urzekły mnie te okolice..........no w miarę blisko Wawy.....

 

ale niestety jak narazie z marnym skutkiem

 

Więc mam wielką prośbę czy ktoś wie......o jakiejś wolnej działce budowlanej lub do kogo się udać.....jakiś namiar?....lub jakąkolwiek wskazówkę..

 

W Gorkach byly w zeszlym roku ogloszenia na tablicach z numerami telefonow.

Jak jest w tej chwili nie wiem, bo nie zwracalam na to ostatnio uwagi. Ale mysle, ze najlepiej pojechac i pospisywac. Ewentualnie popytac ludzi - moze w sklepie przy strazy pozarnej...

BTW - my nasza dzialke znalezlismy w necie na traderze ;)

 

Zycze sukcesow w poszukiwaniach, im nas wiecej ty,m lepiej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam Panówi Panie budujących okolice Mińska Maz.

Przedstawiam się : Joanna i czasem tu zaglądający mój maż Jacek !!.

W tym roku zakupiliśmy działkę 1070 m2 podbudowę naszego upragnionego domku .....

Okolice to Poświętne za Warszawą prąd będziemy mieć z Mińska Maz. jednak należymy regionowo do Wołomina ..hmm ależ to pomieszane co ..no a mieszkamy w Centrum Warszawy .....

Narazie to jesteśmy jeszcze na etapie szukania projektu ..mamy już 3 faworytów ale jeszcze nie zdecydowałam Osiek 7 czy Archonu-Jaspis i nie wiem.. ..

Przed nami załatwianie mapek i podłącza ...zobazymy prąd mamy w drodze a woda pewnie swoja ze studni ...Jeśli ktoś jest niedaleko nas to pozdrawiamy i proszę o kontakt .....

Joasia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę na inny temat. Wiecie, że w Mińsku Mazowieckim jest prężnie działające Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego ? Dziś byłam na zorganizowanej przez nie wystawie starych fotografii przedstawiających Mińsk i jego mieszkańców. Najstarsza pochodziła z 1903 roku.

 

Kupiłam Rocznik Mińskomazowiecki i pochłaniam artykuły o histori Mińska i jego mieszkańców. Fascynująca lektura. W sobotę jeśli jeszcze uda mi się zdobyć bilety wybiorę się z moim bratankiem na przedstawienie dla dzieci do domu kultury. W wolnym czasie zamierzam jeszcze odwiedzić. Muzeum 7 Pułku Ułanów.

 

Sama niedawno się zaskoczyłam, że jak na taka niepozorną, senną i mieścinkę to tu strasznie dużo się dzieję. Informację czerpię z nieoficjalnej strony Mińska Mazowieckiego Mińsk Mazowiecki Twoje Wirtualne Miasto, robionej nieodpłatnie przez jakiegoś pasjonata. Mnóstwo ciekawych informacji i artykułów. Świerze info o wydarzeniach kulturalnych. Nawet repertuar kina (skąpy bo skąpy ale jest). Ja zamierzam brać w udział w życiu tego Miasta i powiatu a Wy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, jakoś dyskusja tu ucichła....

Zrobiło się ciepło i byłamostatnio z mężem w Poświętne na działce , zrobiliśmy pomiary pod projekt...

Tak się zastanawiam ,bo prąd będziemy załatwiać w Mińsku ,bo tam należymy czy ma ktoś może doświadczenie z nimi o podłączenie prądu?

Czy dobrze jest od razu złożyć wniosek o prąd na cele budowy i pod dom mieszkalny ,bo podobno jak sie złozy tylko na cele budowy to potem od nowa polityka papierologi...?

 

Może ma ktoś doświadczenia z nimi , wszelkie wnioski i uwagi porządane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się (w zeszły poniedziałek) zracać z poczty do domu drogą niedaleko oczyszczalni, czyli między innymi ulica Kościelną a później Batalionu Parasol. Uhhhh.... Dobrze, że jeśli chodzi o poruszanie się po mokradłach to niemal dorównuję łosiom... Tak wygląda ulica, o której rozmawialiśmy z Arkiem:

 

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0879_droga.jpg

 

Zdjęcie nie oddaje w pełni dramatyzmu sytuacji. Te rozjeżdżone koleiny sięgają do pół łydki. Pobocze wcale nie lepsze, całe rozmięknięte z powodu rozlewisk na łące...

 

A tak przy okazji. Przyznawać się czyje to :)

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0876_czyje.jpg

 

Witajcie,

I co nikt się nie przyznaje do tego domu? My budujemy się2-3 działki obok w kier. Kościelnej....

A droga w niedzielę wyglądała już troszkę lepiej :D

Pzdr,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się (w zeszły poniedziałek) zracać z poczty do domu drogą niedaleko oczyszczalni, czyli między innymi ulica Kościelną a później Batalionu Parasol. Uhhhh.... Dobrze, że jeśli chodzi o poruszanie się po mokradłach to niemal dorównuję łosiom... Tak wygląda ulica, o której rozmawialiśmy z Arkiem:

 

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0879_droga.jpg

 

Zdjęcie nie oddaje w pełni dramatyzmu sytuacji. Te rozjeżdżone koleiny sięgają do pół łydki. Pobocze wcale nie lepsze, całe rozmięknięte z powodu rozlewisk na łące...

 

A tak przy okazji. Przyznawać się czyje to :)

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0876_czyje.jpg

 

Witajcie,

I co nikt się nie przyznaje do tego domu? My budujemy się2-3 działki obok w kier. Kościelnej....

A droga w niedzielę wyglądała już troszkę lepiej :D

Na szczęście taka pora, że się zaczyna osuszać. A co do tego domu na fotce, to szkoda, ze nikt się nie przyznaje. Myślałam, że poznam kolejnego sąsiada z okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...