Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mógłbyś napisać gdzie w tej Aleksandrówce?

Taki budynek trochę z tyłu z prawej strony (chyba niebieski)?

Byłem tam kiedyś szukając działki ale zakładów nie znam.

 

Pozdrawiam,

 

J

Przy wiadukcie skręcasz na Aleksandrówkę. Jedziesz asfaltem. Jak jest rozjazd w prawo i w lewo (główna z pierwszeństwem) - dajesz w prawo. Prosto do końca asfaltu (las). Tam w lewo. Jakieś 300m po prawej stronie jest ten zakład/wytwórnia (chociaż gwoździe dwunastki ściągali z Wołomina - nie wszystko robią). Trudno powiedzieć - trzeba uważnie się rozglądać. To jest dom w głębi, mocno zasłonięty drzewami iglastymi. Duża brama, otwarta, w głębi spore budynki/magazyny. Ja tam brałem kartonami do dachu (więźba, deskowanie, papiaki z blaszakami itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może powiecie mi gdzie kupić w okolicach mińska przepusty na mostek? mam ogromniasty rów i trzeba zbudować przejazd: to jak druga budowa :)

 

agusiek jeżeli masz na myśli przepusty betonowe to my kupowaliśmy w Beto Met http://szczegoly.pkt.pl/beto_met_producent_wyrobow_z_betonu_0bc62f92c7304a5fdb7792f4c43db01f.html - nie wiem czy mają swoją stronę bo to mąż ich wynalazł, betoniarnia znajduje się 4 km za Mińskiem w drodze na Siedlce, za barem Osiek w prawo na jednostkę lotniczą w Barczącej - betoniarnia naprzeciwko jednostki po lewej stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z Was interesował się bliżej plnowaną przebudową drogi krajowej A-2.

Z opisu umieszczonego przy UG wynika, że będą dwa ronda i drogi serwisowe, tylko nie bardzo mogę z opisu wywnioskować którędy te drogi serwisowe będą prowadzone, pada tylko stwierdzenie "przy ulicy Kościelnej, Strażackiej, Pustelnickiej"

Dziś rano jak byłem na budowie przybiegła do mnie na sąsiadka i powiedziała, ze będzie droga "dla TIR'ów" budowana przy naszych działkach (okolice ul. Poprzecznej), na przedłużeniu Pedagogów.

Wydaje mi sie to jakąś pomyłką, ale nie mam kiedy fizycznie pójść do gminy w najbliższym czasie, dlatego chciąłbym zapytać, czy ktoś widział na własne oczy plany tej przebudowy i moze coś konkretnego powiedzieć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi z Polnej,

czy ktoś z Was wie gdzie przebiega linia rozgraniczająca ulicę Polną w Dębe Wielkim? Ciekawa jestem czy możemy postawić ogrodzenie w granicy działki, która przebiega przy samej drodze za rowem, ale nie jestem pewna czy granica pokrywa się z linia rozgraniczającą ulicy? Mam wątpliwości, bo wszyscy sąsiedzi grodzą się przed rowem. Nie wiem czy to dlatego że tak musieliście, czy po prostu nie chcieliście mieć rowu na działce. Jak ktoś już ma jakieś doświadczenia to będę wdzięczna za informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi z Polnej,

czy ktoś z Was wie gdzie przebiega linia rozgraniczająca ulicę Polną w Dębe Wielkim? Ciekawa jestem czy możemy postawić ogrodzenie w granicy działki, która przebiega przy samej drodze za rowem, ale nie jestem pewna czy granica pokrywa się z linia rozgraniczającą ulicy? Mam wątpliwości, bo wszyscy sąsiedzi grodzą się przed rowem. Nie wiem czy to dlatego że tak musieliście, czy po prostu nie chcieliście mieć rowu na działce. Jak ktoś już ma jakieś doświadczenia to będę wdzięczna za informacje.

Pozdrawiam

A geodeta nie wyznaczył granic działki? U mnie wbił kołki - przed rowem (tj ulica, rów, działka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, z tego co widać, to zupełnie nie wiadomo jak to ma wyglądać w rzeczywistości.

Gmina pisze o drogach serwisowych dwukierunkowych, inni mówią o jednokierunkowych...

Gmina mówi o światłach, w projekcie podobno świateł nie ma...

Ogólnie fajnie...

Ludzie z gminy powiedzą wszystko byle uspokoić mieszkańców. Jak zaczną realizować będzie już za późno na protesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...