Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki Wera13 i Essa za wskazówki!

 

Odnośnie prądu to się nieźle zszokowałem. Także od tego zacznę. Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś w tym rejonie robił przyłącze kablowe (pod ziemią) czy tylko napowietrzne??

Odnoście wody i kanalizacji to niestety mamy do niej około 150m. Najbliższy sąsiad (około 50m bliżej) zrezygnował z wodociągu i kanalizacji - zrobił własną studnię i szambo. My wolelibyśmy jednak się podłączyć, ale to jeszcze zależy od kosztów i chęci gminy:(. Także przy najbliższej wizycie w Dębe wstąpię do urzędu i zobaczę co oni powiedzą...

 

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie kradzieży. Czy komuś z Was okradli budowę???

Jeszcze raz dzięki za wskazówki!

grregg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Wera13 i Essa za wskazówki!

 

Odnośnie prądu to się nieźle zszokowałem. Także od tego zacznę. Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś w tym rejonie robił przyłącze kablowe (pod ziemią) czy tylko napowietrzne??

Odnoście wody i kanalizacji to niestety mamy do niej około 150m. Najbliższy sąsiad (około 50m bliżej) zrezygnował z wodociągu i kanalizacji - zrobił własną studnię i szambo. My wolelibyśmy jednak się podłączyć, ale to jeszcze zależy od kosztów i chęci gminy:(. Także przy najbliższej wizycie w Dębe wstąpię do urzędu i zobaczę co oni powiedzą...

 

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie kradzieży. Czy komuś z Was okradli budowę???

Jeszcze raz dzięki za wskazówki!

grregg

Poczytaj Grregg to co ja pisalam na tym forum - bedziesz mial odpowiedz na oba pytania ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie lodów :-D

Będziemy w sobotę o 14.30 pod kościołem.

Jeśli się ktoś pojawi to będzie nami miło się poznać, jak nie to będziemy szukac innej okazji.

 

Nie jest to takie późne popołudnie ale postaramy się przybyć.

 

 

Wiem, ale jak myśłałam o późnym popołudniu to miałam nadzieję na większą frekwencję. Jak zobaczyłam że zainteresowanie jest małe to wybrałam porę o której 2 raz tego dnia bedziemy jechac do dębego - tak żeby nam spotkanie nie wypadło w połowie jakiejś roboty:-D

Cóż samolub ze mnie:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie odnośnie wieźby dachowej czy ktoś wie gdzie można kupic za rozsądne pieniądz :roll:

 

Jadwiniew za Stanisławowem - 850 impregnowane ....

w Sulejówku pytałam też ale jakoś około 760-800 bo powiedział ze zależy od długości desek no i za transport chyba coś doliczają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu kupowaliśmy: http://www.tar-marko.pl/kontakt.htm.

W tamtym roku miał najlepsze ceny, jakie znaleźliśmy, szybki i bez problemu transport. Nie wiem, jak to wygląda w tym roku.

 

Jak tam lody - smaczne były?

Bo nam z przyczyn niezależnych nie udało się dotrzeć, ale może jakiegoś grila koszyczkowego udało by się zorganizować.

W razie czego nasze podwórko jest do dyspozycji :lol:

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebi fachowcy od mixokreta, dobrzy i tani. Proszę o sprawdzone osoby Dziekuje

Zapytaj o mixokreta monia77w1. U nas mial robic jej fachowiec, ale w koncu tynkarz nam garaz zrobil. Z rozmowy byli ok.

U Moniki chyba juz wylane, to bedzie mogla cos o nich powiedziec i dac namiary.

pozdr.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebi fachowcy od mixokreta, dobrzy i tani. Proszę o sprawdzone osoby Dziekuje

Zapytaj o mixokreta monia77w1. U nas mial robic jej fachowiec, ale w koncu tynkarz nam garaz zrobil. Z rozmowy byli ok.

U Moniki chyba juz wylane, to bedzie mogla cos o nich powiedziec i dac namiary.

pozdr.

a.

 

Zgadza się, u mnie już wylane. Chłopaki wpadli o 7 rano a o 17 mialam wylewki skończone, całe 250 m2. Poszło szybko i sprawnie tel. 501 321 439.

Nawet mi chłopaki pozamiatali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...