Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej mamy ugadanego murarza :D

 

Rozsądny Pan Bogusław z Jakubowa. Cena też jak najbardziej rozsądna. 33 tys razem z więźbą . Teraz czekamy na pozwolenie na budowe. i....... we wrześniu zaczynamy.

Najpierw fundamenty. w przyszłym roku stan surowy.

 

Czy ktoś z Was budował z YTONG?

 

 

Napiszcie gdzie kupowaliście.

 

A może juz mieszkacie w takim domu ?

 

Czy Wam w nim ciepło?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi Panowie od budowania ścian wzieli w tamtym roku 17 tys. zł. (od wykopania fundamentów po pełne deskowanie).

Znajomi w tym roku dogadali się ponoć na 33 tys. zł (ale domek będzie miał ponad 300 m2).

Ekipa bardzo fajna, w w sumie na budowie spędzili około 25 dni roboczych więc myślę, że również szybka. Ale z tego, co wiem wolnyh terminów na ten rok brak :cry

 

Możecie dać namiary na swoich murarzy? Budować będę na wiosnę.

 

Ta sama prośba do Leszka i Ewy. Też jestem w trakcie czekania na pozwolenie i poszukuję fachowców.

Ktoś już pytał, powtórzę się - gdzie można zamówić więźbę dachową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto buduje sie na rogu, przy skrecie do Gorek, po ukosie od Arka?

 

taki mały "off topic" :)

Uważajcie na sasiadów na tym skrzyżowaniu. Ostatnio jechała sobie pani Kościelną "od centrum" prosto przez skrzyżowanie i włączyła kierunkowskaz w prawo. A że ja wyjeżdzałem z Batalionu Parasol (z jej prawej, z podporzadkowanej), to widząc jej kierunek nie zatrzymywałem się tylko jechałem. No i o mało co nie wjechała mi w bok. A tłumaczenie czemu miga w prawo jadąc prosto przez skrzyżowanie - "bo ja zjeżdżam z drogi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wschodnią stronę Mińska!

Nikaaa, kiedy chcesz zaczynać? Mam poleconą ekipę niepijącą, solidną i czystą - podobno nie ma bałaganu na budowie i nie marnują materiałów, ale jesteśmy dopiero po wstępnych rozmowach. Konkrety / głównie cena / mają być omawiane w przyszłym tygodniu. Nie są z Mińska, ale już parę domów tu postawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wschodnią stronę Mińska! Większość tu obecnych to Górki i Dębe... We wrześniu zaczynam w Budach Janowskich na granicy z Kolonią Janów.

Nikaaa, kiedy chcesz zaczynać? Mam poleconą ekipę niepijącą, solidną i czystą - podobno nie ma bałaganu na budowie i nie marnują materiałów, ale jesteśmy dopiero po wstępnych rozmowach. Konkrety / głównie cena / mają być omawiane w przyszłym tygodniu. Nie są z Mińska, ale już parę domów tu postawili.

 

Hej

My chcieliśmy zalać fundamenty w Październiku, ale szanse są marne, niestety nasze cudowne urzędy utrudniają jak mogą. Więc chce zacząć jak naszybciej w nowym roku. Jeśli masz taką ekipę to napisz mi do nich jakiś kontakt. Może być na maila: [email protected]

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Nikaaa,

gdzie budujesz ten domek w Mieni, wreszcie ktoś z mojej wsi ;-)

 

Hej

ja plnuje budowę w tzw. Mieni Pełczańskie niestety obok kurnika :cry:

ale muszę to jeszcze przemyśleć....

a ty gdzie planujesz budowę i kiedy zaczynasz, no i oczywiście masz jakąś fajną ekipę budowlaną....

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej

ja plnuje budowę w tzw. Mieni Pełczańskie niestety obok kurnika :cry:

ale muszę to jeszcze przemyśleć....

a ty gdzie planujesz budowę i kiedy zaczynasz, no i oczywiście masz jakąś fajną ekipę budowlaną....

 

pozd

ja buduję się w Cegłowie. już mam zamiar tynkować wnętrza. ekipy nie polecam, chyba że masz czas ich pilnować - póki pilnowałam szło w miarę, a później skopali parę tematów. tearaz to wiem na co zwracac uwage :lol:. u mnie to jeszcze jakoś poszło ale miałam odwiedziny na budowie innego roszczeniowego w/c majstra inwestora. a czemu musisz przemyśleć? w mieni kurniki są wszędzie oprócz rezerwatu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikaaa, jeśli masz inną alternatywę, to rzeczywiście przemyśl. Moi rodzice mieli fermę kur a przy niej mieszkanie i z wentylatorów capek czuć było strasznie, nawet w sporej odległości a zwłaszcza w upały.

 

Amelia2 wiem coś o tym bo całe życie mieszkałam na przeciko kurnika i szczerze średnio mi się to uśmiecha...

ponawiam prośbę o kontakt do tej ekipy budowlanej bo szczerze jestem troche zdesperowana...

 

będe bardzo wdzięczna

 

p.s. a jaki masz projekt domku????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...