Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

chciałam serdecznie podziękować za telefony do murarzy.

Umówilismy sie z P. Bogusławem z Jakubowa.

Cena niemalże o połowe mniejsza. 32 tys razem z więźbą dachową.

Budujemy dom http://www.archipelag.pl/projekty-domow/nastka/?ProjectMirror=1 w technologii YTONG, ściany jednowarstwowe.

Zaczynamy we wrześniu lub październiku.

 

pozdrawim

 

Hej

czy mogli byście dać mi namiar na tego P. Bogusława z Jakubowa, bo poszykuje jekiegoś rozsądnego murarza....

będę zaczynać budowę na wiosnę 2008

będe bardzo wdzięczna

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hello!!!

Czy ktoś ma namiar na kogoś do pomocy dla murarza z okolicy? Potrzebny mi namiar wręcz natychmiast! :wink:

 

A co do sklepu na Kościelnej to z tego co wiem to on nie ma być na tej działce na rogu, ale wcześniej w stronę przejazdu kolejowego gdzie budują dwa budynki z czerwonej cegły i ten pierwszy ma być podobno sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu to już chyba legendy krążą

Z tego co ja słyszałam to duży sklep wielobranżowy buduje się na ulicy Przemysłowej niedaleko przed ul Poprzeczną jadąc od drogi krajowej

(ma dwie pary dużych drzwi samootwieralnych.). Ale może to nie ten sam o którym w waszej okolicy słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!!

 

A co do sklepu na Kościelnej to z tego co wiem to on nie ma być na tej działce na rogu, ale wcześniej w stronę przejazdu kolejowego gdzie budują dwa budynki z czerwonej cegły i ten pierwszy ma być podobno sklepem.

 

A tam to syn Lewandowskiego się buduje - tego od piachu i koparki.

A z pomocnikami - współczuję i powodzenia życzę - sam to przechodziłem rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia2 wiem coś o tym bo całe życie mieszkałam na przeciko kurnika i szczerze średnio mi się to uśmiecha...

ponawiam prośbę o kontakt do tej ekipy budowlanej bo szczerze jestem troche zdesperowana...

 

będe bardzo wdzięczna

 

p.s. a jaki masz projekt domku????

 

Wczoraj odwiedziłam budowę na której aktualnie są "moi" murarze /w środy i soboty jeżdżą do domu/, obejrzałam - czysto, ładnie i dokładnie- dziś idę z projektem na rozmowę... Zapytam czy mają jakieś zamówienia na wiosnę. I ja chcę wtedy ciągnąć, teraz tylko fundamenty, więc mieli by blisko dwie budowy. Projekt mam Planeta2 z prac. Dobre Domy. Może nie jest efektowny z zewnątrz ale spełnia wymogi gminnego planu zagospodarowania przestrzennego i chyba będzie funkcjonalny: ma spiżarkę, spore pomieszczenie gospodarcze na rowery, kosiarkę, narzędzia...,częściowo zadaszony taras, pralnię, garderobę itp. A ty jaki wybrałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Amelia

ja mam domek Agnieszka MG Projekt, też nie wygląda zbyt okazale ale jak dla mnie jest bardzo funkcjonalny.

co do ekipy to daj znać czy mają czas, bo ja też planowałam fundamenty w tym roku ale z dokumentami się nie wyrobie więc ja tak od razu na początku następnego roku nie zaczne,

napisz jak będziesz już wiedzieć ile chcą kasy za budowę

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Amelia

ja mam domek Agnieszka MG Projekt, też nie wygląda zbyt okazale ale jak dla mnie jest bardzo funkcjonalny.

domek ach że hej, mówi za się powierzchnia. jako właściciel zacisza zaprojektowanego przez tą samą firmę już Ci współczuję tej ramki na poddaszu podszymującej dach, dachu kopertowego i chyba masz dwa poziomy stropu?. pokoje duże i rzeczywiście funkcjonalne.jeżeli będziecie palić węglem zastanów się nad kotłownią - np wejście przez garaż.podoba mi się część otwarta: w salonie 40m2 można robić niezłe imprezki, a kuchnia ma fajny układ prosty do zaprojektowania.

aha, nazwa projektu też jest pięęękna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

a dlaczego wsółczujesz mi dachu, czyżby był kiepsko zaproejtowany czy trudny do wykonania, bo zaczynam się bać

co do domku to wprowadziłam w nim troche zmian, chociaży część garażu przeznaczam na kotłownie(zeby mieć gdzie opał trzymać) no i jeszcze pare innyc pierduek.

z domku jestem zadowolona ale wybór był trudny

p.s. a skąd ekipa u was budowała żebym ewentualnie na nią nie trafiła skoro jej nie polecasz.

co do wcześniejszego postu odnośnie kontaktu to chętnie bym się z toba spotkała i pogadała o sprawach budowlanych, ale w najbliższym czasie będzie to trudne. we wrześniu mam ślub i jestem na etapie jeżdżenia po całej rodzinie i zapraszania ( ależ to upierdliwe zajęcie)

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Amelia

"ja mam domek Agnieszka MG Projekt, też nie wygląda zbyt okazale " :lol: :lol:

bardzo skromnie powiedziane! Też w pierwszym zachwycie nad projektami patrzyłam na tego typu "chatki", ale plan zagospodarowania przestrzennego u nas narzuca dach dwuspadowy, równoległy do drogi... Mój dach mnie przeraza 272m2, ale ty masz jeszcze lepszy! Domek śliczny, ale dla mnie za mała kotłownia / będę opalać węglem/ i brak pomieszczenia na narzędzia, kosiarkę, rowery itp. OK jeśli jest jakaś komórka, albo duży garaż, a Agnieszka takowy chyba ma. Niestety koszty budowy tych pięknych domów stopniowo redukowały moje zapędy i tak wybór padł na Planetę.

Z murarzami się nie spotkałam bo właśnie wczoraj przenieśli się do Marek, będą za 2 miesiące, ale na przyszły rok jeszcze nie mają konkretnych planów, poza moim :lol: , ale rozmawiałam tylko telefonicznie. Napiszę gdy ich spotkam, póki co też poproszę o namiary na pana z Jakubowa dla porównania.

Przy zapraszaniu gości na wesele patrz na zasobność ich portfeli, żeby jak najwięcej na budowę nazbierać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

co do Pana z Jakubowa to kontaktu nie mam i też kogoś prosiłam o ten kontakt ale juz nie pamiętam kogo. Natomiast w niedziele i poniedziałek spotykam się z dwoma ekipami i dam Ci znać co mi powiedziali i za ile kaski.

co do domku Agnieszka to mam w planach przedzielenia garażu bo specjalnie jest zaprojektowany większy i tam zrobić skład na opał. Będe się starać nie zagracać sobie działki jakimiś komórkami.

p.s. w którym miejscu masz zamiar sie budować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Czy chceliście namiar na Pana Bogusława z Jakubowa? ??????

 

Aktualnie buduje on na Zakolu . To jest ciut za Mińskiem.

Nam zaczyna fundamenty jak tylko będziemy mieli pozwolenie, czyli wrzesień , październik.

Z tego co wiem na przyszły rok ma zaplanowane 3 budowy w ty 1 nasza :D :D .

Ja dostałam jego numerr tez od życzliwych z forum.

Porozmawiajcie , zobaczycie jak Wam się spodoba.....

Nam spodobał się bardzo. Konkretny , wie o czym mówi .

Niewygórowana cena.

 

Chętnym podam numer telefonu Pana Bogusława na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Czy chceliście namiar na Pana Bogusława z Jakubowa? ??????

 

Aktualnie buduje on na Zakolu . To jest ciut za Mińskiem.

Nam zaczyna fundamenty jak tylko będziemy mieli pozwolenie, czyli wrzesień , październik.

Z tego co wiem na przyszły rok ma zaplanowane 3 budowy w ty 1 nasza :D :D .

Ja dostałam jego numerr tez od życzliwych z forum.

Porozmawiajcie , zobaczycie jak Wam się spodoba.....

Nam spodobał się bardzo. Konkretny , wie o czym mówi .

Niewygórowana cena.

 

Chętnym podam numer telefonu Pana Bogusława na maila.

 

hej

mój mail: [email protected]

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nika odwiedź Mikusków na Cisiu zaraz za torami od strony mieni - oni są nieźli i sama ich bym wzięła gdyby nie byli wtedy zarobieni. ceny maja przyzwoite a robia chaty razem z wieźbą a nawet tynkują.

nasz murasz miał inicjały TW i był z Mińska.

 

co do dachu to napewno podwyższa on cene i denerwuje mnie ta ramka wokół całego poddasza - strata powierzchni. do dachu kopertowego musisz miec dobrego ciesle i dekarza. tych to moge polecac.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koło Mieni też są Cisie? Na mapie znalazłam tylko k/ Dębego. Czy dobrze rozumiem, że aby tam trafić trzeba skręcić w kierunku torów naprzeciwko domu opieki?

Cisie to raczej nazwa przyswojona przez mieszkańców Cegłowa - dzielnica cegłowa. w mojej wsi Mieni też sa tzw dzielnice> np ja mieszkam na ogrodach, nika na mieni pełczańskiej, jest leśniczówka, jest pgr, jest nawet kur... dołek :lol: (głupio tam mieszkać). intersuje Cię może taka ekipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...