Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Byłam dziś w Mieni, w mordeczkę, jak śmierdziało! Z fermy wywieźli nawóz kurzy na pole od strony Ignacowa, a że wiatr wiał z tamtej strony to aż na Cisiu dawało! Mój nos nie szlachecki, kilka lat pomagałam na fermie rodziców ale jest to mocno niemiłe. Znalazłam Mikusków, ale ciężko ich zastać a w dodatku Mikusek-syn wyjeżdża na urlop jak powiedziała jego żona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej

czy ktoś może mi podpowiedzieć ile w naszej okolicy ekipy biorą za robociznę postawienia stanu surowego otwartego bo mni jedni wycenili na 57 tysi. ale chyba co kurka grubo przsadzili...

pozdr

a to jest warszawska cena bo tak mi już wyceniali w 2007. mój majster klepka wziął 17 tysiaków i pluł sobie mocno w brodę. po rozsądnej cenie ten domek powinnaś postawić za ok 25-30 tys (bez dachu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie blaszaka na budowę odradzam firmy z mińska są gołosłowni. My kupowaliśmy przez allegro jeżeli dobrze pamiętam to firma była z Ostrowca świętokrzyskiego (w ciągu tygodnia mieliśmy postawiony bez dopłat za transport i montaż)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma z Mińska, dzwonię do Pana w sprawie blaszaka, pytam o cenę, a jak przychodzi do terminu montażu, pan odpowiada: To my zdecydujemy kiedy będzie montaż. Po tym zdaniu już o nic nie pytałem. Garaż zamówiłem w Warszawie w tej samej cenie, zmontowali w dniu ustalonym przeze mnie. Tak więc niektóre firmy tracą konkretne pieniądze zatrudniając takich pajaców. No chyba że był to właściciel ze swoją odstraszającą polityką marketingową :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Czy chceliście namiar na Pana Bogusława z Jakubowa? ??????

 

Aktualnie buduje on na Zakolu . To jest ciut za Mińskiem.

Nam zaczyna fundamenty jak tylko będziemy mieli pozwolenie, czyli wrzesień , październik.

Z tego co wiem na przyszły rok ma zaplanowane 3 budowy w ty 1 nasza :D :D .

Ja dostałam jego numerr tez od życzliwych z forum.

Porozmawiajcie , zobaczycie jak Wam się spodoba.....

Nam spodobał się bardzo. Konkretny , wie o czym mówi .

Niewygórowana cena.

 

Chętnym podam numer telefonu Pana Bogusława na maila.

 

 

Oni ciągna kilka budów na raz. Mi też budują w Olesinie i na Pustalniku z tego co wiem - też. Ale rzeczywiście - polecam ekipę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...