Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktos z was chcialby odkupic niedrogo dwa nieuzywane stelaze geberita unifix?

Pasuja do nich te duze przyciski. Stelaze nigdy nie byly montowane, kupione zostaly w zeszlym roku i troche wedrowaly po naszej budowie, wiec opakowania nie sa w najlepszym stanie. Poza tym nic im nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Czy chceliście namiar na Pana Bogusława z Jakubowa? ??????

 

Aktualnie buduje on na Zakolu . To jest ciut za Mińskiem.

Nam zaczyna fundamenty jak tylko będziemy mieli pozwolenie, czyli wrzesień , październik.

Z tego co wiem na przyszły rok ma zaplanowane 3 budowy w ty 1 nasza :D :D .

Ja dostałam jego numerr tez od życzliwych z forum.

Porozmawiajcie , zobaczycie jak Wam się spodoba.....

Nam spodobał się bardzo. Konkretny , wie o czym mówi .

Niewygórowana cena.

 

Chętnym podam numer telefonu Pana Bogusława na maila.

 

 

Oni ciągna kilka budów na raz. Mi też budują w Olesinie i na Pustalniku z tego co wiem - też. Ale rzeczywiście - polecam ekipę!

 

Napisz co o nich myślisz... prosze . Nam mają na jesieni zaczać budować fundament a na wiosnę w przyszłym roku pozostałą cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

w ubiegłym tygodniu kupilismy z mężem działkę w Dębe Wielkie przy ul. Polnej. Rozumiem, że mogę spotkać tu sąsiadów budowniczych :)

 

Poczytałam trochę poprzednich postów i znalazłam kilka interesujących informacji:

Polecany geodeta - p. Laskowski

Polecany architekt - p. Winnik

Czy ktoś może potwierdzić? Jakie są do nich namiary?

Szukamy też kogoś, kto wykopie studnie głębinową. Kto pomoże?

Będziemy budować dom w technologii drewnianej z komponentów, ktoś z Was też tak buduje?

 

Pozdrawiam serdecznie - przyszli sasiedzi :)

Ewa i Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

w ubiegłym tygodniu kupilismy z mężem działkę w Dębe Wielkie przy ul. Polnej. Rozumiem, że mogę spotkać tu sąsiadów budowniczych :)

 

Poczytałam trochę poprzednich postów i znalazłam kilka interesujących informacji:

Polecany geodeta - p. Laskowski

Polecany architekt - p. Winnik

Czy ktoś może potwierdzić? Jakie są do nich namiary?

Szukamy też kogoś, kto wykopie studnie głębinową. Kto pomoże?

Będziemy budować dom w technologii drewnianej z komponentów, ktoś z Was też tak buduje?

 

Pozdrawiam serdecznie - przyszli sasiedzi :)

Ewa i Robert

Witajcie, namiary na studniarzy podam chwilkę "później" wiercili u nas studnie 2tyg.temu też w Dębem, pole przy Nadrzecznej. Będziemy stawiać dom z elementów gotowych pod koniec września. Z jaką firmą będziecie budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnik pracuje chyba jeszcze w gminie.

Laskowski chyba ma biuro z boku gminy (jeszcze niedawno pracował z Winnikiem w jednym pokoju w gminie).

Nam projektował p. Osipiak z Mińska, miał też "swojego" geodetę.

 

Papierkologia trochę trwa.

 

W tamtym tygodniu wiercili mi studnię (ekipa spod Siedlec, robili sporo studni w Dębem) zobaczę jak się wywiążą do końca, zostało im obudowanie, i wtedy będę mógł polecić lub nie.

 

W której części Polnej się będziecie budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnik pracuje chyba jeszcze w gminie.

Laskowski chyba ma biuro z boku gminy (jeszcze niedawno pracował z Winnikiem w jednym pokoju w gminie).

Nam projektował p. Osipiak z Mińska, miał też "swojego" geodetę.

 

Papierkologia trochę trwa.

 

W tamtym tygodniu wiercili mi studnię (ekipa spod Siedlec, robili sporo studni w Dębem) zobaczę jak się wywiążą do końca, zostało im obudowanie, i wtedy będę mógł polecić lub nie.

 

W której części Polnej się będziecie budować?

 

Winnik zakończył swoją współpracę z gminą kilka mcy temu (no tylko współdzieli budynek). Ma biuro - wejście z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku!

Dzięki za wszystkie informacje.

Cleodor, chcemy budować z firmą Rustoall z Łomży. Byliśmy w Urzucie w wiosce modelowej i oni wydali się najbardziej sensowni. Nasz projekt to ten:

http://szkielet.pl/projekty/?projekt=145

Czekamy właśnie na ich wycenę. Decyzja ostateczna jeszcze nie podjęta, więc jesli masz godną polecenia firmę to proszę podziel się informacją.

 

Stare Lwisko, nasza działka znajduje się przy końcu ul. Polnej od strony ul. AK. A konkretnie, skręcając w Polną za trzecim domem będzie ślepa uliczka a przy niej 14 działek, przedostatnia po lewej to nasza :)

Może jest tu jeszcze ktoś kto ma w tym miejscu działkę?

 

Pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...