Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

 

Nie mam w projekcie nic na temat uziomu. Czy znacie kogoś w naszej okolicy kto zajmuje się projektowaniem tego typu instalacji.

 

Jestem na etapie ,,prawie'' zero i z uwagi na obsypanie piaskiem muszę już ocieplić ściany fundamentowe i tutaj warto by było zrobić zejście uziomu.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

własnie kończymy ocieplanie domu i zostało nam kilkanaście rolek wełny mineralnej Megarock 150 ( ile dokładnie będę wiedziała najpóźniej jutro).Chętnie odsprzedamy:-). Kupowaliśmy hurtowo, wiec cena na pewno będzie atrakcyjna. Najchętnie odbiór osobisty z Grabiny k. Mińska Mazowieckiego.

pozdrawiam!

 

DM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, szukam ekipy budowlanej do dokończenia budowy domu od stanu 0 do wierzby.

 

Dlaczego niestety? Sezon w pełni a ja prawdopodobnie żegnam się z aktualnymi pseudo budowlańcami.

 

Pozdrawiam.

 

Nie zazdroszczę bo sama przez to przeszłam. Proponuję, ku przestrodze innych, umieścić ich na Czarnej liście.

Namiary na solidną ekipę przesyłam na priva.

 

pozdrowionka Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do mieszkajacych już lub mających przeżyć zimę w swoich domach :D i tych, co opalają lub będą opalać peletem

 

- może warto "skrzyknąć" się i zamówić tira pelletu, to raptownie 5 domów ?

- czy nie zawracać sobie głowy oszczędnościami na poziomie 900 zł. ?

- co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do mieszkajacych już lub mających przeżyć zimę w swoich domach :D i tych, co opalają lub będą opalać peletem

 

- może warto "skrzyknąć" się i zamówić tira pelletu, to raptownie 5 domów ?

- czy nie zawracać sobie głowy oszczędnościami na poziomie 900 zł. ?

- co myślicie ?

 

Ja się chętnie podłączę do tego tira, ale z... ekogroszkiem z dobrej kopalni :roll: (transport 150 zł w rozbiciu na kilka osób byłby ok) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 zeta, to nikt nie będzie kciał , od razu pomyślom, że partacze jakie :D , ale po sorok :roll: może warto :wink:

 

My będziemuy opalać pelletem, ze wzglądu na czystość w pomieszczeniu, mamy przejście do kotłowni z pralni :-? , ale powiem szczerze, że byliśmy tego świadomi od początku i nie jest to temat nie przemyslany :) . Dodatkowo składować mamy go w garażu, a tam właśnie układam gress :D . Ale tak serio, chodziło nam o czystość i małe ilości popiołu, z którymi nie wiadomo co robić, bo pojemnika Gmina - nie da !, a ten z pelletu, można wrzucić do kompostownika - tego z eko-groszku - niestety nie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, szukam ekipy budowlanej do dokończenia budowy domu od stanu 0 do wierzby.

 

Dlaczego niestety? Sezon w pełni a ja prawdopodobnie żegnam się z aktualnymi pseudo budowlańcami.

 

Pozdrawiam.

 

...Proponuję, ku przestrodze innych, umieścić ich na Czarnej liście. ...

 

 

pozdrowionka Monika

 

A ja proponuję dodatkowo napisać również tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, czepiacie się popiołu...

Świetnie się nim drogę utwardza. Co prawda po malutku ale zawsze :-?

A ja mam jej dobre kilkadziesiąt metrów, przez parę zim będę miała gdzie wysypywać...

 

A próbowałaś już go używać do utwardzania drogi? Ja znów słyszałem, że nie bardzo się do tego nadaje.

Ale jeśli jest dobry, to może chcesz mój ;) Mam już ładną, metrowej wysokości górkę u siebie na działeczce. Chętnie odstąpię a nawet jakoś dowiozę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałaś już go używać do utwardzania drogi? Ja znów słyszałem, że nie bardzo się do tego nadaje.

To zależy. Popiół bardzo dobrze wysusza miejsce w którym został wysypany. Tyle, że żeby cokolwiek bez konsekwencji wysypać na drogę, nawet celem jej poprawienia trzeba mieć na to zgodę gminy (oczywiście z wyjątkiem sytuacji gdy droga jest prywatna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...