Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może, ale z drogi korzystają nie tylko moi rodzice. Również małolaty od sąsiadów zasuwające na skuterach. A najmądrzej jest nie generalizować.

 

Widzę, że lubisz mieć ostatnie zdanie. A do tego prezentujesz naszą typową cechę narodową - jesteś mądrzejsza od specjalistów. Ech... jak ja to lubię :)

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moja dróżka na dzień dzisiejszy jest porośnięta trawą i bywa że muszę podjechać do mechanika żeby osłonkę tłumika naprawić ;-). nasza gmina generalnie jest ok i jak przyjdzie co do czego to wspiera naprawę naszych fantastycznych dojazdów, uff

ps. dzisiaj leją szlichty i ekipa jest do polecenia (wyglądają jak z matrixa, laserem ciach mach i do roboty, oby wszystkie ekipy takie były ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiek napisała: dzisiaj leją szlichty i ekipa jest do polecenia (wyglądają jak z matrixa, laserem ciach mach i do roboty, oby wszystkie ekipy takie były ;-))

 

Skoro ta ekipa jest do polecenia,to poprosze pięknie o namiary na nich (jestem po sąsiedzku, z Halinowa i często zaglądam na wasze forum, bo wiele sie można od Was dowiedzieć). Przy okazji pozdrawiam Wszystkich Budujących i życzę samych sukcesów w trudnej sztuce wznoszenia własnych domów :p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro ta ekipa jest do polecenia,to poprosze pięknie o namiary na nich (jestem po sąsiedzku, z Halinowa i często zaglądam na wasze forum, bo wiele sie można od Was dowiedzieć). Przy okazji pozdrawiam Wszystkich Budujących i życzę samych sukcesów w trudnej sztuce wznoszenia własnych domów :p :)

 

a no dzięki, dzięki. kontakt posłałam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animuszek .....ale jaki to koszt ?

 

Drodzy Sąsiedzi

przy pomyślnych wiatrach (czyt. jak się uda załatwić prąd i wykopać studnię)

zaczynamy budowę za 2-3 tygodnie; w tym roku tylko fundamenty;

 

nasz projekt:

http://projekty.budujemydom.pl/projekty.php?r=1&id=918_maja_-_archeton

 

w tej okolicy okaazuje się jest problem z wodą - fachowiec od głębinówki określił szanse na trafienie wody na 1%-3% sic! (ta rozpiętość nie nastraja);

chcemy wykopać abisynkę, ponoć wg słów gospodarza obok mieszkającego, na 3-4 kręgi bez problemu nazbiera się wody przez dobę;

 

by porozmawiać o tych i innych problemach zapraszamy do nas koniecznie;

ewa&sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animuszek .....ale jaki to koszt ?

 

Drodzy Sąsiedzi

przy pomyślnych wiatrach (czyt. jak się uda załatwić prąd i wykopać studnię)

zaczynamy budowę za 2-3 tygodnie; w tym roku tylko fundamenty;

 

nasz projekt:

http://projekty.budujemydom.pl/projekty.php?r=1&id=918_maja_-_archeton

 

w tej okolicy okaazuje się jest problem z wodą - fachowiec od głębinówki określił szanse na trafienie wody na 1%-3% sic! (ta rozpiętość nie nastraja);

chcemy wykopać abisynkę, ponoć wg słów gospodarza obok mieszkającego, na 3-4 kręgi bez problemu nazbiera się wody przez dobę;

 

by porozmawiać o tych i innych problemach zapraszamy do nas koniecznie;

ewa&sebastian

 

Sąsiedzi , witajcie na forum

 

przyjdziemy na pewno aczkolwiek nie w tym tygodniu ponieważ nie ma Leszka w domu . Wakacjuje jeszcze z dziećmi w górach. Zasłużył na urlop ponieważ w tym roku jeszcze go nie miał.

Miło Was tu widzieć.

Martwicie mnie ta studnią . Z gruzem jest łatwiej . Częściowo mamy już "nagrany" ale chwile trzeba poczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taniej możesz kupić w Jatne. Jednak w Stal-jot masz atest do każdej palety. W Jatne właściciel ręczy swoją pieczątką.

 

 

Pozdrawiam.

 

Możecie napisać gdzie jest to Jatne, nie znam aż tak bardzo okolicy a niedługo będę potrzebował sporej ilości stali.

 

Koło Celestynowa tel.0-22 795 35 53. Dzwoniłam miesiąc temu - z przywozem bloczki były w cenie 3,66 zł/szt. a w tym czasie w Mińsku po 4 zł. Może teraz coś staniało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dołączę się do grona niepoprawnych optymistów, którzy mają nadzieję że ktoś im odda dobrą ziemię a najlepiej jeszcze z przywozem i za dziękuję :lol: :lol: :lol: Kolonia Janów.

 

i ja i ja :lol:

w ostatnim roku nawiozłam około 15 wywrotek, wcześniej duuuużo więcej, płaciłam po 400 zł. za transport, przydało by się jeszcze ze 3, więc też się przyłączam :D , może jak to pisze Lolek70, ktoś wspomoże :lol: to trochę grosza zaoszczędzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dołączę się do grona niepoprawnych optymistów, którzy mają nadzieję że ktoś im odda dobrą ziemię a najlepiej jeszcze z przywozem i za dziękuję :lol: :lol: :lol: Kolonia Janów.

 

i ja i ja :lol:

w ostatnim roku nawiozłam około 15 wywrotek, wcześniej duuuużo więcej, płaciłam po 400 zł. za transport, przydało by się jeszcze ze 3, więc też się przyłączam :D , może jak to pisze Lolek70, ktoś wspomoże :lol: to trochę grosza zaoszczędzę :wink:

no niestety, na razie żadnego wsparcia...

a dostawcy, a właściwie pośrednicy drą ostatniego łacha :-?

małe samochody - wysoka cena - niska jakość materiału (właściwie gliny)...

 

ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, 400 zł to chyba przesada....

standardem są ceny po 250 zł za 4-osiówkę (ziemia tzw. mieszana, czyli wierzchnia warstwa + to co pod spodem... w zależności od podłoża)

 

no, chyba że chodzi o jakieś torfowe, to wtedy te 4 stówki to nie jest tak drogo...

 

W takim razie, poproszę o namiary na priv, bo ja standardowo płaciłam za ziemię mieszaną 400 zł. (podobno 13 m3) i torfowa, to ona nie była, 2 dni pieliłam komosę, która wyrosła jak grzyby po deszczu, a gęsta cholera była, że szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...