Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wielkie dzięki.

 

Coś jeszcze?

 

0 22 789 02 08 adres: Majdan gm. Wiązowna 44a

 

Paw-Bud 0 22 795 15 94 adres: Duchnów, Szosa Mińska

 

braliśmy beton z obu firm, taniej jest w Majdanie

najtańszy jednak jest Maliszew, niestety nie mieli wolnych terminów, wydaje mi się, że u nich trzeba po prostu ze 2 dni wczesniej zamawiać ...

namiar na kom. Maliszew 607604720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

czy ktoś może mi powiedzieć ile jest potrzebnych mapek do celów projektowych (1:500)? Na pewno jedna do pozwolenia na budowę i jedna do ZEW-T. Mozemy kupić od sąsiada, który buduje się obok nas, ale nie jestem pewna czy dwie nam wystarczą.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

ewa

 

Moim zdaniem 4, ale nie jestem pewien ponieważ to było już rok temuu i mi z pamięci wyleciało, najlepiej zadzwoń do bylejakiego geodety - on będzie wiedział. Pamiętaj, że mapki są ważne tylko przez 3 lub 6 miesięcy (też nie pamiętam dokładnie) więc jak Twój sąsiad ma je sprzed roku to Ci się nie przydadzą.

 

A ja swoje:

Sprzedam z chęcią i radością beton komórkowy H+H i Solbet 24 - 7 palet nierozpakowanych. Cena oczywiście niższa niż na składach.

 

Mam również do sprzedania równiutką cegłę klinkierową Robena NF 16 kolor ceglany - ok. 350 szt.

 

Odbiór z Dębego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie wiem, czy mnie też można nazwać budującym ;-) Kupiłem jeden ze stawianych segmentów i powoli go wykańczam. Przy okazji pozdrawiam sąsiadów z najbliższych i najdalszych okolic.

 

Nikogo nie szukam, nic nie potrzebuję - jakiś dziwny jestem jednym słowem ;-)

 

Witam! Widzę, że większość jeszcze się buduje, ale może ktoś ma namiar na wykonawcę kominka z okolic Mińska? Chodzi mi o kogoś kto potrafi poprawnie zamontować kominek z rozprowadzeniem powietrza.

Z góry dzięki za wszelkie info :p

 

Mam namiary na kominkarza, który ma doświadczenie zarówno w zwykłych kominkach jak i tych "ogrzewajacych" dom. Został mi polecony przez mojego kier bud, któremu ufam prawie bezgranicznie.

U mnie robi zwykły, bo zmieniłem koncepcję i zrezygnowałem z płaszcza wodnego, między innymi własnie po rozmowie z kominkarzem. Gdy byłem na etapie płaszcza, trafiłem do tego samego kominkarza zupełnie niezależnie, więc chyba można powiedzieć, że jest niezły.

Jedyną jego wadą, jest to, że nie korzysta ze zdobyczy techniki i nie używa komputera do projektowania wizualizacji. Fachowiec starej szkoły uważający, że papier milimetrowy to jest coś co wystarczy do postawienia kominka :)

 

Podaję kontakt: Pan Wojciech Perzyna tel. (25) 758-12-19. Mam też tel kom, ale to ewentualnie na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem 4, ale nie jestem pewien ponieważ to było już rok temuu i mi z pamięci wyleciało, najlepiej zadzwoń do bylejakiego geodety - on będzie wiedział. Pamiętaj, że mapki są ważne tylko przez 3 lub 6 miesięcy (też nie pamiętam dokładnie) więc jak Twój sąsiad ma je sprzed roku to Ci się nie przydadzą.

 

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kessey, serdeczne dzięki za namiar, zadzwonię - zima się zbliża :D

Nie przeszkadza mi brak wizualizacji, bo chcę żeby zajął się technicznymi sprawami, artystyczne już prawie mam w głowie :p

 

Jakbyś miał/a(?) problem z "dodzwonieniem" się, to daj znać na PM, wyślę Ci namiary na komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

czy moglibyście polecić tartak z dobrą wieźbą dachową? Z góry dziękuję za kontakt.

 

I tak jeszcze jedno pytanie na boku, skąd braliście deski w naszej okolicy? Niestety muszę mięć tego sporo (szalowanie stropu monolitycznego).

 

Pozdrawiam.

 

więźbę impregnowaną w cenie 750 zł netto/ m3 zamawialiśmy w firmie BARBUD EDWARD BARANOWSKI

05-462 Góraszka 8 ul. Góraszka 8

tel.: 022 795 13 35

 

deski w cenie 500 zł netto w Stanisławowie 605 668 505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...