Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję szklarza z okolic Dębego, który wymierzy mi lustra w łazienkach, później je zrobi i na koniec przyklei do ściany.

Sorki, ale nie lepiej (i taniej) samemu? Zmierzyc każdy potrafi, potem szklarz zrobi na wymiar, o grubości i z frezem jaki sobie życzysz a na koniec przykleisz klejem do luster. Ja juz 2 takie robiłem (wpasowane w glazurę) i jakoś się jeszcze trzymają :)

Ale niestety, szklarza w okolicach nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat jakości bloczków fundamentowych produkowanych za Kałuszynem na tyłach stacji benzynowej, naprzeciwko dawnego GS-u?

 

Podobno te bloczki są w Replinie - przynajmniej były kiedyś. Nie są takie złe, ale np. w Makrobecie w Mrozach są lepsze no i w innych miejscach też są lepsze. Te w Kałuszynie są takie średniawe - wiem, bo gadałem z ludźmi co tam pracowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie lepiej (i taniej) samemu? Zmierzyc każdy potrafi, potem szklarz zrobi na wymiar, o grubości i z frezem jaki sobie życzysz a na koniec przykleisz klejem do luster. Ja juz 2 takie robiłem (wpasowane w glazurę) i jakoś się jeszcze trzymają :)

Ale niestety, szklarza w okolicach nie znam :(

 

jak pomożesz wkleić, to nie ma problemu :) Ja nawet nie wiem jakie zostawić odstępy po bokach :p

 

Tak czy tak szklarza i tak potrzebuję :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również brałem bloczki z mrozów ok 2500szt. Polecam, cena jedna z tanśzych za dobry materiał, z tego co wiem to z tych bloczków buduje J.W. Construction.

 

No, jeśli chodzi o duże firmy budowlane to od kilku miesięcy pracuję w jednej z nich i poznałam od podszewki ich metody pracy- najtańsze materiały, najtańsi i dostępni w chwili gdy są potrzebni podwykonawcy- a potem widzimy po zamieszkaniu jaka jest jakość tych budynków.... Osobiście wolę opierać się na opiniach indywidualnych inwestorów i znajomych majstrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.W. Construction.... to ja bym się dobrze zastanowił nad tymi bloczkami ;)

firma w Mrozach jest otwarta na klientów i dla dużych firm daje extra upusty, bo lepiej mieć klienta na którym prawie nic się nie zarabia niż nie miec go w ogóle. z doświadczeń z firmami w całej Polsce wiem, że w ten sposób można przetwać na rynku. bloczki też mam z Mrozów i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.W. Construction.... to ja bym się dobrze zastanowił nad tymi bloczkami ;)

firma w Mrozach jest otwarta na klientów i dla dużych firm daje extra upusty, bo lepiej mieć klienta na którym prawie nic się nie zarabia niż nie miec go w ogóle. z doświadczeń z firmami w całej Polsce wiem, że w ten sposób można przetwać na rynku. bloczki też mam z Mrozów i polecam.

 

 

Ja niestety nie mam dobrego zdania o w/w bloczkach. Swego czasu porównywałem produkty od różnych sklepów/betoniarni i te z mrozów były popękane (myślę, że: tłusty piasek/mało cementu). Na odpowiedź dlaczego tak się dzieje otrzymałem ripostę w stylu: ,,połówki też się panu przydadzą''.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to szczegolnie mieszkancow(Obecnych lub przyszlych) Gorek, Tereslawia, Celinowa, Kacka, Duchnowa...Nie wiem czy znacie nowy plan autostrady A2 tzw.wariant3

http://www.siskom.waw.pl/autostrady/a2/a2-warianty-490-520.pdf

na stronie jest info:

"Wariant 3 - przyjęto w celu całkowitego wyeliminowania kolizji wariantów 1 i 2 z obszarami Natura 2000 "Dolina Kostrzynia" i "Dolina Liwca" oraz w celu ominięcia miasta Biała Podlaska od południa."

http://www.siskom.waw.pl/a2.htm

Ja sie kompletnie zalamalam

Co z moim cichym, ustronnym, zielonym miejscem???

:o :evil: :-? :( :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...