Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co sądzicie o betonie z mostów mazowieckich?

 

Pytanie dotyczące drewna na dach już padło. Jednak nikt nie odpowiedział. Ponawiam pytanie, możecie polecić punkt z dobrym drewnem na dach?

 

Pozdrawiam.

 

betonu nie braliśmy z mostów mazowieckich

natomiast drzewo na więźbę zamawialiśmy w BARBUDZIE w Góraszce tel. 022 7951335 w cenie 750 zł netto impregnowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KOGO POLECACIE DO WYWOZU SMIECI z okolic Debego i Gorek???

Interesuje mnie firma, ktora ma tez selektywna zbiorke odpadow.

 

 

Ja też dołączam się do listy pochwalnej firmy Eko-Sam.

Co prawda dwa pierwsze razy nie mogli znaleźć naszej ulicy (co prawda nie jest łatwo) ale teraz jest wszystko o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Niestety musze Was pomeczyc pytaniami "aklimatyzacyjnymi":

1. sklep papierniczy?

2. porzadny warzywniak?

3. w jakie dni jest targ w Minsku? Czy on jest na koncu ulicy Litewskiej?

4. sklep typu calodobowy, w ktorym znajde chleb i mleko?

 

5. Vet????? Dzisiaj przyuwazylam gabinet weterynaryjny na Warszawskiej? Czy on moze byc - szukam kogos zajmującego sie raczej kotami niz krowami.

BTW - mam na zbyciu bardzo mila mloda czarna kotke, moze ktos z Was chcial by ja przyjac na stale do siebie?

EkoSam tez moge pochwalic :)

6. W Halinowie polecali mi takie stojaki na worki do smieci - podobno mozna je kupic w Choszczowce Debskiej. Czy ktos trakie ma i po ile kupowaliscie - ceny w sklepach netowych sa jakies astronomiczne.

7. Jakis sympatyczny czlowiek od szaf wnekowych? od montazu kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek też brałam beton z Mostów - obsługa super, majstry mówili że ten beton jest bardzo dobry / po 2 dniach już kładli bloczki/, vat 7% i przywożą bez problemów nawet bardzo małe ilości.

 

Unikajcie jak ognia bloczków z Kałuszyna-rozkruszają się przy lekkim puknięciu; z Mrozów są zdecydowanie mocniejsze ale trafiają się w środku palety popękane lecz ja od razu przy rozładunku zgłosiłam i przy następnej dostawie dodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sklep papierniczy?

 

2. porzadny warzywniak?

3. w jakie dni jest targ w Minsku? Czy on jest na koncu ulicy Litewskiej?

4. sklep typu calodobowy, w ktorym znajde chleb i mleko?

 

5. Vet????? Dzisiaj przyuwazylam gabinet weterynaryjny na Warszawskiej? Czy on moze byc - szukam kogos zajmującego sie raczej kotami niz krowami.

BTW - mam na zbyciu bardzo mila mloda czarna kotke, moze ktos z Was chcial by ja przyjac na stale do siebie?

EkoSam tez moge pochwalic :)

1. Warszawska niedaleko kościuszki (http://www.minskmaz.com.pl/?AJDI=planmiasta&ID=18), ale nic szczególnego

2 Targ przy 11 listopada (http://www.minskmaz.com.pl/?AJDI=planmiasta&ID=11)

3. Poniedziałek środa piatek i sobota w pozostałe dni szczątkowy

4. Nie mam pojęcia

5. Osobiście korzystam z przychodni na ul Chełmońskiego (między 11 listopada a Szczecińską http://www.minskmaz.com.pl/?AJDI=planmiasta&ID=11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Niestety musze Was pomeczyc pytaniami "aklimatyzacyjnymi":

1. sklep papierniczy?

2. porzadny warzywniak?

3. w jakie dni jest targ w Minsku? Czy on jest na koncu ulicy Litewskiej?

4. sklep typu calodobowy, w ktorym znajde chleb i mleko?

 

5. Vet????? Dzisiaj przyuwazylam gabinet weterynaryjny na Warszawskiej? Czy on moze byc - szukam kogos zajmującego sie raczej kotami niz krowami.

BTW - mam na zbyciu bardzo mila mloda czarna kotke, moze ktos z Was chcial by ja przyjac na stale do siebie?

EkoSam tez moge pochwalic :)

6. W Halinowie polecali mi takie stojaki na worki do smieci - podobno mozna je kupic w Choszczowce Debskiej. Czy ktos trakie ma i po ile kupowaliscie - ceny w sklepach netowych sa jakies astronomiczne.

7. Jakis sympatyczny czlowiek od szaf wnekowych? od montazu kominka?

 

1.papierniczy-ul.Wyszyńskiego, Kazikowskiego naprzeciwko BGŻ, Cicha k/Biedronki

2.Warszawska róg Nowego Światu

3targ jest codziennie a największy w środy i soboty - między ul. Topolową a Chełmońskiego- pierwsza równoległa do Warszawskiej od strony północnej

4.A po co ci kobieto mleko w nocy? :lol: Do późna czynny jest Marcpol /prawie naprzeciwko policji/,sklep Max przy rondzie Topolowa/11-Listopada, Portos ul. Piłsudskiego róg Mireckiego; w typowym całonocnym to raczej piwo i papierosy, mleko może też, chleb niekoniecznie

5.Weterynaria polecana- Warszawskie Przedmieście 14 / reklama na W-wskiej czynna 10-20 w niedziele też, ul. Popławskiego godz. 16-20. Jeśli komuś zależy na swoim zwierzaku to radzę unikać niedouczonego Mastalerza ma 2 gabinety na ul Okrzei i przy Topazie na osiedlu wojskowym zwanym "Serbinów"

reszty niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jakies prywatne laboratorium w Minsku gdzie robia analityke, bo w Panstwowa Sluzbe Zdrowia od dawna nie wierze. I moze pediatra, ktory przyjmie u siebie, a jak trzeba to do domu przyjedzie....

Joshka jak Twoje (Wasze) samopoczucie? Do kogo chodzisz? Ja znalazlam w Minsku dr. Szczepanskiego ze Szpitala na Czerniakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jakies prywatne laboratorium w Minsku gdzie robia analityke

Analitykę to bez problemu zrobisz w Dębem. I tak wysyłają do jakiegoś laboratorium próbki. A jak koniecznie chcesz prywatnie to

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Piłsudskiego 42 A

tel: 025-7590580

 

 

Joshka jak Twoje (Wasze) samopoczucie? Do kogo chodzisz? Ja znalazlam w Minsku dr. Szczepanskiego ze Szpitala na Czerniakowskiej.

Ja się konsultuję w Warszawie bo mi firma pakiecik niezły w klinice wykupiła a i tak jeżdżę codziennie do Warszawy do pracy, więc Mińsk mi nie po drodze. A co do mojego samopoczucia to dziękuję, na razie nieźle.

 

Czyli wszystko raczej w Minsku... W Debem nic nie ma?????

Są delikatesy jakieś, ale ważywniaka z prawdziwego zdażenia, czy papierniczego to raczej nie ma.

 

Owszem na Warszawskiej jest wet chyba od roku albo lepiej, ale byliśmy tam tylko raz zaszczepić psa przeciw wściekliźnie, bo nam się z nim nie chciało jeździć do Mińska a tak to miał spacerek. Z poważniejszymi sprawami jeździmy tam gdzie Ci wcześniej pisałam, bo tam zaczęliśmy (operacja nowotworu u psa, leczenie uszu u kota, szczepienia szczeniaka) i nam odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Niestety musze Was pomeczyc pytaniami "aklimatyzacyjnymi":

1. sklep papierniczy?

4. sklep typu calodobowy, w ktorym znajde chleb i mleko?

5. Vet????? Dzisiaj przyuwazylam gabinet weterynaryjny na Warszawskiej? Czy on moze byc - szukam kogos zajmującego sie raczej kotami niz krowami.

W Dębem Wielkim:

1. Chyba jakies taki szczątkowy jest mniej wiecej vis-a-vis strażackiej, ale po drugiej stronie Warszawskiej

4. Całodobowego chyba nie ma. Dość długo otwarte są delikatesy na Warszawskiej. Jadąc w stronę MM dojeżdżamy do końca Dębego i skręcamy w lewo w serwisówkę. To pierwszy sklep, łatwo zauważyć. Na dole spożywczak, na piętrze "chemia".

5. tego Pana to ja raczej nie polecam. Przez kilka tygodni probowałem zaszczepić u niego psa, niestety bez powodzenia. Pomimo popołudniowych godzin pracy często go nie ma bo jest "w terenie". A jak chciałem, żeby juz przyjechał do mnie to kazał dzwonić jak będzie w gabinecie. Oczywiście jak dzwoniłem to zazwyczaj slyszałem 'teraz nie mogę, jestem w terenie".

Również polecam "Ambulans" na Warszawskim Przedmieściu w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="spiochu"

5. tego Pana to ja raczej nie polecam. Przez kilka tygodni probowałem zaszczepić u niego psa, niestety bez powodzenia. Pomimo popołudniowych godzin pracy często go nie ma bo jest "w terenie". A jak chciałem, żeby juz przyjechał do mnie to kazał dzwonić jak będzie w gabinecie. Oczywiście jak dzwoniłem to zazwyczaj slyszałem 'teraz nie mogę, jestem w terenie".

Również polecam "Ambulans" na Warszawskim Przedmieściu w MM.

 

A kto to jest ten pan wet w Dębem, miejscowy czy dojeżdża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się jaka woda głębinowa jest w Dębem. Lepiej zrobić studnię głębinową czy abisynkę?

Bardzo dużo żelaza i bardzo dużo manganu, trzeba uzdatniać. A jak skopią studnię i się dobrze nie przewiercą przez glinę, to się można z uzdatnianiem zajechać. Ale nie wiem co masz na myśli pisząc "abisynkę" więc Ci nie powiem co lepsze, bo w iem, że w płytszych studniach w niektórych rejonach Dębego jest coli (przykry zwyczaj wylewania szamba gdzie popadnie odbija się czkawką). Głębinówki póki co są wolne od bakterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki czyli głębinowa. z jakiej głębokości ciągniesz wodę? znasz może solidnego i niedrogiego studniarza w okolicy?

 

Znam solidnego studniarza, ale jest drogi bo robi ręcznie. Jednak dzięki temu warstwy ziemi na zewnątrz rury osłonowej są nienaruszone co zmniejsza ryzyko przedostania się wody gruntowej do studni a także obsunięcia się gliny na dno studni. A ręczne kopanie w kilkunastu metrach gliny niestety musi kosztować.

 

Moja studnia kończy się gdzieś na 16-17 metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...