Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Odsprzedam:

- 250 sztuk stempli sosnowych o długości ok. 2,95 m (cena 4 zł),

- 80 sztuk o długości ok. 2,5 m,

- 2 kubiki (z górką) desek szalunkowych, raz użytych, długości 2-3 m, bez gwoździ, po 350 zł za kubik

- pustaki Porotherm 25 cm P+W dwie palety (z górką) po 4 zł sztuka.

Transport we własnym zakresie (Halinów)

 

Kontakt: 697 837 115.

 

Już nieaktualne, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie sąsiedzi i sąsiadki oczywiście :D

 

Dekarza, dekarza...Potrzeba mi strasznie pilnie dekarza, bo ten, którego miałam umówionego wkurzył mnie dziad i zażyczył sobie o 3 tys. więcej niż było umówione...

Tak to jest, jak się na gębę umawia...Poratujcie, poratujcie...

Tylko takiego co nie zachce ostatniego grosza z portfela wyrwać i dobrze zrobi.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ktoś się martwił czy nie zmieni się planowana trasa autostrady A2.

 

Wg tego co piszą na forum MM (http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20877&w=83011870) właśnie zaczeto szukac wykonawcy dla obwodnicy miasta. Z tego wynika, że trasy autostrady już nie zmienią i będzie przebiegała na północ od Debe Wielkiego i MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się martwiłam, m.in. oczywiście. No a dziś rano usłyszałam w radiu pomyślną wiadomość... mam nadzieję, że w tym przypadku już nic się nie zmieni, nikt nikomu za mało nie posmaruje, ekolodzy na drzewa nie wejdą :oops:

bo ja w sumie to proekologiczna jestem ale autostrada pod oknem to jednak mały kłopot :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ktoś się martwił czy nie zmieni się planowana trasa autostrady A2.

 

Wg tego co piszą na forum MM (http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20877&w=83011870) właśnie zaczeto szukac wykonawcy dla obwodnicy miasta. Z tego wynika, że trasy autostrady już nie zmienią i będzie przebiegała na północ od Debe Wielkiego i MM.

 

Niestety pozwolę sobie nie zgodzić z powyższym. Rozmawiałem z kilkoma podmiotami zaangażowanymi w budowę a2. Wszyscy zgodnie potwierdzili, że prace nad obwodnicą nie potwierdzają położenia a2. Również dodali, że wariant 3 nie jest najlepszy ale ma jeden podstawowy atut - omija tereny natura 2000. Do tego należy dodać, że na ostatnim spotkaniu gmina Halinów opowiedziała się właśnie za w/w wariantem.

 

Ostateczna decyzja lokalizacyjna (decyzja środowiskowa) powinna zostać upubliczniona w pierwszym kwartale 2009.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy ktoś z Was ma ekologiczną oczyszczalnię ścieków? Szukam wykonawcy godnego polecenia! Pomóżcie jeśli możecie...

dzieki

Rodzaj POSia zalezy w duzym stopniu od poziomu wod gruntowych. Ja moge polecic wykonawce do oczyszczalni tlenowej, ale to bardzo droga impreza. Drenazowka to kilka, tlenowka - kilkanascie tysiecy zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci się uda zlokalizować stojaki na worki 120 l w dobrej cenie, to podziel się proszę namiarami, też takich bezskutecznie szukam. Firma Plast Team robi takie http://www.plast-team.com/zoom.php?lng=pl&dzial=11&id=534 ale na oko nadają się na worki 60 l.

Pozdrawiam,Gosia

 

AKCJA STOJAKI:

http://www.za-met.pl/?s=sec&id=9

stojak 4x - okolo 203 zl brutto, stojak 3x - 158 zl brutto, pokrywa montowana na scianie - 49 zl/szt.

Wymiary 1 jednostki stojaka 35 x 35 cm, kolor pokrywy wg zamowienia klienta pod segregacje, czas realizacji okolo 7 dni.

Do kosztu stojaka nalezy doliczyc koszt kuriera (do podzialu na zamawiajacych).

 

Czekam na odzew od zainteresowanych. Pozdr.

Aska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKCJA STOJAKI:

http://www.za-met.pl/?s=sec&id=9

stojak 4x - okolo 203 zl brutto, stojak 3x - 158 zl brutto, pokrywa montowana na scianie - 49 zl/szt.

Wymiary 1 jednostki stojaka 35 x 35 cm, kolor pokrywy wg zamowienia klienta pod segregacje, czas realizacji okolo 7 dni.

Do kosztu stojaka nalezy doliczyc koszt kuriera (do podzialu na zamawiajacych).

 

Czekam na odzew od zainteresowanych. Pozdr.

Aska

 

 

Jezuuu!!! Do najtańszych niestety nie należą a proste jak budowa cepa :)

No ale za pomysł też się płaci.

Pogadam z mężem i dam znać czy będziemy te stojaki kupowali. No i poszukam jeszcze trochę w międzyczasie.

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi trochę materiałów z ocieplenia. Jeśli komuś zbrakło to chętnie odsprzedam (oczywiście z bardzo duuuużym upustem):

- 5 paczek wełny Rockwooll Superrock 8 cm

- 2 paczki wełny Rockwooll Toprock 15 cm

- 2 paczki kołków do styropianu

- bańkę gruntu Tynkolit-SA pod tynk silikatowy Kreisla

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 30 pretów po 12 metrów 12" za cholere nie wiem ile to mniej wiecej kg bedzie czyli ile mnie ta stal wyniesie

Na pewno 12" średnicy? Przecież to prawie 30,5 cm...

 

Przybliżony wzór na mase stali to objetośc razy gęstość czyli:

 

m = pi * r^2 * l * 7850kg/m3

 

pi = 3,1415

r - promień pręta

l - długośc pręta

obie wartości w metrach

 

Wzór przybliżony bo przecież różne stale maja różną gęstość.

 

A jak się pomyliłem to mnie Joshi poprawi, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...