Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie pytanko: gdzie w Minsku lub okolicach najtaniej stal dostane?? oprocz Raplinu/a gdzie jeszcze sprzedaja?

 

Potrzebuje 30 pretów po 12 metrów 12" za cholere nie wiem ile to mniej wiecej kg bedzie czyli ile mnie ta stal wyniesie :oops:

Pozdrawiam

 

3 tyg. temu w Stal-Budzie ul. Mleczarska kupowałam coś ok. 2600/t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: gdzie w Minsku lub okolicach najtaniej stal dostane?? oprocz Raplinu/a gdzie jeszcze sprzedaja?

 

Potrzebuje 30 pretów po 12 metrów 12" za cholere nie wiem ile to mniej wiecej kg bedzie czyli ile mnie ta stal wyniesie :oops:

Pozdrawiam

 

Mińska Mazowiecki - Konstans

 

Stojadła - Stal-jot

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego należy dodać, że na ostatnim spotkaniu gmina Halinów opowiedziała się właśnie za w/w wariantem.

Jak znam życie, to gmina Wiązowna opowie się przeciw wariantowi nr 3. Tylko co z tego?

 

Zgadzam się z joshi - co z tego?

Na forum MM na gazeta.pl pojawił się ciekawy link do GDDKiA.

Ja opowiadam się za wariantem 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę taniej (jeżeli bez f-ry) mieli w C-stalu, trochę bliżej ronda.

 

0,89 kg /mb *30*12

 

A tak jaśniej dla laika to ile wychodzi za tonę?

0,89 km / mb tyle waży 1 metr bieżący pręta

30 sztuk prętów po 12 m każdy

 

Pomnożyć i wychodzi ile stali potrzebujesz. Co do cen to żeby się nie denerwować ostatnio nie sprawdzam. Kupowałem na początku września i od tego czasu cena sporo siadła a wziąłem całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

 

Buduje w okolicach Otwocka Jak wszyscy inni zaczynający w 2007r walczę kolejno z brakiem materiałów, potem fachowców, a teraz recesją. Tak naprawdę to do kompletu brakuje tylko potopu i gradobicia.

 

Do końca 2008r. staram się jakoś zamknąć stan surowy. Do szczęścia brakuje mi sprawdzonego dostawcy i montażysty bramy garażowej segmentowej (Hoorman, Wiśniowski, Krispol). Jeżeli ktoś ma namiar na sprawdzonych i przystępnych cenowo ludzi będę zobowiązany za pomoc i informacje na priva. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem bramę od firmy na jasnej 13 w M.M. z tym że tam sprzedają tylko normstahla ceny moga być jeszcze z tamtego roku gdyż facet narobił duże zapasy... (tak było w przypadku naszej bramy). Jak na razie brama o szerokości 4.5m chodzi bez zarzutów, i jeżeli ktoś chce w okleinie złotego dębu do normstahl ma najładniejszy. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...