Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Styropian w okolicy Debe/Minsk Mazowiecki jest cholernie drogi. Ja kupowalem styropian pod wylewki, na strop i na ocieplenie domu u tego pana

 

swisspor

 

Panowie przywoza samochodem wszystko na podworko. Prosto z fabryki. Jest duuuuuzo taniej niz u jakiegokolwiek hurtownika w naszych okolicach. Jest tylko jeden problem, bo transport jest gratis przy zakupie powyzej 28 m3.

 

Jednak polecam tego Pana z Mielca. Trnsakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo.

 

Smiem poza tym twierdzic, ze okolice Debe/Minsk sa niezwykle drogie, jesli chodzi o materialy budowlane. Warto szukac w internecie. Czesto wiele materialow mozna kupic taniej, i z transportem na plac.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moj sasiad ma pusty garaz na budowie w debem - spytam sie go.

 

powidzcie mi ile placiliscie za duza wywrotke z piaskiem ktory wsypuje sie do fundamentu albo pod kostke. Chodzi mi o taki pojazd 30 tonowy. Pytam sie bo mam okazje kupic 5 wywrotek po 700 zł i nie wiem czy to drogo czy ok ?/

 

papcio chmiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę :wink:

Mam pytanie - gdzie kupić tanie i dobre bloczki na fundament - w Makrobecie w Mrozach są po 3.40 zł za sztukę. Brać?

I gazobeton biały, orientujecie sie może gdzie najtaniej i na jaką cenę można liczyc

dzięki

Bloczki w Mrozach mozesz brac netto bez faktury. gazobeton najtaniej w replinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad ma pusty garaz na budowie w debem - spytam sie go.

 

powidzcie mi ile placiliscie za duza wywrotke z piaskiem ktory wsypuje sie do fundamentu albo pod kostke. Chodzi mi o taki pojazd 30 tonowy. Pytam sie bo mam okazje kupic 5 wywrotek po 700 zł i nie wiem czy to drogo czy ok ?/

 

papcio chmiel

 

to dosc dobra cena jak za 30 ton czystego piasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić pana, ktry robił u mnie

 

Tadeusz Olczak 505-233-716

 

Ten Pan próbował u mnie ocieplać elewację styropianem i niestety okazało się że nie ma o tym zielonego pojęcia. Kasa w błoto generalnie. Piszę tak na wszelki wypadek, może dzięki temu ktoś nie popełni mojego błędu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...