Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KTO CHCE DRZEWKA OWOCOWE GRUSZE KONFERENCJA

 

Na mojej działce w Budach Janowskich była szkółka drzewek owocowych i obecnie mam ok. 400 szt 2-letnich szczepionych grusz "konferencja", których chcę się pozbyć. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, oddam za symboliczną złotówkę/szt lub za dobrą czekoladę albo likierek :lol:

 

10 sztuk już znalazło nabywców, zapraszam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Do sprzedania ( odbior Sulejówek )

 

- stemple budowlane ok 30szt. 3m-3,30m 3,5zl/szt

 

- deski szalunkowe ok 0,5 m3 w wiekszosci nie uzywane 350zl/m3

 

- cegla wentylacyjna czerwona ceramiczna sluzy do wentylacji w srodku komina 2zl/szt

 

zainteresowanych proszę o kontakt

 

693-074-849

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje namiary na koparkę albo spychacz dom zdjęcia humusu. Działkę mamy przy Polnej w Dębe Wielkim, więc gdzieś w okolicach szukam, ale bez efektu. Będę wdzięczna za pomoc

 

 

Co do koparki - 509325673

 

Polecam, tego koparkowego, słowny i profesjonalny.

 

Możesz powołać się na mnie tj. Michał z Rudy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz zadnego goscia z Rudy, ja raz wziałem to doliczył mi jeszcze za dojazd, powrót itd. Poza tym wspieraj sąsiadów.

Na polnej ma koparke Piotrek Szczepek. U mnie duzo juz robił i u ludzi z polnej tez. Bierze 100 zł /h 506-031-129. Jak pracuje 5 godzin to rzeczywiscie kopie tyle czasu a nie polowe a reszte odpoczywa.

 

Generalnie polecam go ludziom z polnej i bliskich okiolic. Ostanio korytował u mnie drogę pod gruz.

 

Paulo

 

potrzebuje namiary na koparkę albo spychacz dom zdjęcia humusu. Działkę mamy przy Polnej w Dębe Wielkim, więc gdzieś w okolicach szukam, ale bez efektu. Będę wdzięczna za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koparki - 509325673

 

Polecam, tego koparkowego, słowny i profesjonalny.

 

Możesz powołać się na mnie tj. Michał z Rudy.

 

Dzięki za kaparkowego. A orientujecie sie może w cenach pracy koparki za godzinę???

 

U mnie robił chłopak który mieszka pomiędzy Polną a Kościelna 506031129.

 

[Edit]:

 

Widzę że już namiar był, ja też polecam Szczepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz zadnego goscia z Rudy, ja raz wziałem to doliczył mi jeszcze za dojazd, powrót itd. Poza tym wspieraj sąsiadów.

Na polnej ma koparke Piotrek Szczepek. U mnie duzo juz robił i u ludzi z polnej tez. Bierze 100 zł /h 506-031-129. Jak pracuje 5 godzin to rzeczywiscie kopie tyle czasu a nie polowe a reszte odpoczywa.

 

Generalnie polecam go ludziom z polnej i bliskich okiolic. Ostanio korytował u mnie drogę pod gruz.

 

Paulo

 

 

Po pierwsze ten koparkowy nie jest z Rudy !!!! po drugie za dojazd nie bierze kasy, więc proszę nie wprowadzać sąsiadów w błąd !!! a 100 zł to standard.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziekuję za namiary:) Jestem już umówiona na sobotę. Obaj Panowie koparwowi byli bardzo mili i chętni do pracy. Podali mi też taką samą cenę tzn. 90pln/h, ale ostatecznie tylko koparkowemu poleconemu przez TARCHOMIN pasowała praca w interesującym nas terminie. Tak więc w sobotę startujemy... no chyba, ze pogoda się będzie tak utrzymywała. podobno po 2-3 godzinach pracy nie będzie śladu po humusie:) Jeszcze raz dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może macie doświadczenia z wykorzystaniem agregatu jako źródła prądu przy budowie - takie rozwiązanie zaproponował kierownik ekipy bud.

 

Agregat byłby potrzebny mniej więcej na etap stanu surowego.

 

Linia energetyczna dotrze do mnie za ok. 4 miesiące :(, więc do tego czasu muszę jakoś sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może macie doświadczenia z wykorzystaniem agregatu jako źródła prądu przy budowie - takie rozwiązanie zaproponował kierownik ekipy bud.

 

Agregat byłby potrzebny mniej więcej na etap stanu surowego.

 

Linia energetyczna dotrze do mnie za ok. 4 miesiące :(, więc do tego czasu muszę jakoś sobie poradzić.

 

 

hmmm a może od sąsiada na czas budowy. Na pewno wyjdzie taniej. ;)

No chyba, że się budujesz na odludziu :roll: więc wtedy na pewno agregat się przyda. Ja miałem przez dwa tygodnie i jakoś dziwnie spalanie wzrastało jak mnie nie było na budowie ;) więc zrezygnowałem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może macie doświadczenia z wykorzystaniem agregatu jako źródła prądu przy budowie - takie rozwiązanie zaproponował kierownik ekipy bud.

 

Agregat byłby potrzebny mniej więcej na etap stanu surowego.

 

Linia energetyczna dotrze do mnie za ok. 4 miesiące :(, więc do tego czasu muszę jakoś sobie poradzić.

 

 

hmmm a może od sąsiada na czas budowy. Na pewno wyjdzie taniej. ;)

No chyba, że się budujesz na odludziu :roll: więc wtedy na pewno agregat się przyda. Ja miałem przez dwa tygodnie i jakoś dziwnie spalanie wzrastało jak mnie nie było na budowie ;) więc zrezygnowałem... :lol:

 

Sąsiad już zagospodarowany przez drugą budowę. :)

 

Mógłbym też zrobić prowizorkę, ale koszt 2k - 2,5k za samo wykonanie jest powalający.

 

Tak naprawdę to się zastanawiam jaki może być koszt paliwa za budowę do stanu surowego: wychodzi mi ok 900 PLN, agregat ma być za darmo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...