Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nieźle zaopatrzone jest centrum ogrodnicze w Al. Krakowskiej (PNOSu). Trochę daleko ale materiał ok.

Poszukaj czegoś na podkładkach PHL A lub GiSelA 5. Będziesz miał małe drzewka które dodatkowo wcześniej zaowocują.

 

No to wczoraj byłem w tym centrum ogrodniczym bo miałem coś do załatwienia w pobliżu. Zwykłe drzewka mają po 12 zł a te na podkładzie Gisela po 35. Niestety, wsród tych niskopiennych nie było obu gatunków, które chciałem posadzić, więc po namysle wziąłem te zwykłe. Jeden plus, że w przyszłości dzieci będą miały gdzie wspinać się na drzewa :)

 

Acha, to co posadziłem to tzw. poznańską (Buttnera czerwona) oraz Kordię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

Chciałabym powitać liczną grupę bydujących w Dębe i okolicach, a szczególnie przyszłych sąsiadów z ul. Polnej :)

 

Jestem jeszcze świeżutka na tym forum, ale będe pojawiać się coraz częściej, ponieważ budowę planuję rozpocząć za 2 miesiące. Obecnie składam pozwolenie na budowę.

 

Kochani mam do Was wszystkich pytanko... Ile czasu czekaliście na wydanie pozwolenia na budowę. Czy urzędnicy w Mińsku szybko to załatwiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

Chciałabym powitać liczną grupę bydujących w Dębe i okolicach, a szczególnie przyszłych sąsiadów z ul. Polnej :)

 

Jestem jeszcze świeżutka na tym forum, ale będe pojawiać się coraz częściej, ponieważ budowę planuję rozpocząć za 2 miesiące. Obecnie składam pozwolenie na budowę.

 

Kochani mam do Was wszystkich pytanko... Ile czasu czekaliście na wydanie pozwolenia na budowę. Czy urzędnicy w Mińsku szybko to załatwiają?

 

Witamy

A gdzie na Polnej będziesz się budować "Brunchildo" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

Chciałabym powitać liczną grupę bydujących w Dębe i okolicach, a szczególnie przyszłych sąsiadów z ul. Polnej :)

 

Jestem jeszcze świeżutka na tym forum, ale będe pojawiać się coraz częściej, ponieważ budowę planuję rozpocząć za 2 miesiące. Obecnie składam pozwolenie na budowę.

 

Kochani mam do Was wszystkich pytanko... Ile czasu czekaliście na wydanie pozwolenia na budowę. Czy urzędnicy w Mińsku szybko to załatwiają?

 

Składałam w czerwcu ub. roku, powiedzieli że odbiór za 2 miesiące a już po miesiącu zadzwonili że jest :lol: I to w lipcu, w sezonie urlopowym :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie w naszych okolicach najtaniej kupie styropian 10 cm? Nie musi byc super jakosci, bo idzie na ocieplenie dachu w garazu pod plyty osb.

 

Essa sprawdź czy mają w Jarbudzie - Wielgolas Duchnowski tel. 022 612 32 71 kupowałam tam ostatnio Cekol i wydaje mi się, że był styropian, ale nie wiem jakiej grubości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam do Was wszystkich pytanko... Ile czasu czekaliście na wydanie pozwolenia na budowę. Czy urzędnicy w Mińsku szybko to załatwiają?

 

Składałam w czerwcu ub. roku, powiedzieli że odbiór za 2 miesiące a już po miesiącu zadzwonili że jest :lol: I to w lipcu, w sezonie urlopowym :o

Jeśli to potrwa tylko miesiąc to by było super. Jestem ciekawa czy inni też tak szybko dostali pozwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...