Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro postaram sie do nich dodzwonic i pogadac.

Nie wiem po ile sa garaze w Minsku, Ostroleka oferuje je po 1600 zl, termin dostawy 7 dni. Nie zwrocilam uwagi na kategorie, ale chyba II.

 

Bedziemy jutro wieczorem u Was w sprawie elektryki, to mozemy jeszcze pogadac face to face.

 

:-))

 

Mam pytanie: czy do Arek-L oraz Essa: kupiliście w końcu te blaszaki? I jaką cenę udało Wam się wynegocjować?

 

Ja powoli porzucam myśl o blaszaku i chyba kupię sobie taki barak z płyt pilśniowych obity blachą lub papą, ale z podłogą. Jak się dobrze poszuka to za 1000zł. można taki kupić + transport. Kto wie, może zatrudnię do roboty ludzi z daleka więc da radę w takim mieszkać - w takim blaszaku to jednak trochę wieje. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce kupić tylko mam do sprzedania działke w Mińsku a nie mam pojecia po ile są ponieważ mieszkam w Poznaniu. Właśnie sie wybieram zgłosić ją do biura nieruchomości i ciekawy jestem jaką cenę zaproponują, mają ją wycenić

 

Ja to się zastanawiam jak działają takie agencje nieruchomości. Gdy ja szukałem działki w internecie gość dał ogłoszenie, że chce ją sprzedać za 72000zł. Następnego dnia agencja nieruchomości wystawiła tę działkę na tej samej stronie za 82 000zł. a druga agencja nieruchomości wyznaczyła za coś ok. 90000zł. Ja wiem, że to generalnie nie jest problem sprzedającego lecz kupującego, ale ja tam zacząłem uważać na ceny od agencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już w innych tematach, ale jeszcze tu spytam bo chciałbym to szybko jutro załatwić.

 

O jaką moc przyłączeniową występowaliście od ZEWT w Mińsku o prąd docelowy i na budowę?

W tym wniosku są takie rubryki jak max. moc odbiorników trójfazowych i jednofazowych - jak sobie z nimi poradziliście? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już w innych tematach, ale jeszcze tu spytam bo chciałbym to szybko jutro załatwić.

 

O jaką moc przyłączeniową występowaliście od ZEWT w Mińsku o prąd docelowy i na budowę?

W tym wniosku są takie rubryki jak max. moc odbiorników trójfazowych i jednofazowych - jak sobie z nimi poradziliście? :wink:

 

Ja występuję o 7 kW docelowo (płyta elektryczna, bo nie mam gazu), na czas budowy mam mieć siłę od sąsiada, więc na czas budowy nie występuję. Jeśli chodzi o resztę mogę napisać wieczorem, bo nie pamiętam - wniosek mam w domu. Przy jego wypełnianiu pomagał mi elektryk.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już w innych tematach, ale jeszcze tu spytam bo chciałbym to szybko jutro załatwić.

 

O jaką moc przyłączeniową występowaliście od ZEWT w Mińsku o prąd docelowy i na budowę?

W tym wniosku są takie rubryki jak max. moc odbiorników trójfazowych i jednofazowych - jak sobie z nimi poradziliście? :wink:

 

Ja występuję o 7 kW docelowo (płyta elektryczna, bo nie mam gazu), na czas budowy mam mieć siłę od sąsiada, więc na czas budowy nie występuję. Jeśli chodzi o resztę mogę napisać wieczorem, bo nie pamiętam - wniosek mam w domu. Przy jego wypełnianiu pomagał mi elektryk.

Pozdrawiam

 

 

Witaj. Dzięki za informację. Myślę, że już sobie poradzę z tym wnioskiem, ale niestety wyłożyłem się na mapkach więc i tak jutro nie zgłoszę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieosiagalny, to ciebie też dotknął problem z mapkami do celów projektowych? Podobno już są poprawione i mamy je (podobno) dostać pod koniec tego tygodnia (a czekamy od..... stycznia :evil: )

 

Jeżeli chodzi o mapki do celów projektowych do pozwolenia na budowę to zamierzam się powoli za to zabierać. Mam takiego geodetę, którego poznałem (i opłaciłem w części) podczas kupna działki (tzn. dzielenia na pół i kupna) i chcę do niego uderzyć. Mój sąsiad załatwił od niego mapki do tego celu i już kończy mu się czekanie na wydanie pozwolenia na budowę. Czyli nie czekał od stycznia ale max. od marca.

 

Jeżeli zaś chodzi o mapki do celów projektowych pod prąd to nie wiem w sumie jeszcze bo nie dodzwoniłem się po południu do ZEWT. Ale potrzebne są do złożenia wniosku w ZEWT, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mapki do celów projektowych do pozwolenia na budowę to zamierzam się powoli za to zabierać. Mam takiego geodetę, którego poznałem (i opłaciłem w części) podczas kupna działki (tzn. dzielenia na pół i kupna) i chcę do niego uderzyć. Mój sąsiad załatwił od niego mapki do tego celu i już kończy mu się czekanie na wydanie pozwolenia na budowę. Czyli nie czekał od stycznia ale max. od marca.

 

Czy ten geodeta to z jeden z dwóch działających w Dębem? Pan Laskowski albo Różanek (jeżeli dobrze pamiętam nazwisko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mapki do celów projektowych do pozwolenia na budowę to zamierzam się powoli za to zabierać. Mam takiego geodetę, którego poznałem (i opłaciłem w części) podczas kupna działki (tzn. dzielenia na pół i kupna) i chcę do niego uderzyć. Mój sąsiad załatwił od niego mapki do tego celu i już kończy mu się czekanie na wydanie pozwolenia na budowę. Czyli nie czekał od stycznia ale max. od marca.

 

Czy ten geodeta to z jeden z dwóch działających w Dębem? Pan Laskowski albo Różanek (jeżeli dobrze pamiętam nazwisko).

 

Ten mój to pan Rumianek - ładne nazwisko, ale pewnie o tego samego chodzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...