Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam do oddania, za symboliczną garść cukierków (czekolady mi nie wolno) kojec dla psa zrobiony z garażu blaszanego ok 3x5 m. Kojec ma oryginalny dach a boki i drzwi obciągnięte są siatką drucianą (co powoduje, że trzeba go wziąć w całości bo nie da się rozebrać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich serdecznie

mam do zaoferowania:

 

3 palety (144szt.) beton komókowy H+H 24cm - 6 zł/szt ( 3 palety = 860zł)

3 palety (288 szt.) beton komókowy H+H 12cm - 3,30 zł/szt ( 3 palety = 940 zł)

 

Materiał pozostał mi po budowie, jest na paletach, nie odpakowany, nie używany.

Mam także cegłę czerwoną około 450 szt.

 

Miejsce: Sulejówek

Kontakt 509-465-143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy doradzicie jakies zrodlo, u ktorego nabylbym zbiornik betonowy na szambo???

 

Bylbym wdzieczny za jakies namiary.

 

pozdrawiam,

mp

cześć,

 

Ja brałem z Jesbetu

Jak się dogadasz z sąsiadem, to kosztami dowozu możesz się podzielić na pół.

Ja tak zrobiłem. Cenowo byli wtedy konkurencyjni.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje kierownika budowy, który na druga rękę będzie doglądał mojej budowy (w miejscowości Ruda, ok. 12 km od Mińska Maz.) i zgłaszał mi niedociągniecia. Najchętniej od przyszłego tygodnia:)

Z góry dizękuję za pomoc

 

My korzystamy z kierownika budowy. Zbigniew Dąbrówka 602 605 988, kilka razy pojawia się na forum.

 

jak do tej pory jesteśmy zadowoleni. pojawia się na budowie przy ważniejszych etapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety znam pana Zbigniewa od złej strony.Prowadził budowe mojego sasiada i mial prowadzić moją tylko że jest do bani (nie dopilnował zbrojenia fundamentu i stopu - majster chciał zaoszczedzić na czasie i dał mniej drutów niż w projekcie ale sie znajomy połapał i opierd... i majstra i kierownia.

 

Poza ty ekipa sama u niego zniemiła kąt nachylenia dachu i nic jemu nie powiedziała !!!! Po takich przejściach znienił kierownika i ten piłował ekipe dokładnie az wrióry leciały na prawo i lewo.

 

Osobiście odradzam tego Pana (to amator, który odwiedza budowe raz na kilka miesiecy a forumowiczów robi w wała aż miło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Witam,

poszukuje kierownika budowy, który na druga rękę będzie doglądał mojej budowy (w miejscowości Ruda, ok. 12 km od Mińska Maz.) i zgłaszał mi niedociągniecia. Najchętniej od przyszłego tygodnia:)

Z góry dizękuję za pomoc

 

My korzystamy z kierownika budowy. Zbigniew Dąbrówka 602 605 988, kilka razy pojawia się na forum.

 

jak do tej pory jesteśmy zadowoleni. pojawia się na budowie przy ważniejszych etapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę "po prośbie"

Nie mam pomysłu co zrobić z działka. Otóż właśnie ją grodzimy, budowę najwcześniej zaczniemy za rok-dwa. Teraz chciałabym na części zagospodarować ogród etc.

I problem tego typu: tam z 10 lat nikt nic nie robił. Jest gigant trawa, przerośnięta co tworzy "kopce" 20-30 cm-trowe. I najlepiej byłoby przeorać to do "żywca".Ale ... rosną tam też drzewka-samosiejki, ale dość duże. I żal mi ich, zawsze to tak łyso nie jest.

I teraz nie wiem- wyciąć je i orać ?

- zostawić i ... ?

 

Jakieś pomysły ? ( o tak to wygląda )

http://foto3.m.onet.pl/_m/763fa435577478f1446a989d23dc999b,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...