Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki, Talbot.

Czytałam w innym wątku, (http://forum.muratordom.pl/gont-bitumiczny-kto-z-was-kryl-dach-gonetem,t141677.htm?highlight=owens%20corning%20timberline%20presique), że na dachu masz gont, możesz napisać jak to wyszło cenowo - płyta OSB, (papa?), gont na m2?

 

Za płyty OSB, gont Katepal, rynny Marley, blachę na obróbki i robociznę krycia dachu ze wszystkimi pierdołami wyszło mi około 126 zł/m2.

W tej cenie nie ma samego przybicia płyt OSB, bo to miałem w cenie wykonania stanu surowego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są chętni do zrobienia ogrodzenia panelowego w naszej okolicy?

Chcemy zrobić takie ogrodzenia u siebie, ale mam tylko 40 metrów do wykonania i nie pozwala to na jakieś lepsze upusty cenowe.

Czy ktoś chciałby dokonać wspólnie większego zakupu?

 

A moze ktoś ma sprawdzonego dostawce/wykonace takich ogrodzeń?

 

Z górzy dziękuję i pozdrwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich agencji ochrony korzystacie w okolicy Dębe Wielkie. Wiem, że na pewno jest Juwentus.

 

Warto z nich korzystać, jakie macie doświadczenia?

 

Możecie również polecić osobę do montażu systemu alarmowego?

 

Pozdrawiam.

Mam juve, działa, dzwonią w nocy, że był sygnał.... Mają ekipy w Mińsku i Halinowie, ubezp. OC. Ale co będę robił reklame :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich agencji ochrony korzystacie w okolicy Dębe Wielkie. Wiem, że na pewno jest Juwentus.

 

Warto z nich korzystać, jakie macie doświadczenia?

 

Możecie również polecić osobę do montażu systemu alarmowego?

 

Pozdrawiam.

Mam juve, działa, dzwonią w nocy, że był sygnał.... Mają ekipy w Mińsku i Halinowie, ubezp. OC. Ale co będę robił reklame :)

 

Ja moge polecic Elektryka Pana Rafała 502 640 580 robi wszystko co zwiazane z kablami - alarmy tez. Z czystym sumieniem moge polecic, kompetentny facet:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebujemy pilnie gruz, czy ma ktoś może jakieś namiary ?????

 

Firmy koparkowo-wywrotkowe robiące rozbiórki często zabierają gruz, można się dogadać, widziałam też hałdy gruzu i tłucznia z drugiej strony Mińska w Budach Barcząckich naprzeciwko jednostki wojskowej w betoniarni gdzie robią kręgi i przepusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja negocjowalem i pan handlowiec zaproponowal mi 4 miesiace abonamentu za polowe ceny. Oni w ogole sa jacys tacy mocno elastyczni, nawet cene instalacji alarmowej sporo wynegocjowalem.

 

pozdro,

mp

 

A ten pan to z naszych stron? Z jakiej firmy?

 

Pracuje w okolicach, jest z Wawy ale wkrotce przenosi sie w nasze okolice z tego co wiem. U mooich rodzicow robil wszystko i mial wiele do zazucenia firmom ochroniarskim u sasiada, poprawial alarm po takiej firmie, kable na wierzchu kladli, za malo czujek i slabej jakosci alarm, zalozyli czujki w domu a na pietrze juz nie, nie zieli pod uwage ze zlodzieje wiedza co to drabina:)))

i jeszcze jakis pare smiesznych mykow mi opowiadal. Facet zna sie na rzeczy i w gruncie rzeczy nie oplacalo sie w firmie ochroniarskiej zakladac alarm, oni tylko przyjechali z tabliczka i po abonament pozniej, a rodzice maja fachowo zalozony alarm a nie kolejny hurtowo na sztuke. Ufff ale sie rozpisalam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja negocjowalem i pan handlowiec zaproponowal mi 4 miesiace abonamentu za polowe ceny. Oni w ogole sa jacys tacy mocno elastyczni, nawet cene instalacji alarmowej sporo wynegocjowalem.

 

pozdro,

mp

 

A ten pan to z naszych stron? Z jakiej firmy?

 

ahh zapomnialam, prowadzi wlasna firme - elektryka, alarmy i wszytsko zwiazne z kablami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

my mamy okna kupione w MIRO, jak również drzwi zewnętrzne oraz bramę garażową, okna są w kolorze złoty dąb i nam się podobają, generalnie nie mam zastrzeżeń do jakości okien, na duże dwuskrzydłowe okno przesuwne dostalismy całkiem przyzwoity rabat, mieliśmy trochę przebojów z bramą garażową, ale to nie z winy MIRO

gdybyście mieli ochotę możecie obejrzeć nasze okna, mamy okna łukowe i uważam, że całkiem ładnie im wyszły

 

Ola

 

Ola, my teraz tez powoli rozglądamy się za oknami. Znalazłam trzy firmy "Miro" - jedną w Stojadle i dwie w Mińsku Mazowieckim (ul. mireckiego i kołbielska). W której Wy kupowaliście okna?

 

Pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...