Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam ekipy do tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych.

 

Ktoś z szanownych grupowiczów może polecić solidną i niedrogą brygadę?

 

Pozdrawiam.

 

Mogę Ci polecić swoich. Tynkarz: 662 344 628. U mnie robili na listwach i podobało mi się, tyle że ja robiłem z piasku kwarcowego (szlichta) ale robią też gipsem. Tylko nie wiem jak z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="tosinek"]To ja jeszcze raz reklamuję barakowóz, piękny i z ogrzewaniem z kozą do odbioru ze wschodnich wesołych granic naszej stolicy. Cena do uzgodnienia, nie mój ale mojej kochanej Beaty. Zamieszczam imge owego luksusowego wozu mieszkalnego

http://images46.fotosik.pl/156/c4027843c6da11f1.jpg

i osłona druga

http://images38.fotosik.pl/152/d85905de7a36cf83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może namiar na ciesle godnego polecenia. Chcemy postawić więźbe, a poźniej odeskować i przykryć go papą. Dach jest prosty dwuspadowy.

 

Spotkaliśmy się już z jednym i policzył nam dach 35 zł/m2 chyba to sporo ???? jak sądzicie ??

 

Rozmawiałam z kilkoma, ceny mają różne - 20-25/m2 za więźbę, za deskowanie 12-14zł/m2, u sąsiada robili jesienią po 35zł od więźby do pokrycia blachą. Mam namiary na nich i na dwóch innych od dekarza- prześlę na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może namiar na ciesle godnego polecenia. Chcemy postawić więźbe, a poźniej odeskować i przykryć go papą. Dach jest prosty dwuspadowy.

 

Spotkaliśmy się już z jednym i policzył nam dach 35 zł/m2 chyba to sporo ???? jak sądzicie ??

 

Rozmawiałam z kilkoma, ceny mają różne - 20-25/m2 za więźbę, za deskowanie 12-14zł/m2, u sąsiada robili jesienią po 35zł od więźby do pokrycia blachą. Mam namiary na nich i na dwóch innych od dekarza- prześlę na priva

 

Dzięki wielkie za namiary, będę dzwonić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Jestem na etapie przygotowań do remontu 30-letniego domu-kostki. Na obecną chwilę szukam dobrego architekta do wykonania dokumentacji projektowej (zamiana dachu wraz z adaptacją poddasza). Może macie kogoś godnego polecenia z okolic Mińska Maz. Ile może kosztować taki projekt?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...