Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

UWAGA, UWAGA, NAJNOWSZE WIEŚCI...

Ulica POLNA została utwardzona dziś rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gratuluje!!! Ulica wyglada pieknie! Ciekawe, kiedy przyjdzie pora na druga czesc Polnej :cry:

 

pozdrawiam,

 

mp

 

nie liczyłbym na to niestety bo osoba ta co załatwiała to kruszywo mieszka po naszej stronie. Najzabawniejsze ze tego destruktu zabrakło prawie pod jej domem. Szkoda ale mam nadzieje ze to jej nie zniecheci do dalszego załatwiania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może ktoś w was potrzebuje używane łóżko.

Czasem trzeba się przespać w nowo budowanym domu, a nie ma na czym.

Mam do sprzedania, bardzo tanio.

Łóżko można obejrzeć (i odebrać) po uprzednim uzgodnieniu w Dębem (blisko urzędu Gminy)

Kontakt do mnie: tel. 0502-362-395

 

Oddam to łóżko za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w was potrzebuje używane łóżko.

Czasem trzeba się przespać w nowo budowanym domu, a nie ma na czym.

Mam do sprzedania, bardzo tanio.

Łóżko można obejrzeć (i odebrać) po uprzednim uzgodnieniu w Dębem (blisko urzędu Gminy)

Kontakt do mnie: tel. 0502-362-395

 

Oddam to łóżko za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

 

- deski (szalunkowe calowki i grubsze), dl. od 1,5 do 6 m

 

Ceny na PW.

 

Wciaz aktualne.

 

Mam jeszcze troche elementow na wiezbe dachowa (slupkow, krokiew, desek na laty i kontrlaty). Jakby ktos byl zainteresowany, to trzeba by bylo sie spotkac, obejrzec, pomierzyc (niestety, nie mialem dotad czasu zajac sie inwentaryzacja tego towaru, ale desek na kotrlaty jest na pewno na jeden duzy dach :wink:

 

pozdro,

 

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszli Sąsiedzi!!

Już niedługo razem z małżonką przeprowadzamy się do Dębe Wielkie. Już nie możemy się doczekać.Jednocześnie wiem, że przy oddawaniu domu do użytkowania potrzebne jest świadectwo charakterystyki energetycznej budynków. Ja jestem uprawnionym certyfikatorem więc jakby ktoś z szanownych Sąsiadów potrzebował takiego dokumentu to bardzo proszę o kontakt na adres mailowy [email protected].

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia już niedługo w Dębe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gdzie kupujecie materiały hydrauliczne?

 

Miałem przyjemność rozmowy z potencjalnym wykonawcą instalacji hydraulicznej. Wspomniał, że najlepiej żebym sam zaproponował punkt zakupu, gdyż czasami sklepy mają większe upusty niż oni sami. Coś mi się w to nie chce wierzyć. Myślicie, że to prawda?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie kończenia budowy domu w Dębe Wielkie. Przede mną stoi dylemat co do wyboru pieca do ogrzewania. W związku tym mam pytanie. Czy i ewentualnie gdzie w okolicach Mińska jest jakiś punkt w którym można zasięgnąć fachowej informacji na temat ogrzewania domu. Proszę o opinie jakie piece są godne polecenia. Ja skłaniam się do pieca olejowego firmy DeDietrich. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma piec tej firmy? Proszę o opinię na temat tej firmy.

 

Wydaje mi się, że tańszym rozwiązaniem od oleju byłby gaz ale z tego co wiem to chyba gazu nie ma w Dębe i nie zapowiada się żeby szybko tam był. Mylę się??

Z góry dziękuję za pomoc.

Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do odsprzedania używaną RBtkę (skrzynka z podlicznikiem i gniazdami 1-f i 3-f)

dla zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia

proszę o kontakt na priva

 

i przy okazji: macie namiar na ślusarza?

potrzebuję przerobić furtkę i zamontować zamek magnetyczny pod domofon

 

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ja skłaniam się do pieca olejowego firmy DeDietrich. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma piec tej firmy? Proszę o opinię na temat tej firmy.

 

Wydaje mi się, że tańszym rozwiązaniem od oleju byłby gaz ale z tego co wiem to chyba gazu nie ma w Dębe i nie zapowiada się żeby szybko tam był. Mylę się??

Z góry dziękuję za pomoc.

Grzesiek.

Obecnie ogrzewanie olejowe zaraz po prądzie jest najdroższym ogrzewaniem, a do tego kocioł na olej wymaga starannej opieki i konserwacji co tez kosztuje. Nawet u stałego dostawcy nowa partia oleju może mieć inne parametry niż poprzednia, dlatego zawsze trzeba palnik wyregulować. Inaczej spalanie może być niepełne - kocioł daje mniej ciepła i powstaje więcej sadzy. Skoro i tak decydujesz się na zbiornik w ogrodzie to czy myślałes o gazie płynnym? Faktycznie na gaz ziemny nie ma co liczyć.

Ja zdecydowałam się na piec z podajnikiem na ekogroszek i pellety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...