Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zostało mi 5 palet (po 48szt) BK 24x24x59 H+H, chętnie się pozbędę ponieważ chcę uporządkować plac :wink:

Oddam za dobrą czekoladę po ok.2/3 wiadra gruntu i tynku AK 010 z Kosbudu.

 

Mam jeszcze na zbyciu 10szt pustaków kominowych wentylacja+ spalinowy fi 20 Leiera.

http://foto2.m.onet.pl/_m/87e12f656f146b3508fd3c4962e1befa,12,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i znowu proszę o namiary na:

1. dekarza - robota bardzo duża od zaraz z materiałem 2 dachy kopertowe łącznie 500m2

2. przęsła ogrodzeniowe, 4 balkony + brama kute z wykonaniem

3. drzwi wejściowe z łukiem z atestem antywłamaniowym - pilnie

4.wylewki

ad. 2 mogę polecić jezlei jeszcze aktualne. Więcej na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję pomocy, próbuje od kilku tygodni zamówić kogoś do oczka wodnego(malutki staw), obdzwoniłam internetowe ogloszenia niestety wszyscy albo mają zbyt dużo pracy albo zajęcie zbyt wymagające. Będę wdzięczna za jakiś namiar do fachowców. Według mojej wiedzy trzeba pogłębić , wyłożyć burty , oczyścić i nie zamordować ryb . :D Okolice Dębe Wielkie. Z góry dziękuję za każdy namiar. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję pomocy, próbuje od kilku tygodni zamówić kogoś do oczka wodnego(malutki staw), obdzwoniłam internetowe ogloszenia niestety wszyscy albo mają zbyt dużo pracy albo zajęcie zbyt wymagające. Będę wdzięczna za jakiś namiar do fachowców. Według mojej wiedzy trzeba pogłębić , wyłożyć burty , oczyścić i nie zamordować ryb . :D Okolice Dębe Wielkie. Z góry dziękuję za każdy namiar. Pozdrawiam

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=725335030

 

Namiar na kumpla poznanego dzieki forum. Nie wiem jak robi i w jakim zakresie, musisz pogadac. Na pewno oczka wodne to jeden z jego konikow.

 

Pozdr.

Aska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...