Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Jako że zachciało mi sie własnego domu to myslę iz często bedę zwracał sie do Was o pomoc, ale również postaram dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

 

Poszukuję ziemi do podniesienia terenu razem z transportem ( oby nie glina ) do wsi Mlęcin gmina Dobre. Czy ktoś ma może jakiś namiary na kogoś kto taką ziemię mógłby dostarczyć?. Potzrebny kontakt okolice Mińska Mazowieckiego, Jakubów, Dobre. Za ziemię i transport zapłącę.

 

Z góry, dziękuję pozdrawiam,

przemyslaw19724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów (przyszłych) :)

U nas trochę się pozmianiało, pokomplikowało ale nasze Słoneczko nie pozwala się poddać i zaczynamy od nowa. Sprzedajemy część działki i ... Poszukuję tylko kogoś kto pomoże nam przy projekcie, adaptacji.. Czy macie kogoś godnego polecenia.

Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

p. Siporski robił kostke u mnie w altanie a u szwagra cały wjazd do garazu. Wyszlo ok, nic sie nie zapada w dół wieć moge go polecic równiez z czystym sumieniem ale z terminami to raczej u niego cienko. cena jak ustalona na poczatku bez głupich niespodzianek.

papcio

 

Pilnie poszukuję sprawdzonych brukarzy, możecie kogoś polecić?

 

603 181 549

p. Siporski, moj kolega z technikum, para sie tematem od kilku lat, pewnie moze byc problem z terminem, jakby cos to powiedz ze telefon od Roberta:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna ruszyła :-)). Projekt zamówiony (miał być inny ale docelowo będzie taki http://www.z500.pl/projekt/z56/podwarianty.html). Kierbud obgadany (i dodatkowo załatwia cała papierologię huuurrra).Na wiosnę będzie coś "rosło" na Polnej :-)).Pozdrawiam

Witamy kolejnego forumowicza Sąsiada :D

Ponieważ Polna długa i szeroka :) to czy pochwalisz się z gdzie na Polnej urośnie Twój domek, czy mamy poczekać do wiosny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć, że nadal

Poszukuję ekipy do budowy garażu trzystanowiskowego. Poprzednia wystawiła mnie do wiatru.

Będę dźwięczny za namiar na konkretnych fachowców.

Czyżby to była prawda, że nikt już nie dostrzega ludzkiego cierpienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję sprawdzonych brukarzy, możecie kogoś polecić?

 

603 181 549

p. Siporski, moj kolega z technikum, para sie tematem od kilku lat, pewnie moze byc problem z terminem, jakby cos to powiedz ze telefon od Roberta:)

pozdr

 

Dzięki, rzeczywiście termin nieciekawy. W zaprzyjaźnionej hurtowni dali mi namiary na innego, który wciśnie mnie w grafik na październik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć, że nadal

Poszukuję ekipy do budowy garażu trzystanowiskowego. Poprzednia wystawiła mnie do wiatru.

Będę dźwięczny za namiar na konkretnych fachowców.

Czyżby to była prawda, że nikt już nie dostrzega ludzkiego cierpienia?

 

Strasznie dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy tak chętnie pospieszyli mi z pomocą w znalezieniu ekipy budowlanej.

To było wspaniałe przeżycie, móc uczestniczyć w tak solidarnej społeczności.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy do sprzedania kompletna RBT-ke z licznikiem.

Skrzynka troche znekana zyciem, ale srodek prawie nowka, uzyty tylko na naszej budowie.

Licznik bardzo nam sie przydal do rozliczenia z sasiadem, od ktorego bralismy prad budowlany.

 

BTW, rzadko tu teraz zagladam, ale wykonczeniowka robiona wlasnymi rekami wykancza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów z okolicy i nie tylko.

Poszukuję SPRAWDZONEJ ekipy lub ekip do wykonania :

 

- tynku cienkowarstwowego

- podbitki

- parapetów zewnętrznych i wewnętrznych

- ułożenia kostki na drodze dojazdowej i podjeździe

- studni kręgowej

 

Za wszystkie namiary z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...