Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam sasiadow,

 

Chetnie sprzedam kompletna RB-tke, swiezo zdjeta ze slupa :wink:

 

Skrzynka to:

- gniazda 2 x 230 V

- gniazdo siłowe

- bezpiecznik nadmiarowo-prądowy 25A (lub 16A)

- trzy bezpieczniki topikowe

- przewod w rurce pcv (ok. 6 m)

 

Cena na priv.

 

pozdro,

mp

 

aktualne

 

I jeszcze:

 

- SPRZEDAM betoniarke - po jednej budowie, stan przyzwoity (pojemnosc musze sprawdzic)

- KUPIE welne mineralna 10 lub 15 cm (jeszcze dokladnie nie wiem ile)

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mieszkańców Dębe :)

jestem tu nowa i nie wiem czy piszę w dobrym miejscu na forum,ale

mam takie małe pytanie, jesteśmy z mężem zainteresowani działeczką na ul. Polnej :) chciałabym się dowiedzieć czy polecacie te rejony i jesteście z nich zadowoleni (czy nie ma tam w pobliżu jakiejś fabryki albo coś... znalazlam jakas uchwale,która planuje wybudowanie oczyszczalni sciekow na rogu armii krajowej i polnej.. czy to prawda? )

zawsze warto podpytać się potencjalnych sąsiadów ;)

 

pozdrawiam ciepło!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to na Polnej cisza bol sprawia :) Rejon bardzo przyjemny. Gmina kompletnie nieprzystajaca do realiow, bedaca zaprzeczeniem idei sluzby spolecznej, tak bliskoWarszawy, a tak daleko cywilizacji... I to chyba jest najwiekszy mankament tego miejsca :cry:

 

Jak to jednym stwierdzeniem mozna zasiac niepokoj? Jest uchwala i projekt prac kanalizacyjnych w gminie, ktora w obrebie ulic Armii Krajowej i Polnej przewiduje budowe POMPOWNI sciekow, a nie oczyszczalni :lol: , wiec chyba nie ma czego sie bac :wink:

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze przeszkadza. Nie tylko w samej budowie, ale takze w kazdym innym aspekcie zagospodarowania dzialki (np. w zakopaniu szamba) i w jej pozniejszym uzytkowaniu. Choc zdarzaja sie chwile w roku, ze jest calkiem sucho, miejsca, gdzie dziala drenaz i zbiera wode, wiec nie ma co generalizowac.

 

:wink:

 

Dom nie wiem czy osiada, dopiero ma 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych okolicach woda wszedzie jest dosc wysoko. W Gorkach mamy wode na 50 cm pod poziomem gruntu wiosna, w Cisiach woda tez jest blisko powierzchni ziemi.

Nie wiem jak jest na Polnej, ale u nas, spokojnie da sie zyc z takim poziomem wody, bo gleba jest piaszczysta i ta woda nie stoi w kaluzach na powierzchni gruntu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie jest jak mówisz.

Nasza wspaniała gmina kupiła sobie rok temu równarkę za chyba 600 tys tylko że żadko cos równa a maszyna stoi a raty lisingowe trzeba płacić co miesiąc.

Taniej byłoby pewnie zrobić przetarg na usługi z okresliniej liczby km dróg które trzeba wyrównać x razy w roku. Ale cóz wybiry juz wkrótce - zmobilizujcie sie i pójdzice na nie i dokonajcie najlepszego dla Was wyboru.

 

No i mamy na naszej czesci Polnej piekny destrukt. Jest rowno, ale za to zaczna sie wyscigi...

 

I chyba pani wojt kampanie wyborcza rozpoczela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...