Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chcę kupić dom w okolicy mińska mazowieckiego, mam już taki dom upatrzony w związku z tym szukam:

 

inspektora budowlanego - aby powiedział mi czy to dobry zakup

 

rzeczoznawcy - aby wycenił nieruchomość dla banku pko BP.

 

macie jakieś namiary na takich ludzi z mińska?

 

Z tego co pamiętam to namiar na rzeczoznawcę powinieneś dostać w banku kiedyś było tak że brali pod uwagę opinie tylko swoich powiedzmy akredytowanych więc zapłacisz za wycenę a później się okaże że musisz i tak robić jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hello!

 

Gdzie mogę zakupić w przystępnej cenie słupki na ogrodzenie, mogą być do oczyszczenia i malowania, sugeruję się ceną :] Okolice Mrozów, Cegłowa, Mińska Maz.

 

105sztuk

 

pozdrawiam

Grupę MM

spytaj w kaluszynie u witowskiego,nas kosztowaly grosze (w tej chwili juz nie pamietam po ile byly), tylko wlasnie sa z odzysku po szklarni do oskrobania i pomalowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

No i mamy na naszej czesci Polnej piekny destrukt. Jest rowno, ale za to zaczna sie wyscigi...

 

I chyba pani wojt kampanie wyborcza rozpoczela :wink:

Gratuluję tego destruktu i po Waszej stronie :)

Przez tak długo pani wójt nic nie działała, więc teraz chce się pokazać... Lepiej późno niż wcale ;) Miejmy nadzieję, że to dopiero początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalała, to się przyszłam wyżalić i ostrzec. Prawie dwa tygodnie temu mój mąż umówił się z magikiem od kotłów gazowych Vailanta na przegląd kotła. Magik ów pochodzi z Dębego i nazwa się Dariusz Kukawski.

 

Miał przyjechać dziś na 18-tą. Oczywiście nie przyjechał. Kiedy mój mąż zadzwonił do niego z pytaniem o której będzie usłyszał, że on niestety nie ma czasu, bo dla niego ważniejsze są instalacje, a przegląd to on zrobi jak będzie miał czas, czyli może 4 listopada.

 

No rzesz k..wa mać, zawsze przyjeżdżał na przegląd z kilkugodzinnym opóźnieniem, ale teraz to przeszedł samego siebie. Wiem, że na instalacji to se można niezłą marże doładować i klienta do drobnych doprowadzić, ale przecież przeglądu też nie robi za darmo. Gnojek mógł od razu powiedzieć, że nie przyjedzie, umawialibyśmy się z kimś innym.

 

A tak na marginesie. Możecie polecić kogoś normalnego i sumiennego, do przeglądu Vailanta? Muszę się umówić na ten przegląd z kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszę od współpracowników to wszyscy tak mają. Początek sezonu grzewczego to nawał pracy dla gazowników, dlatego też ja zawsze robiłam przegląd w sierpniu-wrześniu. Przyjeżdżał do mnie pan Hackiewicz z firmy ALTER z Siedlec, który często jeździ do Warszawy. Od paru lat mieszkam w bloku, ale jeśli chcesz to na jutro postaram się znaleźć bezpośrednio do niego namiary. Tel. do firmy - z netu 25 632 44 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek sezonu grzewczego to nawał pracy dla gazowników, dlatego też ja zawsze robiłam przegląd w sierpniu-wrześniu.

No ja to rozumiem, ale do jego pracy należą również przeglądy. Za darmo tego nie robi. Ale nie chodzi mi o to że jest zawalony robotą, tylko o to, że zapisał nas w grafiku, a potem po prostu nie przyjechał. Nie zadzwonił nawet. Ni przepraszam ni pocałuj mnie w dupę, tylko tekst, że on ma ważniejsze roboty.

 

Za namiar dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w poście wyżej również poszukuję stempli budowlanych. Długość powyżej 3m. Jakby ktoś sprzedawał bądź ewentualnie miał jakiś namiar gdzie można kupić za rozsądne pieniądze bardzo proszę o informację.

Swoją drogą jak ktoś ma namiar na dobrą ekipię do dachu to też chętnie skorzystam, bo za jakiś miesiąc będę potrzebował fachowców.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...