Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich,

mam pytanko a w sumie chciałbym prosić o poradę. Zaczynać będę budowę domu 6 km od Mińska. Gdzie tanio kupić materiały budowlane. Na początek stal, beton, bloczki na fundament, piasek do zasypania fundamentów itp.? Prosiłbym o namiary na sprawdzonych dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

http://www.plastsystem.com.pl/

Co prawda mam od nich dopiero wstępną wycenę (realizacja lato 2010) ale dotykałam ich okna na Targach Budowlanych w Kielcach gdzie na stosunkowo małej powierzchni miałam porównanie z innymi producentami...I jeśli chodzi o jakość do ceny u mnie wygrali;). Spróbuj załatwiać przez Radom - może taniej będzie :wink:

 

Pozdrawiam

 

 

a może ktoś doradzi gdzie warto kupić okna drewniane- wiadomo, gdzie jakie ceny, rabaty. i najważniejsze żeby nie było problemów typu: okazuje się, że nie takiei, ze dostawa się mocno opóźnia, montaż idzie nie tak... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanko a w sumie chciałbym prosić o poradę. Zaczynać będę budowę domu 6 km od Mińska. Gdzie tanio kupić materiały budowlane. Na początek stal, beton, bloczki na fundament, piasek do zasypania fundamentów itp.? Prosiłbym o namiary na sprawdzonych dostawców.

Jeśli na zachód od Mińska to tanim składem budowlanym jest Replin. Piasek brałam od miejscowego człeka, a beton z PawBudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję ekipy murarskiej do wykonania nadbudowy domu. Czy moglibyście kogoś polecić?

 

Znam solidną ekipę. Facet prowadzi firmę budowlaną od kilkudzisięciu lat i jest z Mińska. 5 lat temu budował też mój dom.

Andrzej Sikorski

tel. 609-736-256

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może buduje się ktoś w Siennicy lub bliskich okolicach? Ma może ktoś namiary na architekta z tamtych okolic z przystępnymi cenami? Jeśli ktoś już się buduje może mi powiedzieć ile mu się zeszło ze wszystkimi papierkami do pozwolenia na budowę? Czy urzędy szybko się z tym wszystkim sprężają? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...