Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To sa normalne koszta dzialalnosci. Raz moga byc wieksze, a raz mnijsze. Przy kalkulowaniu bierzesz pod uwage jakas "srednia" awaryjnosc. Jak jest wieksza - Twoja strata. Jak mniejsza - Twoj zysk. Tak to dziala.

 

czy mi się wydaje, czy pisałeś wcześniej że pracujesz jako programista w jakiejś korporacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy popatrzeć na wymiennik gruntowy proventu

http://www.pro-vent.pl/wymiennik-gruntowy-provent-geo,0.html

 

Cechy szczególne wymiennika

 

praktycznie 100% wymiana cieplna z gruntem

możliwość posadowienia wymiennika na niewielkiej głębokości

wydajne chłodzenie i osuszanie powietrza latem

ogrzewanie i dowilżanie powietrza zimą

niewielkie straty ciśnienia

możliwość pracy ciągłej, bez potrzeby "regeneracji" złoża

 

Czyli jednak "perpetum mobile" istnieje!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też instalator
no co Ty nie powiesz... przecież on programistą jest w korporacji, a 'pomaga' ludziom dla ideii podjąć jedyny słuszny wybór :):):) Kiedyś mi napisał że ma misję :):):)

10 lat temu pracowałam jako regionalny kierownik sprzedaży w dużej międzynarodowej firmie, zaimponowało mi że chcą robić COŚ dla kobiet ich dewizą było 'Misja, Wizja i Zasady ' pracowałam tam dwa lata. Niestety nie było ani misji, ani zasad... była wizja 'liczy się tylko kasa bez żadnych zasad, tylko ciiiiicho'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty nie powiesz... przecież on programistą jest w korporacji, a 'pomaga' ludziom dla ideii podjąć jedyny słuszny wybór :):):)

 

Widzisz, nie kazdy dziala z tak plytkich pobudek ja Ty. Wiem, ze nie mozesz w to uwierzyc. Forumowy "belkot" mnie bawi, bo roznych (mniej lub bardziej) ciekawych ludzi mozna spotkac, ale nie przychodze tu "zerowac" jak Ty. Z kapitalistycznym pozdrowieniem $$$$$$$$$ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie "ilu klientow".

Ciebie poki co.

Pyksi - jeśli chcesz poprawiać to rób to DOBRZE. Błagam ponownie!

Wstyd żeby informatyk nie umiał korzystać z polskich znaków, wstyd!!!! Już pisałem ale bez echa...

 

Dobry "chłop" z Ciebie ale nie pisze się tak jak mówisz "ilu klientow" tylko "ilu klientów".

SPRAWDŹ W SŁOWNIKU - naprawdę przyrzekam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyksi - jeśli chcesz poprawiać to rób to DOBRZE. Błagam ponownie!

Wstyd żeby informatyk nie umiał korzystać z polskich znaków, wstyd!!!! Już pisałem ale bez echa...

 

Dobry "chłop" z Ciebie ale nie pisze się tak jak mówisz "ilu klientow" tylko "ilu klientów".

SPRAWDŹ W SŁOWNIKU - naprawdę przyrzekam!!!!!

 

OK. No to moze latwiej bedzie nie zwracac uwagi na takie szczegoly. Dla kazdej ze stron. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...