Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No tak, Pan uparcie domaga się, by na forum dokonał się samosąd. "Od tego jest sąd" - tej argumentacji Pan nie przyjmuje.

 

Prawo zobowiązuje nas do reagowania, jeśli mamy podejrzenie przestępstwa. Po wielu miesiącach temat został wyczerpany merytorycznie, śladów na forum, wypowiedzi klientów, ostrzeżeń, odpowiedzi i dyskusji w temacie jest sporo. Na samosąd nie możemy pozwolić, bo taki jest obowiązek właściciela forum. Piszemy to po raz kolejny...

 

ja nie domagam się żadnego samosądu - jesteś śmieszny człowieku, w swoim zaślepieniu wygłaszasz opinie których chyba nawet nie rozumiesz...

o jakim prawie Ty mówisz? prawo nakazało Ci wykasować informacje o zachowaniu nierzetelnego wykonawcy? możesz przytoczyć konkretny paragraf?

a jeżeli mówimy o merytorycznym wyczerpaniu tematu to wnoszę o zamknięcie wątku "pompa ciepła - spostrzeżenia , uwagi" bo ten temat to się wyczerpał merytorycznie jakieś 1500 stron temu...

i jeszcze raz powtórzę: nie życzę sobie insynuacji jakobym domagał się jakiegoś samosądu !!! to jest najzwyklejsze oszczerstwo i pomówienie mojej osoby i mam nadzieję, że tak praworządna jednostka jak Redakcja zna konsekwencje prawne takich oskarżeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jako moderator kojarzę właściwie jeszcze tylko dwa wymagające naszej wzmożonej uwagi: jeden, którego wielbiciele uparli się zmienić go w chat towarzyski i jeszcze może z jeden, na którym podobnie jak i tutaj, mocno gryzą się konkurujący ze sobą profesjonaliści

 

J.

 

Przypomnę Ci tylko że ja, dzięki Wam (FM), pozyskałem pewną firmę do realizacji montażu PC w moim domu!!!

 

Nie jestem montażystą PC.

Jestem zwykłym inwestorem, korzystającym z rad płynących z Waszych łamów, jak i z forum.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

Zrezygnuj z tej "zaszczytnej" funkcji.

Edytowane przez r.tyrman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już wycinasz co się da to może najpierw zorientuj się w temacie...

powinieneś zacząć od zapytania r.tyrmana jak potoczyła się współpraca z tym odnalezionym na Waszych łamach fachowcem to może dałoby Ci trochę do myślenia...

 

no ale po co się angażować i tracić czas... dali tytuł administratora - dali, kompleksy podleczone - podleczone, kazali zrobić porządek - kazali no to teraz trzeba się wykazać i lecieć po kolei wypowiedź za wypowiedzią, a jak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważyłeś, pisząc swój usunięty przed momentem komentarz nie byłem świadom, że tyrman jest w tym wątku poszkodowanym, z jego wypowiedzi to nie wynikało wprost. Wcześniejszych wypowiedzi były tutaj tysiące, ja naprawdę nie pamiętam każdego nicka z tekstów, które przed kasowaniem czytałem. Swój komentarz usuwam jako niepotrzebne zadrażniający sytuację.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważyłeś, pisząc swój usunięty przed momentem komentarz nie byłem świadom, że tyrman jest w tym wątku poszkodowanym, z jego wypowiedzi to nie wynikało wprost. Wcześniejszych wypowiedzi były tutaj tysiące, ja naprawdę nie pamiętam każdego nicka z tekstów, które przed kasowaniem czytałem. Swój komentarz usuwam jako niepotrzebne zadrażniający sytuację.

 

J.

 

Obserwuję temat od jakiegoś czasu

 

Powinniście stawać w obronie osób dla których tworzycie te forum i gazetę (podobno) obecnych i przyszłych inwestorów (a informacja jak działają tego typu firmy może przyszłym inwestorom wiele uświadomić)

 

Stajecie w obronie płacących wam za reklamy

 

To jest moje subiektywne zdanie mam do niego prawo

 

P.S. dodam dla jasności że takie firmy to moja konkurencja tylko jak konkurować z piramidą w której ostatni inwestorzy to osoby poszkodowane a firma "robi na czarno" np. nie wystawia faktur - to informacje zaczerpnięte z forum przed wykasowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniście stawać w obronie osób dla których tworzycie te forum i gazetę (podobno) obecnych i przyszłych inwestorów (a informacja jak działają tego typu firmy może przyszłym inwestorom wiele uświadomić)

 

...dokładnie... to co Wy raczyliście uznać za nagonkę i samosąd było po prostu przedstawieniem autentycznych zachowań i sytuacji...

tu nie było żadnego kolorowania i przeinaczania faktów, forumowicz, którego to dotyczyło sam napisał scenariusz i sam był głównym aktorem tych zdarzeń...

 

Wy jako medium opiniotwórcze (jeszcze) powinniście dbać o to, żeby ludzie którzy za Waszym pośrednictwem się kreują byli po prostu wiarygodni, a jeżeli ta wiarygodność jest wątpliwa to nie powinniście dopuścić do tego, żeby wierni Wam i Waszym opiniom czytelnicy gazety bądź forum byli narażeni na jakiekolwiek ryzyko ze strony tych osób...

 

mnie czy sSiwego bezpośrednio to nie dotyczyło, ale staraliśmy się ostrzec i zwrócić uwagę całej masy inwestorów na to, że nie zawsze ktoś kto ma zaszczytny tytuł nadany przez czołowe branżowe medium jest osobą, której można ślepu ufać i że zawsze potrzebna jest ostrożność i duża uwaga przy podpisywaniu umów, płaceniu zaliczek itp

 

Wy droga Redakcjo zrobiliście z nas podjudzaczy, krzykaczy, poszukiwaczy taniej sensacji, czarne owce tego forum co też pokazaliście kasując nasze wypowiedzi, banując nas, lustrując i cenzurując każde słowo jakie wypowiadamy

 

to co robicie to Wasza sprawa, ale ja, jak i pewnie sSiwy mam nadzieję, że może ta nasza "walka z wiatrakami" przyczyni się do większej świadomości inwestorów i być może uchroni kogoś przed przykrymi i kosztownymi skutkami nawiązania współpracy z niepewnymi firmami, skutkami często bolesnymi dla inwestorów, które były tutaj opisywane, ale niestety zostały przez Was skutecznie usunięte...

Edytowane przez Sławek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej opisz jak ci działa pompa

 

Witam

I jak z tym twoim COP-em? Założyłeś ciepłomierz?

Bo jeszcze 400 stron prawdopodobnie czystej awantury mi zostało do przeczytana, a już jestem ciekaw.

 

PS: ale z tego co do tej pory widzę, to te wasze "firmowe", to jakaś porażka jest, przynajmniej jak chodzi o CWU latem.

Zdjęcia z montaży też są dobre :) Rurka tłoczna gazowa, gdzie temperatura gazu nieraz dochodzi do 90-100C jest w zwykłej białej otulinie od klimatyzacji :D

Widać, że nie tylko producenci nie liczą się z portfelem użytkownika, instalatorki także.

Edytowane przez Vld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jak z tym twoim COP-em? Założyłeś ciepłomierz?

Bo jeszcze 400 stron prawdopodobnie czystej awantury mi zostało do przeczytana, a już jestem ciekaw.

 

PS: ale z tego co do tej pory widzę, to te wasze "firmowe", to jakaś porażka jest, przynajmniej jak chodzi o CWU latem.

Zdjęcia z montaży też są dobre :) Rurka tłoczna gazowa, gdzie temperatura gazu nieraz dochodzi do 90-100C jest w zwykłej białej otulinie od klimatyzacji :D

Widać, że nie tylko producenci nie liczą się z portfelem użytkownika, instalatorki także.

 

O przepraszam jak napisałem o tej białej otulinie to wzięli mnie za Marsjanina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEPŁOMIERZA nie mam i nie planuje

wystarczy mi podlicznik na prąd

cop - myślę że wyszedł coś w okolicach 2,5---oceniam to na podstawie zuzytego prądu u mnie i kolegów na czystym prądzie z podobnym ociepleniem i m2

mi wychodz 1,8kwh doba jeden prysznic i straty dobowe

biała otulina a jak inaczej to można zaizolować[nazwa produktu?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...