Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widze ze czepiasz sie szczegolow ale mi ort nie przeszkadza

A tym razem to szkoda bo nie dość że nie szanujemy siebie (zwłaszcza na obczyźnie) to jeszcze kaleczymy własny język. Tym bardziej że co źle to ładnie wężykiem się podkreśla. Szanujmy siebie to inni nas również będą szanować. Nie róbmy z forum esemesowego badziewia gdzie już każdy zapomniał jak wyglądają polskie litery bo nie ważne jak, ważne aby szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym razem to szkoda bo nie dość że nie szanujemy siebie (zwłaszcza na obczyźnie) to jeszcze kaleczymy własny język. Tym bardziej że co źle to ładnie wężykiem się podkreśla. Szanujmy siebie to inni nas również będą szanować. Nie róbmy z forum esemesowego badziewia gdzie już każdy zapomniał jak wyglądają polskie litery bo nie ważne jak, ważne aby szybko.

 

Nie myl pojec. Co innego jest sadzic ordynarne orty, a co innego pisac nie uzywajac PLliterek. Nie ma co tego wrzucac do jednego wora, bo to chyba niesprawiedliwe nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad wybór firmy: żeby wybierać, to trzeba wybierać co się wybiera - na dzisiaj jesteś w moich oczach "złotym targetem" - tzn klientem, który łyknie wszystko co mu się pociśnie (a jak ładnie opakowane i podane to na 100%), bo nie ma na ten temat zielonego pojęcia

 

 

a czy ja powiedzialem ze chce juz kupic najpierw chce wysluchac kilku uzytkownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad wybór firmy: żeby wybierać, to trzeba wybierać co się wybiera - na dzisiaj jesteś w moich oczach "złotym targetem" - tzn klientem, który łyknie wszystko co mu się pociśnie (a jak ładnie opakowane i podane to na 100%), bo nie ma na ten temat zielonego pojęcia

 

 

a czy ja powiedzialem ze chce juz kupic najpierw chce wysluchac kilku uzytkownikow

 

witam

 

napisz gdzie budujesz dom - na pewno otrzymasz przynajmniej kilka ofert

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyxis. Albo się przyzwyczaiłem, albo zapomniałem.....

Jestem w szoku, ale Ty piszesz bez ogonków!!!!!!

Zwykle mnie to raziło, a od niepamiętnych czasów mi to umyka w Twoich postach.

 

Bo duzo bardziej chyba przeszkadza pisanie bez interpunkcji. Pomijam tych, co jeszcze sylabizuja i wtedy to moze byc jakas tam przeszkoda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyłeś/aś, że na początku przy twoim nicku były takie znamienne słowa: zanim zapytasz, poszukaj odpowiedzi.

dzisiaj chyba by trzeba trochę mocniejszych słów użyć, to może by ktoś na to zwrócił uwagę i trzymać nie do 10 a np. 100 postów....

Naprawdę nie jestem w stanie mimo najszczerszych chęci pomóc komuś, kto nic nie wie i wręcz daje do zrozumienia że wiedzy przyswajać nie zamierza, za to ma mnóstwo wymagań i żądań...

pisanie n-ty raz tego samego co już jest napisane (wcześniej w tym wątku i innych, podobnych) wymaga naprawdę takiego samozaparcia, że tylko koledzy którzy są krócej ode mnie na forum jeszcze się tego podejmują

 

witam

 

myślę, że nie każdy musi się znać na wszystkim

jak jestem chory idę do lekarza

 

wiadomo lekarz lekarzowi nie równy

instalatorzy też są różni

 

ale jak ktoś pyta mozna komuś kogoś polecić jeżeli się ma dobre doświadczenia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...