Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
Chyba pomyliłeś fora. Forum szyderców znajdziesz za pośrednictwe wujka googla, powodzenia. Sorry za offtop.Bez odbioru....
No to dla przypomnienia:
Od 40 do 50 zł na m2 brutto srednio wychodzi materiał, a Ty chcesz za 50 zł całosc i jeszcze pewnie brutto, ech niektórzy to mają wymagania. Moze od razu poszukac takiej firmy która zrobi ponizej kosztów lub za darmo.

A poniżej podłogówka w cenie w której wg asolta się nie da i nie jest za darmo:

Ostateczny koszt ogrzewania podłogowego (106m2):

Rury do podlogówki Kan 800m - 2000zł

Rozdzielacz 9-obw + skrzynka - 811zł

Perlit do zasypki, 2x125l - 56zł

Folia do podłogówki 110m -120zł

Klipsy 800szt - 50zł

Taśma dylatacyjna 125m - 125zł

Drobiazgi (złączki, śrubunki, izolacja) - 200zł

Robocizna - 2100zł

RAZEM - 5462zł (51,50 zł/m2)

Jedna z pierwszych wycen od dużej firmy instalatorskiej z regionu, która wystawiała się na lokalnych targach budowlanych opiewała na 95zł/m2...

To pokazuje jak asolt jest drogi.Ok,ma klientów których naciąga i którzy się na to godzą ale nie ładnie wciskać ciemnoty komuś,że by chciał za darmo.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla przypomnienia:

A poniżej podłogówka w cenie w której wg asolta się nie da i nie jest za darmo:

 

To pokazuje jak asolt jest drogi.Ok,ma klientów których naciąga i którzy się na to godzą ale nie ładnie wciskać ciemnoty komuś,że by chciał za darmo.

 

Przypomnij datę tej wyceny i podaj aktualne ceny oraz pełny zakres robocizny, fotohobby juz kilka lat mieszka, a tak przy okazji podaj ceny podlogówek ze swoej firmy jak ją prowadziłes. Mam sporo zdjec od waszych klientow do oceny jakosci i poprawnosci wykonania. Zapewniam ze gorszych nie zdazyło mi sie widziec. To co ja podałem zawiera ulozenie styropianiu czyli koszty pianki i folii pod styropian. Nie rozdzielam tych kosztów bo wykonuję w całosci, praktycznie nie układam podłogówki bez układania styropianu. Nie mozesz tego zrozumiec, nie tłumacze dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Przypomnij datę tej wyceny i podaj aktualne ceny oraz pełny zakres robocizny, fotohobby juz kilka lat mieszka.

fotohobby kładł podłogówkę w 2014r czyli nie tak dawno:

Ostateczny koszt ogrzewania podłogowego (106m2):

Rury do podlogówki Kan 800m - 2000zł

Miał rurki Kan po 2,5zł/mb a dzisiaj sa po 2,3zł/mb zatem taniej dzisiaj niż 2 lata temu:

http://allegro.pl/rura-kan-blue-pe-rt-16x2-0-do-podlogowki-pex-600m-i5225599792.html

Jesteś facetem naciagającym nie świadomych inwestorów,jak to Liwko nazwał,pijawką jestes.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotohobby kładł podłogówkę w 2014r czyli nie tak dawno:

 

Miał rurki Kan po 2,5zł/mb a dzisiaj sa po 2,3zł/mb zatem taniej dzisiaj niż 2 lata temu:

http://allegro.pl/rura-kan-blue-pe-rt-16x2-0-do-podlogowki-pex-600m-i5225599792.html

Jesteś facetem naciagającym nie świadomych inwestorów,jak to Liwko nazwał,pijawką jestes.

 

Juz mi raz ustawiałes ceny na ozc, klienci byli bardzo zdziwieni ze te ceny są inne, gdy próbowali negocjowac powołujac sie na Ciebie kierowałem ich z powrotem do Ciebie, aby mieli taniej, wiesz jaki był efekt, nikt nie chciał od Ciebie obliczen ozc pomimo ze tak tanio wyceniałes. Widocznie cena to nie wszystko, kazdy wie jaką masz wiarygodnosc i Twoje opowiesci kazdy traktuje tak jak one zasługują czyli jako kolejne bajki Artura. Wielu zwracało uwagę, gdy chcieli uzyskac ceny na montaze i instalacji to nie mogli znalezc takich którzy wykonują je w cenach podanych przez Ciebie. Miałes okazje dawac takie ceny majac swoja firme, nie wykorzystałes szansy najtansze usługi w Polsce,bo to nie jest takie proste, nie tacy byli i nie dali rady, nie baw sie w posrednictwo w szukaniu najtanszych ofert bo słabo Ci to wychodzi, ja wiem ze chcesz dorobic reklamując wyroby i firmy z linków które podajesz ale taka reklama nie działa na wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Zaraz Ci wrzucę cytaty osób,które nie robiły OZC u Ciebie a które zrobiły znacznie taniej niż Ty robisz.

Wiem,że nie pasuje Ci asolt jak ktoś Ci psuje biznesik ale jesteś zwykła pijawka.

Kilka miesięcy temu miałeś wykupić płatny profil sprzedawcy,sam tak mówiłeś a tu ani widu ani slychu czyli po prostu oszukujesz.

Kwestionujesz coś co jest dla Ciebie bardzo nie wygodne a przy okazji bawisz się w ormowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci wrzucę cytaty osób,które nie robiły OZC u Ciebie a które zrobiły znacznie taniej niż Ty robisz.

Wiem,że nie pasuje Ci asolt jak ktoś Ci psuje biznesik ale jesteś zwykła pijawka.

Kilka miesięcy temu miałeś wykupić płatny profil sprzedawcy,sam tak mówiłeś a tu ani widu ani slychu czyli po prostu oszukujesz.

Kwestionujesz coś co jest dla Ciebie bardzo nie wygodne a przy okazji bawisz się w ormowca.

 

Swego czasu ktos na allegro wykonywał SE po 50 zł, skonczyło sie tym ze odebrano mu uprawnienia a SE nadawały sie do kosza. Nie muszę bawic sie w ormowca, i tak kazdyn a forum wie ze zajmujesz sie kryptoreklamą. Ilu jeszcze uzytkownikom zwróciłes uwagę o PP, a przeciez dobrze wiesz kto czym sie zajmuje, nazwac inaczej niz hipokryzją tego nie sposób, juz nie wspominam o Tobie.

Edytowane przez asolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Swego czasu ktos na allegro wykonywał SE po 50 zł, skonczyło sie tym ze odebrano mu uprawnienia a SE nadawały sie do kosza. Nie muszę bawic sie w ormowca, i tak kazdyn a forum wie ze zajmujesz sie kryptoreklamą. Ilu jeszcze uzytkownikom zwróciłes uwagę o PP, a przeciez dobrze wiesz kto czym sie zajmuje, nazwac inaczej niz hipokryzją tego nie sposób, juz nie wspominam o Tobie.

Możesz sobie gadać.

Ja wiem że jestem inwestorem i nie sprzedaje niczego w przeciwieństwie do Ciebie.

Ale jak wiesz coś więcej to dawaj a nie kłam i nie oczerniaj bo wiesz jak takich ludzi się nazywa asolt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie gadać.

Ja wiem że jestem inwestorem i nie sprzedaje niczego w przeciwieństwie do Ciebie.

Ale jak wiesz coś więcej to dawaj a nie kłam i nie oczerniaj bo wiesz jak takich ludzi się nazywa asolt ?

 

Pewnie ze jestes czysty jak łza, zapomniałes jak Arturo72 naganiał klientów ArturoWii. Skoro jestes zwykłym inwestorem to dlaczego i starzy i młodzi stazem forumowicze mają o Tobie podobne zdanie i dla wszystkich jestes niewiarygodny. Dlaczego ci nowi nie chcą skorzystac z Twoich rad?, przeciez one są najlepsze? myslałes nad tym, jakie wnioski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Pewnie ze jestes czysty jak łza, zapomniałes jak Arturo72 naganiał klientów ArturoWii. Skoro jestes zwykłym inwestorem to dlaczego i starzy i młodzi stazem forumowicze mają o Tobie podobne zdanie i dla wszystkich jestes niewiarygodny. Dlaczego ci nowi nie chcą skorzystac z Twoich rad?, przeciez one są najlepsze? myslałes nad tym, jakie wnioski?

Jescze raz,nie kłam klamco że coś sprzedaje lub coś lub kogoś reklamuje.

Jak nie jesteś kłamcą to dawaj i pokazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma racji? nie widzę PP przy nicku na a....

 

Nie ma PP, nie ma go tez wielu innych, mozesz przypomniec ile razy zwracałes o to uwagę tym innym, moze jakies linki do tych postów. Jezeli wymagacie tego ode mnie wymagajcie od wszystkich innych, tak byłoby w porządku. Jakos Ty i inni obroncy interesów forum dziwnie widzicie tylko mnie, innych juz nie, wybiórcza jest ta troska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma PP, nie ma go tez wielu innych, mozesz przypomniec ile razy zwracałes o to uwagę tym innym, moze jakies linki do tych postów. Jezeli wymagacie tego ode mnie wymagajcie od wszystkich innych, tak byłoby w porządku. Jakos Ty i inni obroncy interesów forum dziwnie widzicie tylko mnie, innych juz nie, wybiórcza jest ta troska

 

Witam

 

Asolt, a ile miesięcznie kosztuje płatny profil na tym forum?

Prawdopodobnie znacznie więcej zarobiłbyś w czasie, gdy wdajesz się w bezpłodne polemiki z różnej maści krytykami Twojej postaawy.

Zarzuty te, w świetle regulaminu forum uważam zresztą za uzasadnione.

Jesteś profesjonalistą a forum, niezależnie od cennego wkładu merytorycznego - jest twoją główna platformą marketingową.

 

Pozdrawiam

 

Pratchawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Asolt, a ile miesięcznie kosztuje płatny profil na tym forum?

Prawdopodobnie znacznie więcej zarobiłbyś w czasie, gdy wdajesz się w bezpłodne polemiki z różnej maści krytykami Twojej postaawy.

Zarzuty te, w świetle regulaminu forum uważam zresztą za uzasadnione.

Jesteś profesjonalistą a forum, niezależnie od cennego wkładu merytorycznego - jest twoją główna platformą marketingową.

 

Pozdrawiam

 

Pratchawiec

 

Nie chodzi o kase bo ta jest niewielka, po prostu nie dokonczyłem jeszcze strony firmowej (ale działam w miare czasu) ale obawiam sie ze nie podołam przy PP obsłuzyc wszystkich klientów a odmawiac nie lubie. Przy tych wszystkich dyskusjach faktem jest ze redakcja forum nie zwracała mi nigdy zadnej uwagi. Ja wiem ze kazdy chciałby byc bardziej papieski od papieza, ale wiem ze zaden z oponentów nie ma upowaznienia do wystepowania w imieniu redakcji do rozmów, uwag z forumowiczami na temat ich postów. Od tego jest redakcja i moderatorzy przez nią upowaznieni. Rozumiem ze jest tu spore grono szeryfów, takich społeczników forumowych działających z własnej inicjatywy. Mysle ze lepiej by było im sie zajac meretoryką na forum niz zajmowac sie moją skromna osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - czyli myślisz, że jeśli inni postępują źle, to Tobie też wolno?

 

Nie nie mysle, ale mam pytanie czy po uzyskaniu PP podasz mi liste których działalnosc na forum nieprawidłowa i którym zamierzasz to uswiadomic. Byc pewny ze wtedy zapytam na forum Ciebie o te działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...