Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeśli to tajemnica to sory, za to widzę, że inni przez ciebie zapytani odpowiadają bez problemu (nawet nie pytałeś o ceny), może nie wiesz ile taka pc kosztuje, ale mieć wyceny i nie wiedzieć???? Szkoda bo jak twierdzisz, że masz sporo wycen i chcesz zachować je tylko dla siebie, a inni niech szukają sobie dalej. Zadałem tylko proste pytanie - ile to kosztuje wg twoich wycen napisałeś, że "wycen miałem troszkę więcej", ale może źle zrozumiałem.

 

zadna tajemnica;-) poprostu tylko te firmy zaproponowaly mi kompleks bez zadnych moich dodatkowych staran i przy nich sie zatrzymalem ,a nadzor nad wykonaniem tej inwestycji bedzie mial zarowno kier. bud jak i technik instalator z firmy ,ktora wybiore.

viessmann 110.000zl

wasserman 24000 euro

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne zdzierstwo !!! Wierz mi, że da się to dużo taniej i równie dobrze zrobić, nawet w tak sporym domu, jak Twój. Viessmann tyle zaproponował ? Oszaleli. Chyba najbardziej wypaśne rozwiązania Ci zaproponowali. Na prawdę można dużo taniej to wszystko zrobić, a za resztę kasy polecieć do Egiptu

Ten Egipt to żart oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ,ze przy kolektorach pionowych temp cieczy nie rozklada cie rownomiernie w ukladzie, glikol trafia do pompy o nierownomiernym rozkladzie temp , w takim celu stosuje sie glowice ze wzburzeniem ,ktore mieszaja ciecz wyrownujac temp , dzieki czemu mozna odzyskac wiecej ciepla i podniesc wydajnosc pompy.

czy jest cos w tym, czy naprawde podnosi wydajnosc pomp i jest godne uwagi?

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne zdzierstwo !!! Wierz mi, że da się to dużo taniej i równie dobrze zrobić, nawet w tak sporym domu, jak Twój. Viessmann tyle zaproponował ? Oszaleli. Chyba najbardziej wypaśne rozwiązania Ci zaproponowali. Na prawdę można dużo taniej to wszystko zrobić, a za resztę kasy polecieć do Egiptu

Ten Egipt to żart oczywiście...

 

w jaki sposob mozna zmiejszyc o polowe taka inwestycje?? jestem bardzo ciekaw

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co się orientuję to Viessmann nie ma w ofercie pomp NIBE, to są firmy konkurujące a nie współpracujące :) Jest to prawdopodobnie oferta jakiejś firmy instalacyjnej którą v-oko opisuje jako Viessmann. Słaba znajomość tematu przez inwestora może prowadzić do późniejszych nieporozumień, Żaden serwis Viessmana nie przyjedzie do pompy Nibe jako serwis Viessmann, więc takie argumenty też słabo wypadają. V oko lepiej dobrze dopytaj co masz mieć w tej ofercie bo mi to wygląda mało jasno. pozdr adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co się orientuję to Viessmann nie ma w ofercie pomp NIBE, to są firmy konkurujące a nie współpracujące :) Jest to prawdopodobnie oferta jakiejś firmy instalacyjnej którą v-oko opisuje jako Viessmann. Słaba znajomość tematu przez inwestora może prowadzić do późniejszych nieporozumień, Żaden serwis Viessmana nie przyjedzie do pompy Nibe jako serwis Viessmann, więc takie argumenty też słabo wypadają. V oko lepiej dobrze dopytaj co masz mieć w tej ofercie bo mi to wygląda mało jasno. pozdr adam

 

 

 

na stronie viessmann.pl jest mapa salonow firmowych w polsce z tam tez znalazlem najblizej mojego miejsca salon firmowy i umowilem sie na spotkanie i od nich tez taka oferte dostalem, wiec opisuje owa firme instalacyjna jako viessmann skoro sa na mapie jako salon firmowy na str. viessmann.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...