Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

do "sledz98"

 

Witam ,

Informacja ta jest dla nas bardzo ważna i niepokojąca.

Prosimy o więcej danych i kontakt bezpośredni z Ulrich, Tel. 22 / 811 02 74

Ze względu, że nie znamy historii takich przypadków, chcelibyśmy się z nimi bliżej zapoznać.

 

Tomasz Kołodziejczyk

Dział Serwisowo-Techniczny

[email protected]

 

Muszę w tym miejscu przeprosić Państwa firmę za brzydką opinię z mojej strony. Opisana sytuacja miała miejsce, ale NIE chodziło o kocioł firmy Ulrich. Jest mi wstyd, że nie sprawdziwszy dobrze informacji opublikowałem ją. Firmę Ulrich jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam kaca moralnego, bo zachowałem się jak nastolatek.

 

Noo ale tu zachowałeś się jak dorosły gość :)

 

Muszę w tym miejscu przeprosić Państwa firmę za brzydką opinię z mojej strony. Opisana sytuacja miała miejsce, ale NIE chodziło o kocioł firmy Ulrich. Jest mi wstyd, że nie sprawdziwszy dobrze informacji opublikowałem ją. Firmę Ulrich jeszcze raz przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "sledz98"

 

Witam ,

Informacja ta jest dla nas bardzo ważna i niepokojąca.

Prosimy o więcej danych i kontakt bezpośredni z Ulrich, Tel. 22 / 811 02 74

Ze względu, że nie znamy historii takich przypadków, chcelibyśmy się z nimi bliżej zapoznać.

 

Tomasz Kołodziejczyk

Dział Serwisowo-Techniczny

[email protected]

 

a to dziwne że pan nie zna historii takich przypadków ,ja poznałem ją w 3 min .

o tu http://systemyogrzewania.pl/Forum/kocio%C5%82-ulrich-ko21-problem-z-ogrzewaniem-16129.html?page=7 :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście słyszę różne takie historie ,że marzną zimą ludzie z pompami,że płacą 2 razy więcej niż mieli płacić, a powietrzne to już ponoć głupota.Płaci się jak za prąd.Czy to architekt,czy budowniczy,czy znajomy szef gazowni ,który oferuje namiary do dwóch znajomych ,którzy takie właśnie problemy mają.Nie mam nigdy czasu by się z tymi znajomymi spotkać,ale trzeba będzie.Nie dalej jak wczoraj inny znajomy twierdził,że gość z Vaillanta ,który oferował mu pompę (gruntową) zastrzegał ,że w największe mrozy powinien mieć też ...piec np gazowy bo może nie dać rady,a oferta była za sporą kasę.Dom 200m ,chyba ponad 80tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie chciałbym wkładać kija w mrowisko ale odnośnie zużycia prądu... to coś w tym jest, jak się porówna zużycie prądu całego domu a nie tylko PC to wcale nie wygląda tak kolorowo

mówię oczywiście o porównaniu z bezpośrednim ogrzewaniem na prąd, żeby to potwierdzić jednoznacznie trzeba by było postawić dwa identyczne budynki obok siebie, jeden z PC a drugi bezpośrednio prądem i tak samo eksploatować.

ten z PC na pewno wyjdzie korzystniej ale ilość zaoszczędzonej energii w stosunku do nakładów będzie mizerna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adiqq - ja mam lepsze warunki do przekonywania niedowiarków. Ja nie mam kominka, kozy, ogniska itp ani pieca gazowego, wiec moi znajomi mi wierza, ze PC dziala i nie jest drogo :)

 

Ja nawet pół komina :) nie planuję budować w nowym domu, tylko wszystko oprę na PC i rekuperacji z GWC, więc kwestia wiary czy "dopalam" czymś domek odpadnie :) Ciepło będzie tak czy siak nawet przy minus 30 na zewnątrz. W razie draki - braku prądu przez np. dobę, co się u nas zdarza, odpalę generator na tyle duży, żeby w razie czego obsłużył gruntową PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taryfy Ci nie podam, bo nie potrafię. Oceniam, że około 80% czasu pracy PC to tania taryfa, może jak się dorobię licznika dwutaryfowego, to będę podawał. Od 30 sierpnia do dziś (29.08.2011) całościowo zużyłem: 5666,4 kWh. Daje to w moim przypadku kwotę 2379,9 PLN (średnia cena energii uwzględniająca także wszelkie opłaty związane z energią elektryczną).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taryfy Ci nie podam, bo nie potrafię. Oceniam, że około 80% czasu pracy PC to tania taryfa, może jak się dorobię licznika dwutaryfowego, to będę podawał. Od 30 sierpnia do dziś (29.08.2011) całościowo zużyłem: 5666,4 kWh. Daje to w moim przypadku kwotę 2379,9 PLN (średnia cena energii uwzględniająca także wszelkie opłaty związane z energią elektryczną).

 

całego domu..., a nie tylko samą PC;)

według faktury za wszystko razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...