Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

później będzie płacił więcej na to paliwo niż za prąd do PC.

tego to nikt nie przewidzi, teraz prąd jest sporo droższym nośnikiem energii, energetyka jest w prywatnych rękach i relacje cenowe mogą się w przyszłości mocno zmienić, w którą stronę? zobaczymy, może coś gaz łupkowy zmieni. Koniunktura na rynku może doprowadzić do innych relacji cenowych i w przyszłości może się okazać, że jednak warto mieć w domu gaz (chociaż dzisiaj też tak jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.strefainstalatora.pl/products/update/4/1

 

Powietrzna pompa ciepła za ponad 40tys netto!!!! Do tego jeszcze parę rzeczy do dokupienia np jakieś miski na skropliny.NIESAMOWITE wręcz ze znajdują się ludzie ,którzy to kupują.Tego nawet nie da się uzasadnić nadmiarem kasy.Redukcja wydatków na ogrzewanie o 75%.W porównaniu z czym kur.. mniej o 75%?????????????????????????????We mnie od razu się gotuje na coś takiego

Przecież to z 50 brutto (z tacką ociekową kurna) wyjdzie.Niesamowite,niesamowite

Chyba założe gaz tylko z samej przekory na takich pajaców

Edytowane przez Elfir
uywanie słów powszechnie uznanych za obraźliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Jestem uzytkownikiem PC od roku ubiegly sezon grzewczy zaczolem pod koniec wrzesnia. Dom jest jeszcze na etapie wykonczeniowym, w zasadzie zostaly tylko podlogi, caly ubiegly sezon pompa pracowala z nastawa 18 C i taka temperatura utrzymywala sie przez caly czas lacznie z okresem najciezszych mrozow, przyczym okan i drzwi zewnetrzne nie byly jeszzce wymienione na wlasciwe. ale budynek byl zamknietyto, rachunek za prad jaki otrzymalem w lutym wynosil niecale 1400 pln przyczym w domu trwaly caly czas prace wykonczeniowe wiec nie jest to koszt tylko PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danfoss to nie Józek z Koziej Wólki .Powinni na oficjalnej stronie pisać prawdę.Jaka do oszczędność na ogrzewaniu do 75% na powietrznej pompie.75% w stosunku do czego?????Świat oszalał,a wszyscy wymyślają coraz to nowe idiotyzmy aby naciągnąć innych.I bez znaczenia czy to hodowla strusi czy kretyńskie instrumenty finansowe ,których nie wymyśliłby nikt normalny ,sprzedawane przez najbardziej uznane banki świata (od tego rozpoczął się kryzys-ktoś czytał jak to było wymyślone?W głowie się nie mieści.Z góry było skazane na porażkę.Papierowe niby zyski ,które nie istniały i istnieć nie mogły i doprowadziły w efekcie do kryzysu światowego) czy pompy ciepła po 100tys i rekuperacje po 25 tys ,wszystko jedna wielka ściema.Strach rano wstać z łózka

Popadam w paranoję?Nie trudno o to w dzisiejszych czasach.Już dawno w pewnym filmie, Dany de Vito powtarzał-"od rana wszyscy chcą Cię orżnąć"

Edytowane przez Elfir
korekta kultury wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danfoss to nie Józek z Koziej Wólki .Powinni na oficjalnej stronie pisać prawdę.Jaka do oszczędność na ogrzewaniu do 75% na powietrznej pompie.75% w stosunku do czego?????Świat oszalał,a wszyscy wymyślają coraz to nowe idiotyzmy aby naciągnąć innych.I bez znaczenia czy to hodowla strusi czy kretyńskie instrumenty finansowe ,których nie wymyśliłby nikt normalny ,sprzedawane przez najbardziej uznane banki świata (od tego rozpoczął się kryzys-ktoś czytał jak to było wymyślone?W głowie się nie mieści.Z góry było skazane na porażkę.Papierowe niby zyski ,które nie istniały i istnieć nie mogły i doprowadziły w efekcie do kryzysu światowego) czy pompy ciepła po 100tys i rekuperacje po 25 tys ,wszystko jedna wielka ściema.Strach rano wstać z łózka

Popadam w paranoję?Nie trudno o to w dzisiejszych czasach.Już dawno w pewnym filmie, Dany de Vito powtarzał-"od rana wszyscy chcą Cię orżnąć"

 

Po co się gorączkować ? :) Wydadzą więcej = wpłynie więcej VAT, CIT itp. do budżetu więc dobra nasza. Zawsze uważałem, że czym ludzie więcej kasy wydają, nawet na bezsensowne rzeczy, tym lepiej dla pozostałych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie inwektywy przy takim czyms to eufemizm.Ja wiem,ze nikt nie kaze mi kupowac ,ale krew zalewa mnie na samo tylko czytanie takiego czegos.

A moze racje ma kolega ,ktory pisal ,a niech kupuja pompy po 100tys ,placa vat przy tym i inne podatki posrednie i pracuja na innych.Maja tak duzo niech sie dla dobra slabszych podziela

W kazdym razie 50tys to sama pompa w opisywanym przypadku.Powietrzna.Gdzie montaz,kotlownia i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciabym wiedzieć jeszcze jedno-ilu użytkowników tego forum, wypowiadających się w danym wątku ,czerpie korzyści w życiu w bezpośredni lub pośredni sposób z rozwiązań o których piszą i których są orędownikami.Wielu mówi,że to forum stało się jednym wielkim targowiskiem.Mam nadzieje ,że się mylą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest abyśmy demaskowali troli posługując się choćby zwykłym zdrowym rozsądkiem, a i specjalistów tez tu trochę mamy na forum, moim skromnym zdaniem to najlepsze forum w necie dotyczące PC, nie ma tu aż tak wiele marketingowych śmieci, a można znaleźć praktycznie wszytko na wspomniany temat co pozwoli wybrać wymarzoną PC, jak się nie chce czytać w tył to przecież zawsze można zapytać, za dużo tu obserwatorów żeby wstawić tu jakiś opłacony kit, zawsze się znajdzie ktoś kto powie parę słów krytyki weryfikując post z własnym doświadczeniem. Także nie jest źle wg mnie. Edytowane przez puzondm
error
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka PC to pikus

Zimna fuzja to jest dopiero wynik cieplny

80W na wejsciu 12kW na wyjściu to jest wynik

tu patent

http://lenr-canr.org/acrobat/PiantelliSmethodforp.pdf

mozna ogrzac i sasiada gratis.

 

lol nie chce mieć w siłowni reaktora jądrowego, a gdybym nawet chciał to koszt czegoś takiego jest absurdalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...