Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a znasz kogoś kto by powiedział, że ma 'za dużo' ? ja nie.... to że pisze na forum nie znaczy, że nie mam co robić. Mam 4 ekipy montujące, w tej chwili kończe 3 bardzo duże inwestycje, a kolejne mam zaplanowane na 4 ekipy do połowy marca. Na dzień dzisiejszy nie zajmuję się sensu stricto montażem, ale jeśli jest taka potrzeba staje i robię z chłopakami. Nie mógłbym spać w lutym gdybym nie miał zaplanowanej roboty na kolejne miesiące. Może dlatego u nas nie ma mowy o zmianie terminu, przeciąganiu... jak dziewczyny w biurze wpiszą Cię w grafik na konkretny dzień i konkretną godzinę to bądź pewien, że wtedy będziemy :) Jestem szczery i bezpośredni, nie owijam w bawełne i klienci to doceniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to proponuje utworzyć oddzielny dział dla instalatorów z dostępem za odpłatnością dla reszty

Nie każdy instalator jest zły tylko osoby które starają się nasiłe udowodnić że każdy instalator chce nas wyd...

A jak jest problem to najlepiej zadać pytanie na forum i niech fachowcy pomogą

Każdy ma swój rozum i niech sam oceni czy chce korzystać z ich usług

Ja na ten przykład dzięki temu że się tu udzielają oczywiście nie tylko oni ale wiele innych życzliwych osób

Mam PCi a miałem mieć śmieciucha

Amen

Edytowane przez zieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz kogoś kto by powiedział, że ma 'za dużo' ? ja nie.... to że pisze na forum nie znaczy, że nie mam co robić. Mam 4 ekipy montujące, w tej chwili kończe 3 bardzo duże inwestycje, a kolejne mam zaplanowane na 4 ekipy do połowy marca. Na dzień dzisiejszy nie zajmuję się sensu stricto montażem, ale jeśli jest taka potrzeba staje i robię z chłopakami. Nie mógłbym spać w lutym gdybym nie miał zaplanowanej roboty na kolejne miesiące. Może dlatego u nas nie ma mowy o zmianie terminu, przeciąganiu... jak dziewczyny w biurze wpiszą Cię w grafik na konkretny dzień i konkretną godzinę to bądź pewien, że wtedy będziemy :) Jestem szczery i bezpośredni, nie owijam w bawełne i klienci to doceniają.

 

To czemu dopiero teraz się ujawniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na ponad 1000 stronach chyba zostało już powiedziane wszystko a ponieważ ciężkie czasy mamy to zaczyna się reklama (podobno dźwignia handlu ;) )

Panie klima -med nie bądź zbyt pewny siebie bo niejeden już był...

nie ma firmy, której nie da się położyć, jest tylko kwestia za ile, a robotę dzisiaj masz, jutro możesz nie mieć...(oczywiście źle Ci nie życzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedstawiam Państwu oferty jakie otrzymałem. Proszę o konstruktywne opinie. Nie będę się rozpisywał szczegółowo, ale właściwie wszystkie oferty są kompleksowe (DZ, oprzyrządowanie, napełnianie glikolem, uruchomienie itp.). Więc tak:

1. NANOTERM – Danfoss 7,5 kW lub IVT 7,3 kW ok. 55.000 zł + podłogówka 110,00 zł/m2.

2. GHS-POLSKA – IVT ok. 40.000 zł lub pompa KPD80 30.000 zł + podłogówka ok. 9.000 zł.

3. EKO-TECH - NIBE 8 kW ok. 47.000 zł + podłogówka 97,00 zł/m2.

4. ANDRE-TECH - NIBE 1245 8 KW ok. 52.000 zł + podłogówka 95,00 zł/m2.

5. SC EKO - IVT HT Plus C7 ok. 45.000 zł + podłogówka 95,00 zł/m2.

6. CLIMA KONFORT – Neuratherm ok. 55.000 zł.

7. THERMOGOLV - Zirius M2-7 ok. 45.000 zł + podłogówka 100,00 zł/m2.

To na razie tyle. Czekam na jeszcze kilka ofert. Co Wy na to? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Sorki Janku, ale nie masz pod reka kalkulatora? Mam sobie usisc i policzyc, zeby powiedziec Ci co jakorzystniejsze?

Moze nech forum nie zastepuje Ci liczenia i myslenia, bo mozesz "poplynac" niekiedy :smile:

Dokładnie,w przypadku mojego domu każda z tych ofert nie jest korzystna :)

Żeby było konstruktywnie to w każdej ofercie cena podłogówki jest koszmarnie wysoka ale jeśli chce się kompleksowo to nie ma rady,trzeba płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedstawiam Państwu oferty jakie otrzymałem. Proszę o konstruktywne opinie. Nie będę się rozpisywał szczegółowo, ale właściwie wszystkie oferty są kompleksowe (DZ, oprzyrządowanie, napełnianie glikolem, uruchomienie itp.). Więc tak:

1. NANOTERM – Danfoss 7,5 kW lub IVT 7,3 kW ok. 55.000 zł + podłogówka 110,00 zł/m2.

2. GHS-POLSKA – IVT ok. 40.000 zł lub pompa KPD80 30.000 zł + podłogówka ok. 9.000 zł.

3. EKO-TECH - NIBE 8 kW ok. 47.000 zł + podłogówka 97,00 zł/m2.

4. ANDRE-TECH - NIBE 1245 8 KW ok. 52.000 zł + podłogówka 95,00 zł/m2.

5. SC EKO - IVT HT Plus C7 ok. 45.000 zł + podłogówka 95,00 zł/m2.

6. CLIMA KONFORT – Neuratherm ok. 55.000 zł.

7. THERMOGOLV - Zirius M2-7 ok. 45.000 zł + podłogówka 100,00 zł/m2.

To na razie tyle. Czekam na jeszcze kilka ofert. Co Wy na to? Pozdrawiam

 

Jakaś MASAKRA. Chyba jest za duży popyt. Też sie ciesze żu mam powietrzną, a podłogówkę zrobiłem sam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Kurczę Panowie. Nie załamujcie mnie. Kalkulator kalkulatorem, ale wasze opinie bezcenne. Pyxis co proponujesz? Pomóżcie znaleźć coś rozsądnego.

Jeśli zdecydowałeś się już na gruntową a nie powietrzną to DZ poziome (jak grunt pozwala) i podłogówka we własnym zakresie,inaczej cały czas będzie bardzo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...