Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Liwko

    1595

  • Pyxis

    1293

  • bonetka

    1154

  • HenoK

    898

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

U mnie PC juz wygrzewa posadzki, teraz tylko zmiana pradu z budowlanego i moge sie w pelni cieszyc

Pozdrawiam

zmieniaj szybko ja też mam budowlany i to bardzo duuuuużo kosztuje:o

musiałem zmniejszyć temp. do 8*C bo bym zbankrutował:p

właśnie rozpocząłem zbieranie papierów do odbioru mam nadzieję że

pójdzie w miarę szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj szybko ja też mam budowlany i to bardzo duuuuużo kosztuje:o

musiałem zmniejszyć temp. do 8*C bo bym zbankrutował:p

właśnie rozpocząłem zbieranie papierów do odbioru mam nadzieję że

pójdzie w miarę szybko :)

 

Nie potrzeba odbioru. Ja sie zameldowalem zaraz po posadzkach jak tylko podlaczyli PCi i zmienilem sobie prad na dwutaryfowy.

Z meldunkiem nie bylo problemu a jak jest meldunek to energrtyka podpisala umowe na "normalny" prad tez bez problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba odbioru. Ja sie zameldowalem zaraz po posadzkach jak tylko podlaczyli PCi i zmienilem sobie prad na dwutaryfowy.

Z meldunkiem nie bylo problemu a jak jest meldunek to energrtyka podpisala umowe na "normalny" prad tez bez problemu :-)

dzięki za radę ale próbowałem wszystkiego i nic się nie załatwię w moim rejonie bez odbioru

cytat" może mieć Pan meldunek , firanki, psa i kota bez odbioru nie ma możliwości":P

Enea Inowrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepsze cwaniaki" widze :-)

No to lipa. Widac "co kraj, to obyczaj".

i to mnie właśnie denerwuję :p

znajomy poszedł załatwiać prąd budowlany a Pan w Enei

( co prawda inny rejon)

powiedział że po co budowlany przecież on jest drogi:o

i do garażu podłączyli mu prąd "normalny"

Polska to piękny kraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A kogo byście polecili na dolnym śląsku, okolice Złotoryi. Dom na razie w stanie surowym nie zamkniętym. Jestem na etapie wyboru źródła zasilania.

 

P.S. Wątek czytam od dłuższego czasu, aby utwierdzić się w swoim wyborze.

Edytowane przez slawko.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A kogo byście polecili na dolnym śląsku, okolice Złotoryi. Dom na razie w stanie surowym nie zamkniętym. Jestem na etapie wyboru źródła zasilania.

 

Jesli chcesz to sobie "rozbic" na wykonawcow i masz jakiegos hydraulika co zrobi podlogowke (najprosciej jak sie da, zez zadnych udziwnien) oraz troche miejsca na poziome dolne zrodlo, to spokojnie mozesz zglosic sie do Strzegomia do EKONTECHu. To 40km do Ciebie, wiec "bezpiecznie blisko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to sobie "rozbic" na wykonawcow i masz jakiegos hydraulika co zrobi podlogowke (najprosciej jak sie da, zez zadnych udziwnien) oraz troche miejsca na poziome dolne zrodlo, to spokojnie mozesz zglosic sie do Strzegomia do EKONTECHu. To 40km do Ciebie, wiec "bezpiecznie blisko".

 

Dzięki OK. Tak właśnie chcę zrobić, ba nawet już przymierzam się do wykonania DZ poziomego. Muszę tylko zrobić odpowiednie wyliczenia. GZ druga połowa 2013 jednostka PCi trzeci/czwarty kwartał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki OK. Tak właśnie chcę zrobić, ba nawet już przymierzam się do wykonania DZ poziomego. Muszę tylko zrobić odpowiednie wyliczenia. GZ druga połowa 2013 jednostka PCi trzeci/czwarty kwartał.

 

Jak juz policzysz rozmiar DZ, to dodaj sobie 25-30% do tego co wyjdzie. Kosztowo to beda "grosze", a bedzisz mial spokojna glowe i ladne temperatury w lutym. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...