Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam Koszalin !

Ja też zamierzam "wdepnąć" lada moment w tę zabawę, obecnie zamierzam kupic działkę aby na wiosnę 2004 ruszyć z pracami. Będę budawć na osiedlu Północ II tzw. Europejskim. Liczę, że bedziemy sie wspierać w zdobywaniu informacji co, gdzie i za ile można kupić na co zwracać uwagę, gdzie w Koszalinie warto coś załatwić i z kim itd. Trzymajmy się !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam koszalin wkrótce zaczynam ,więc mam pytanie gdzie można wynegocjować dobre ceny bloczków bet. betonu b 15 jeżeli macie ekipę do dachu (wiązary) jak się cenią, dom powstanie w cewlinie murator d09 na 102,kupię skrzynkę elektryczną budowlaną w rozsądnej cenie ............ ( musimy trochę zaistnieć na tym forum ) ADAMUS NIE ŚPIJ BO PRZEGAPISZ KOPANIE FUNDAMENTÓW KOLEGI BO JUŻ ŁOPATA PYTA SIĘ O CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDROWIENIA DLA KOSZALINA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
ja myślę że dwie butelki walkera wystarczą chyba że ktoś z Koszalina ma ochotę się przyłączyć do kopania fundamentów wraz z konsumpcją ,ale ja myślę że KOSZALIN NA TYM FORUM ŚPI W PORÓWNANIU DO SZCZECINA WIĘC NIEMA CO SIĘ DZIWIĆ ŻE NAS WCHLONELI-czy mam racje, czy się mylę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi !

Widzę Viki że to forum koszalińskie zamiania się w dialog koszaliński ... :-? ok z dzisiejszej wizyty na twojej działce wyszły nici żona do obiadu skusiła mnie piwkiem i zamiast na działkę do Ciebie trafiłem przed ekran monitora ale nie ma tego złego... :D zapraszam na http://www.eweb.pl/forum/viki/ mam nadzieję, że poznajesz choć wiem, że już jest to historyczne zdjęcie :lol: i bardzo dobrze !!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów Adamus :lol: W piątek przeznaczyłem 3 godzinki na objechanie wszystkich instytucji Koszalina odpowiedzialnych za wydanie opini itp. rzeczy niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę i muszę sie przyznać, że jestem ... BARDZO mile zaskoczony :o wszędzie miłe przywitanie, zero problemów, nie wiem tylko czy to przypadek czy też będzie tak dalej, jeśli tak to do końca sierpnia powinienem się ze wszystkim uporać :D :D !!! Myślę, że duże znaczenie ma tu położenie działki i fakt pełnego uzbrojenia terenu, ale jak mówią szczęście sprzyja lepszym :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...