Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam zamiar i wielkie nadzieje, że uda mi się ruszyć w przyszłym roku, chociaż z kupnem działki w okoliach K-gu to tak jak z wygraną w Lotka. Ale ja z innym pytaniem tutaj zajrzałam. Czy ktoś z Państwa buduje może wg projektu Muratora "Wdzięcznego"M07? Wybrałam ten projekt i bardzo chętnie zobaczyłabym go na własne oczyska. Będę wdzęczna za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących w okolicach Koszalina. Jestem szczesliwym właścicielem działki w Nowych Bielicach, zamierzamy budować, czytamy ale mam taki mętlik w głowie że nie bardzo wiem jak sie za to zabrać. Pytanie do Was drodzy forumowicze gdzie najpierw należy się udać, do gminy po WZiZT czy do instytucji branżowych z wnioskiem o warunki przyłaczenia do sieci. Widze tu wiele życzliwych osób więc z góry dziękuje za pomoc. Niestety nie dochodza do mnie wiadomości na priva. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość z Was ma już za sobą potyczki z urzedami i cała tą nerwówke z popierologią, chciałbym czerpac informacje z waszago doswiadczenia i moze by nie robić zamieszania na ogólnym namawiam by wpisywać wskazówki i porady do komentarzy do dziennika bo juz udało mi sie założyć :D , pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł Tommyk to daj ostro po bandzie o jaką firmę chodzi aby zainteresowani wiedzieli z kim mają do czynienia :-?

Hortulus faktycznie jest ciekawym miejscem tylko nie wiem czy nie mają tam niemieckich cen bo dużo się ich tam kręci :)

Bed jak szukasz rzeczoznawcy to myślę o namiarze już tutaj podawanym czyli P Kondraciuk 602 152 081

Pavo ja myślę że trzeba by zacząć od WZiZT bo one ci pokarzą co możesz tam wybudować przy okazji w gminie dowiesz się jakie będziesz miał otoczenie wynikające z planu zagospodarowania terenu.Przynajmniej ja tak zrobiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budujących z okolic koszalina! szczególnie ze starych bielic. :D :D :D

budujemy domek wg projektu studia atrium GL154 rodzynek.

budowa ruszyła 13 czerwca i choć nie jestem przesądna to był chyba zły termin ponieważ po trzech miesiącach mamy tylko fundamenty.. :evil: .a miało być tak pięknie...

czy u was też się tak przeciąga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budujących z okolic koszalina! szczególnie ze starych bielic. :D :D :D

budujemy domek wg projektu studia atrium GL154 rodzynek.

budowa ruszyła 13 czerwca i choć nie jestem przesądna to był chyba zły termin ponieważ po trzech miesiącach mamy tylko fundamenty.. :evil: .a miało być tak pięknie...

czy u was też się tak przeciąga?

 

Hmm, moge Cie pocieszyc :wink: My umowe z wykonawcą podpisaliśmy 21 maja, a jak do tej pory to mamy tylko humus zdjety :evil:

 

Wykonawca albo mial inne roboty do skonczenia, albo czekal na pogode, a ze tej nie bylo, to nic nie ruszyli. Teraz ma w przeciagu 1-2 tyg. zrobic fundamenty w takich warunkach jakie sa, bo pozniej to juz nic nie zrobia.

 

Chociaz dziwie sie, ze u Ciebie stanela robota jak juz masz fundamenty, sciany mozna robic jesli nie pada zbyt intensywnie. W jakiej dokladnie czesci St.Bielic sie budujecie? Pozdrawiam przyszlych sasiadow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do daber1980 Chociaz dziwie sie, ze u Ciebie stanela robota jak juz masz fundamenty, sciany mozna robic jesli nie pada zbyt intensywnie. W jakiej dokladnie czesci St.Bielic sie budujecie? Pozdrawiam przyszlych sasiadow

 

 

budujemy domek dokładnie za komisem max-car - wjazd przed trawą.

a co do fundementów to właśnie z tym się tak grzebali bo pogoda, bo brak pracowników, materiałów.... szkoda gadać. teraz fundamenty już mam zasypane, zaizolowane i rozłożone piony(woda, kanalizacja, prąd i kominek) i w poniedziałek jeśli nie będzie niespodzianek mają lać chudziak. zobaczymy. a potem ściany i może zdążą zrobić strop przed zimą...

podobno przez wrzesień ma być dobra pogoda to może u ciebie pójdzie szybciej z fundamentami niż u mnie. pozdrawiam aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w poniedziałek jeśli nie będzie niespodzianek mają lać chudziak

 

Witam ponownie sasiadów 8)

 

i jak tam wasz chudziak?

 

ja buduje w innej okolicy St. Bielic 8) Na wylocie do Gniazdowa

 

mam nadzieje ze my tez zdazymy przed zima, najlepiej juz ze stanem zamknietym, ale jak to bedzie to nie wiem :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...