Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chudziaka nie było wczoraj i nie ma dziś :evil: :evil: a pan wykonawca nie odbiera dziś nawet telefonu, jak tak dalej pójdzie to zostaniemy z fundamentem na zimę. pozdrawiam oraz życzę sobie i innym DUŻOOOOOOO cierpliwości dla wykonawców(takich jak moi którzy wszystko mają w d...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam, że tak z innej beczki ale spodobał mi sie pomysł wrocławian może by tu również co nieco pohandlować, pożyczyć, wynająć, oddać?

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1922198#1922198

 

Zastanawiam się nad tymczasowym ogrodzeniem i chętnie odkupiłbym słupki i siatkę leśną - może ktoś dysponuje?

Całkiem nieźle sobie tu podpowiadacie. Szkoda, że na pólnocny - zachód od Koszalina każdy buduje sobie.

 

Pozdrawiam zaprzyjaźnione miasto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragnę się podzielić z wami pewną dygresją i wnioskiem otóz zauważyłem ze kazda ekipa, kazdy fachowiec na początku "swojej kariery" bierze nie duże pieniadze i stara się pracować najlepiej jak potrafi, po pewnym czasie niejako przewraca mu się w głowie i zaczyna żadać cen z kosmosu,po za tym robi byle jak, zauważyłem tą prawidłowość po większości tych co tu zostawiłem namiary i zastanawiam się czy to jest słuszne i czy my sami nie kręcimy na siebie bata - nakręcając niejako koniunkturę :) bo pozniej mówią "ja mam tyle roboty ze za tyle to nie bede robił"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiondek ja z przykrością stwierdzam że tak właśnie jest z tymi fachowcami. Tylko ci właśnie sami fachowcy zapominają o jednym... Taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie, rynek się ustabilizuje i niestety będą się prosić o pracę.

Wymagania mają wysokie ale gorzej z jakością. Brak słów.

Myślą że jak ci bardziej bystrzy wyjechali to znaczy że są tacy suuper a i wtedy cenią się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Pozdrawiam wszystkich wybudowanych , budujących i chcących budować.

Już dawno nie pisałem na tym forum ale po 4 latach w końcu się zlitowali i dali mi WZiZT-(a raczej to wyłaziłem) – och ten RATUSZEk :x :evil: w Koszalinie; wybraliśmy dom - http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/retro/ - prawda ze fajny; teraz potrzebuję namiarów na architektów oczywiście najlepszych i najtańszych. Może Ktoś z już wybudowanych bądź budujących się da uprosić i wpisze numerek telefonu do architekta z którego usług skorzystali i nie są zawiedzeni z jej bądź jego usług( przeglądnąłem całe nasze 13 stron i nie zauważyłem ani jednego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś kto sprytnie czytaj sprawnie rozgarnia ziemię i równa teren spycharko-koparką taką lepszą typu np CASE lub coś innego byle nie ostrówkiem czy ursusem. Bo te kopcą, wyją, pierdzą a nie pracują. Szukam także kogoś kto przywozi ziemię pod trawnik i drzewka zielone do ogrodu. Jeśli macie jakieś namiary to poproszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję dekarza.. dobrego dekarza, aby w czasie wichury dach nie odleciał.

Sprawdzałem wspomnianego wyżej Pana Mirka, przyjmuje dopiero na kwiecień. Właśnie zalałem chudziak, mury już dawno stoją i lada moment robię zbrojenie pod terive. W połowie października wszystko będzie gotowe dla dekarza na cały kompletny dach. Proszę o pomoc.

Kolifun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje DABER1980 i ASIONEK - jak już para osób piszę że dobry znaczy że dobry ten pan Oberski -musze go zaatakować bo mam ambicję w tym roku nawet w grudniu wyjść z ziemi . już sie tyle naczekalem ż e nie mogę zmarnować tego czasu.

Pozdrawiam (Bratles=bratles1- coś namieszałem nakoncie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących nie tylko w okolicach Koszalina.Nie ukrywam, że już od dłuższego czasu z uwagą obserwuję podpowiedzi gdzie i co jak najtaniej kupic,u mnie dopiero wylany fundament jestem na etapie ściągania materiału,jesli ktoś miałby i mógł podać namiary na stropy teriva gdzie możnaby było sie dogadać,więżbę i dachówkę byłabym wdzięczna ,moge podac namiary gdzie w miarę tanio kupić cement,suporex i inne,Mam tez namiary na sprawdzonego człowieka do plyt,docieplenia,glazury itd,ale z tego co wiem do świąt jest zarezerwowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...