Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja projektu szukałam około miesiąca. Grzebanie w internecie, katalogi itp. Miałam sprocyzowane potrzeby i zasobność kieszeni, więc na duze rozłożycste rezydencje (przepiękne zresztą) nawet nie patrzyłam. Nieduzego wybrałam "od pierwszego wejrzenia", a mój mąż wybór zaakceptował- notabene teraz jest w naszym domku zakochany po uszy :wink:

 

Przemyśl- życzę udanego wyboru i takiego właśnie zakochania po uszy po wybudowaniu domku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geronimo007 (ale trudny login), masz rzeczywiście zagwostkę jaki projekt wybrać, bo oba są ciekawe. Weź kartkę i wypisz plusy i minusy obu projektów. Tak na szybko to powiem co mnie się mniej lub bardziej podoba. Przede wszystkim to Adela jest większa, więc musić przemyśleć czy rzeczywiście potrzeba Ci telu metrów (zapytaj żonę kto będzie sprzątał :D ?), jak dla mnie to Adela ma troszkę mały garaż chyba, że połaczysz go z warsztatem. Zdecydowanie na plus dla Korneli to te 2 kominki, jeden wewnątrz drugi na tarasie. Sam chciałbym tak mieć :cry: , Kornelia ma mały przedsionek, więc ja bym połaczył 1 z 2 na projekcie. Kornelia ze względu na większą powierzchnię domu więcj zajmie działki (mniej na piękny ogród o którym między innymi mówi Ania Wiśniewska). Pamiętaj, że czym bardziej "zakręcony" dach tym droższy, a tak poza tym to masz ciężki orzech do zgryzienia. Jak dobrze, że ja już mam to poza sobą :p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jakie piękne i ciekawe :wink:

 

Latarniku

Przypomnij proszę nazwę swojego projektu.

Dziś Wasze domki sobie pooglądam- oczywiście w ramach czasu pracy :wink:

 

Pierwsze wrażenia po Kornelii i Adeli- ta druga rzeczywiscie za duża. Chyba, że macie takie potrzeby związane z lizcebnością rodziny :wink:

Choć wywalenie wszystkich sypialni na górę (Adela) zdecydowanie mi się podoba. Fakt- masz trudny wybór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarniku!

Obejrzałam Twój projekt i powiem Ci, że bardzo mi się ten domek podoba. Ma w sobie dużo uroku.

Mój też nie ideał- choć ideał, bo przecież mój :lol:

 

Małe domki mają wiele zalet- są proste i "tanie" w budowie. Są romantyczne, skromne, urokliwe i przytulne.

Bogate wielkie się podziwia, a maleństwa kocha.

 

No i poza tym zostaje wielki ogród- w którym można czynić cuda, z altanką z murowanym grillem- u mnie też tak będzie- na czele :lol:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, jak zobaczyłem Twój domek to pomyślałem, że będzie o czym pogadać bo to też nie zawysoki i na zbyt duży dom, geronimo007 może dołączysz do parterówek jeśli wybierzesz Kornelię? :lol:

 

Jak będę kiedyś w okolicy Konikowa to na pewno przyjrzę sie Twemu domkowi i ogrodzeniu, jest zupełnie niezłe i w miare niedrogie. Ja planuję siatkę bo na razie na tyle mnie będzie stać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...