Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ania, jak zobaczyłem Twój domek to pomyślałem, że będzie o czym pogadać bo to też nie zawysoki i na zbyt duży dom, geronimo007 może dołączysz do parterówek jeśli wybierzesz Kornelię? :lol:

 

Nieduży ma użytkowe poddasze :wink: Dwa pokoje, "takie cóś" na szafki i wieszaki (minigaderoba) i łazienkę. ale zgadzam się, że z wierzchu tego nie widać :wink:

 

Jak będę kiedyś w okolicy Konikowa to na pewno przyjrzę sie Twemu domkowi i ogrodzeniu, jest zupełnie niezłe i w miare niedrogie. Ja planuję siatkę bo na razie na tyle mnie będzie stać.

Pozdrawiam

 

 

Dziękuję bardzo i serdecznie zapraszam do Konikowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czesc Koszaliniaki !

 

Pisalem juz o tym wybieram projekt . No i jest krotka lista - kornelia -adela a teraz tak patrze na ta MAnuele II ... I sam nie wiem . MOze byscie cos poradzili :)

 

 

Oto link do manueli II

http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3990500&ProjID=358

Do Adeli

http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3990500&ProjID=359

I do Kornelii

http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3990500&ProjID=326

PS; Pracownia Archipelag

 

 

Pozdrwiam Wojtek

 

PS; U Was w biurach tez tak goraco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe towarzystwo po małej tygodniowej przerwie :lol:

Geronimo007 - wydaje mi się, że czym więcej projektów oglądasz, tym Twój wybór będzie trudniejszy. Były 2 a teraz są już 3. :D I niestety wszystkie fajne. Może kieruj się również kosztorysem wybudowania domu? W każdym bądź razie, cieszę się, że to już za mną 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Wiśniewska, czytałem, że już przeprowadziliście się, moje gratulacje :p http://www.enter.net.pl/www/betty/emots/1/ok.gif. bardzo podoba mi się między innymi kuchnia, szafki w ciepłych kolorach i dużo okien, super. zazdroszczę, że Ty już, a ja jeszcze nie :cry:

Ps.

U mnie też gorąco ale jak wspomnę deszczowy lipiec, to od razu mi lepiej.

 

:)

Mam pytanie do forumowiczów, czy ktoś wie gdzie w okolicy robią okiennice, będe bardzo wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Latarniku!

Mieszka się super. Mimo niedogodnosci, które urastają do rangi atrakcji. Np drabino- schody w rozbabranej betoniastej klatce schodowej czy też brak ciepłej wody. No ale na salonach już przytulnie :lol:

 

A dziś nam montują rolety! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geronimo007, dokładnie Cię rozumiem, bo sam byłem w takiej sytuacji. Może wypisz sobie na kartce co chciałbyś aby Twoj dom posiadał, np spiżarnia, garaż w bryle domu lub nie, super dużu salon z oknami na cała ścianę 8) :wink: itd., lub spróbuj zapytać się na forum czy ktoś buduje wg. takiego projektu. Ja tak poznałem innego inwestora, który budował taki sam domek i do tej pory wymieniamy się doświadczeniami i zdjęciami. ( chociaż dzieli nas sporo ilość kilometrów).

Przynajmniej mam porównanie czy jakiś budowlaniec nie chce mnie naciągnąć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych i nieobecnych ale tylko usprawiedliwionych budową swoich domów. :lol:

Rzeczywiście chyba w naszej okolicy nikt jeszcze nie wstawiał okiennic i będę musiał poszukac pomocy wśród stolarzy, choć wolałbym stolarza z polecenia :)

W tej chwili jestem na etapie ukończenia elektryki, a 23 sierpnia wchodzi ekipa od tynków. W końcu domek w środku będzie wyglądał na bardziej ucywilizowany :oops: . Chciałbym też wyrównać teren ale mam małą zagwozdkę z rynnami, mianowicie nie bardzo mam pomysł na odprowadzenie deszczówki, chyba wkopię rynny daleko w ogród. Wokół mnie rośnie las a więc nie będę miał problemów z podmakaniem. (tak mi się wydaje :wink: )

Odezwijcie się, na jakim etapie budowy teraz jesteście. Ania jest już po parapetówce, ta to ma dobrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...