Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dla formalnosci DRUTEX NIE MA FIRMOWYCH SALONOW SPRZEDZY :evil:

DRUREX NIE MA ODDZIALOW FIRMOWYCH !!!! :evil: teraz kazda dziura gdzie handluje sie oknami ma napis SALON lub FIRMOWY PUNKT SPRZEDAZY

jesli mowisz o sprzedawcy z ul Powstancow Wiel. 2. jest to tylko i wylacznie PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprawdz http://www.drutex.com.pl

....

 

Sprawdzone: na przykład w Gdyni i Sopocie punkty handlowe sa opisane na stronie Drutexu jako "SALON FIRMOWY DRUTEX".

 

A swoja droga, bardzo mnie interesuja wyniki wojny reklamacyjnej z ta firma - czy Annie Wiśniewskiej udało się załatwić wszystkie reklamacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę koszalińską po przerwie !

 

Prace tzw. wykończeniowe są dosłownie WYKOŃCZENIOWE i to zarówno pod kątem angażowania jak i $$$$ :wink: mnie udało sie się juz ukończyć instalacje elektryczne, wodne-kan, c.o. oraz tynki :D :D nie wiem jakie tynki kładliście u siebie ja wiem tylko jedno: jeśli tynk to tylko CEMENTOWO-WAPIENNY !!! mam taki gotowy BAUMIT, 4 dni po kładzeniu tynku (maszynowo) i położeniu gładzi ( wapiennych) moje ściany wyglądają cudownie (gładkością wcale nie różnią sie od gipsowych) a do tego są zupełnie suche 8) :lol: 8) :lol: (pozdrawiam fanów gipsu :wink: z sąsiedztwa z ich kapiącymi tynkami gipsowymi). Teraz kładziemy styropian na podłogę by w połowie tygodnia wylać posadzkę :D , zaczynam tez ocieplanie zewnętrznych ścian.

Mam nadzieję że pogoda dopisze i do końca września bedzie na tyle ciepło i sucho że uda mi sie dokończyć wiele prac na zewnątrz :roll:

Pozdrawiam grupowiczów i życzę powodzenia !

 

Strona Adamusa:

http://www.eweb.pl/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam. Buduje się w Skwierzynce (ok. 3 km) od Koszalina. Domek ma tylko 90 m2 :oops: (jest to mały kwadracik 8x8 z poddaszem użytkowym) ale miałem już takie fundamenty i plany (dostałem działke z fund. i projektem od rodziców). A ponieważ mam dopiero 23 lata to i tak myśle, że jak na pierwszy dom jest nieźle :p . Działkę mam 18 arów na ktorej jest stawik :). Dzisiaj byłem zdjąć szalunki z wienica i choć wylewałem sam z ojcem wyszedł o niebo lepiej niź poduszka pod strop drewniany, którą robiła mi "firma".

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo gorąco po dość długiej nieobecności :oops: :oops: 8)

Widzę, że na naszym skromnym koszalińskim forum pojawili się nowi inwestorzy (samobójcy albo niedoinformowani :lol: ) ale dlaczego mają mieć lepiej od nas, niech budują na zdrowie :wink:

Husy, nie martw się, że Twój dom nie ma około 300 metrów, bo ja mam prawie 108

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=20766&q=rozmarynek&k=2

i wydaje mi się, że do sprzątania to zdecydowanie za dużo. Własny! nieduży dom z pięknym, okazałym ogrodem to w zupełności wystarczy. A jak rodzina Ci się powiększy to zrobisz dobudówkę :lol:

Jeśli będziesz miał jakieś pytania, to wal jak w dym. W naszym koszalińskim gronie to chyba Ania Wiśniewska ma najwięcej doświadczeń, no i co najważniejsze już mieszka na swoim.

 

Aniu piękna buda dla pieska! Kot chyba pęka z zazdrości, no nie wiem czy sie o nią nie pobiją ???

 

Husy, podeślij jakieś zdjęcia z budowy, abyśmy mogli rozerwać Cię na strzępy i pęknąć z zadrości. :wink:

 

Geronimo007 Ty chyba też szykujesz sie do skoku w budowę co?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojejej rozpaczy gmina zmieniła mi warunki zabudowy i świeżo kupiony, wyselekcjonowany projekt po prostu nie mieści się na mojej działce.

Sprzedam projekt "Adela" z pozwoleniem na rozbudowanie garażu na dwustanowiskowy z 50 zł rabatem.

http://www.archipelag.pl/domek-rzuty.php?KatID=3990500&ProjID=359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych znajomych :wink: i nowych inwetorów :lol:

 

Kora już mieszka na dworze i nawet całkiem jej tam dobrze. Piszczy niewiele ku naszej radości. Rudek ją tam systematycznie odwiedza i uwielbia siedzieć na dachu jej budy (a ona się wtedy fajnie denerwuje, że on tak wysoko a ona nie :lol: ). Polecam wszytskim kota i psa. Razem wychowane to para nie do zdarcia :lol:

Kora już ma przewagę nad swoimi braćmi (mieszkają po drugiej stronie ulicy), bo gdy się bawią to ona stosuje kocie metody. Ubaw mamy po pachy :lol:

 

Mały domek na dużej działce- to ideał! Uroczy, niekłopotliwy w budowie (koszty!) i utrzymaniu (koszty, czas i siły). No i wielgachny ogród- nie ma nic piękniejszego.

Husy- gratuluję i trzymam kciuki! (Z okna mojego pokoju u rodziców- gdy jeszcze tam mieszkałam- był widok na całą Skwierzynkę :lol: :lol:

 

Pozdrawiam i zmykam do pracy niestety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oto kilka zdjęć z mojej budowy. :D http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=27861&q=husy&k=2

Powiem szczerze, że mimo tego że mój domek nie ma jakieś wymyślnej kostrukcji, tylko zwykły kwadracik, w miarę postępów w jego budowanie coraz bardziej mi się on podoba. (No i oczywiście dzięki waszej opini, że mały jest fajny). Gdyby zaszła potrzeba to już naewt wiem jak go będzie można rozbudować ;) Ale do tego jeszcze Baaaaaardzo długa droga. :wink:

Niestety ogród nie jest jeszcze zagospodarowany ale juz mam posadzone drzewka owocowe obok stawu. A więc jakaś ławeczka i będzie można odpoczywać pod gruszą albo jabłonią (z piwkiem ) :lol:

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich budujących a przede wszystkim nowego forumowicza - Wiolettę z Koszalina :lol:

Piszesz, że jesteś wykończona? my też a więc dlaczego masz mieć lepiej od nas :lol: 8) .

Napisz coś więcej o swoim domku, a jeśli masz jakieś zdjęcia to pokaż koniecznie abyśmy mogli oczy nacieszyć :wink:

 

T :wink: To znowu ja:) Wiec moj domek mozna zobaczyc na stronie http://www.domywstylu.pl wyglada jak Grot. Troszke przerobiny. Jest duzy ,teraz juz wiem napewno ,ze bede miala co sprzatac;). Ale mimo wszystko ciesze sie mysla o wieczorkach na tarasie i zimach przy kominku:) Jak tylko bede miala zdjecia na cd to sie nimi pochwale:)

Pozdrawiam wszystkich na Forum Koszlinskim. Nie dajcie sie zniechecic:)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam grupę z Koszalina. Rozpoczałem budowę w Mielnie domku GL 238 (92 m2 użytkowej) Studio Atrium http://www.studio-atrium.com.pl/atrium.php?p=po&pid=257 , działka malutka 7,5 ara, bez wody, prądu, kanalizacji i gazu. Konstruktor zalecił wymianę gruntu do głębokości ok 2 m ( namuły, glina zmieszana z elementami organicznymi i na dodatek wysoko woda gruntowa). Niestety padłem juz przy pierwszym podejściu. Zaczynałem fundament cztery razy i dalej jestem na etapie zgarniętygo humusu. Padające ostatnio deszcze tak podnisły wodę gruntową i rozmoczyły teren, że trzeba czekać do wiosny. Co prawda kierownik budowy podpowiada budowę fundamentu na palach ale muszę to przedyskutować z konstrktorem. Czy może ktoś ma doświadczenia w tym temacie?

Jednak najbardziej mnie trapi podłączenie prądu. Z robotą w ostateczności poczekam te kilka miesięcy ale mieszkać bez prądu się nie da. Rejon Energetyczny życzy sobie ok 10000 zł za prąd. Uważam, że to za dużo co najmniej o 6000 zł. Pisałem juz w różne miejsca, przeprowadziłem wiele rozmów i niestety nawet nikt nie określił terminu kiedy mogę miec prąd po normalnych cenach. Poszukuję protekcji, pomocy, poparcia, znajomości, żeby sprawę popchnąć. Czy ktoś z szanownej grupy może coś podpowiedzieć?

Pozdrawiam i życze sukcesów w budowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...