Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich !

W ramach aktywizacji Koszalina mam kolejną propozycję: mam zamiar zrobic naszą skromną koszalińską mapę forumowiczów :D , mam nadzieję, że ujawnicie sie i będzie co nanosić na mapkę (u nas inaczej niż u geodetów zupełnie gratis każdy punkt na mapie :wink: ). Zapraszamy ujawnijcie się !

PS.

Viki mały upgrade na Twojej stronce zapraszam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie walki o uzyskanie pozwolenia na budow gdyz kupilem dzialke w szczerym polu i cale uzbrojenie jest na mojej lysiejacej w zatrwazajacym tempie glowie.Jak wszystko pojdzie dobrze to zaczynam 1 wrzesnia.Niestety sprawa utknela mi na etapie pozwolenia na budowe zjazdu,ktore wydaje Urzad Woj w Koszalinie bo Pani odpowiedzialna wybrala sie na urlop majac petentow gleboko w d...e.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki , ale to ty nie wiesz gdzie jest cewlino ,jak nie to spójrz na mapę droga na poznań :evil: jak tam postępy z papierami,a jeżeli chodzi o garaż to jeszcze trzy ściany jak będzie już chudziak na budowie to nie masz wyjścia musisz się stawić i wymówka z kolanem ci nie pomoże na razie zbieraj siły i zapytaj szefa o dzień wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj Cewlino....? to gdzieś obok Bagicza ? :wink: pewnie że wiem gdzie to jest ale w weekend zajmowałem sie mierzeniem i granicami na swojej działce :D najpóżniej w przyszłym tygodniu robię pomiary do mapki projektowej :D rozniosłem papiery po gazowni, wodociągach, elektrowni wszedzie mam dostać odpowiedz-warunki maksymalnie za 14 dni - cool !!! :p tak więc gonię Cie VIKI !!! 8) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja będę budowal oczyszczalnie ścieków chyba firmy pipelife jest chyba ok.jeżeli chodzi o materiały to zaczynam od przemysłówki suporeksy solbet 4.90 sztuka okna plastik salamander dachówka bras szukam dobrej ceny czarna grecka jak znasz jaka jest u ciebie 250metrów dach to daj znać pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle o pipelife tylko jest jeden problem.Oni nie daja montazystow a podobno zle zlozona oczyszczalnia, chodzi glownie o spadki i podsypki, moze robic przykre niespodzianki.Jesli o materialy to u nas w Swidwinkowie jest drozej chyba niz w Nowym Jorku.Bloczki z Rurki odmiany 500 po 6,20!!! Niezle co?Wstepnie rozmawialem z Termexem, to u Was w Koszalinie przy Oplu na Morskiej.Obiecali po 5,20.Na dachu bedzie blacha.Jeszcze nie wiem jaka.Okna od lokalnego producenta.Z tym ze w tym sezonie to planuje jedynie stan surowy z pokryciem dachu.Reszta na wiosne.A co w temacie kredytow?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kredyty to dopiero damy odpowiedż ponieważ nie wiem na jaki się zdecydować czy gwarantowany czy w chifach wiesz oczyszczalnia to nie problem spadki fakt muszą być ale żeby za to płacić komuś 3.000 zł bo tyle u nas kosztuje montaż to przesada dobry kamyk około 20 ton chyba może mniej koło koszalina węgorzewo jest dobry więc się zastanów ja trochę oriętowałem się w temacie oczyszczalni więc wiem że wykonanie jest proste dwie osoby i kasa w kieszeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koszalin

Patrząc po naszych wcześniejszych wejściach spodzewałem się odpowiedzi gdzieś około września : :p

Adamus - radzę Ci od razu sadź drzewa od strony północnej - tam prawie zawsze są wiatry z półn- zachodu; poniżej masz oczyszczalnie ścieków Będziesz ją odczuwał bez tych drzew dość często :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...