Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Grupę Koszalińską!

Dawno tu nie zaglądałem. Buduję w Mielnie. W tym roku zamknąłem dom - okna złoty dąb, żaluzje brąz, brama garażowa (brąz) Wiśniowski i ociepliłem 12cm styropianem. A w lipcu ogrodziłem siatką, wstawiłem bramę przesuwną i posadziłem żywopłot. Szukam elektryka i hydraulika.

Pozdrawiam i życzę zakończenia budów oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomkowstwo koszalińskie :)

W Nowym Roku chciałbym wszystkim życzyć szybkiego zakończenia rozpoczętych inwestycji i jak najmniejszego stresu z kolejnymi ekipami wykonawców. W szczególnościiż jest ich coraz mniej na naszym rynku, a w 2007 jeszcze ich nam sporo ubędzie :(.

No i szampańskiej nocy i zabawy do białego rana.

 

Artur

 

Sam się nie buduję, jestem z reguły po drugiej stronie barykady - wykonawca, i co niektórych z tutejszego grona znam :). Specjalizuję się w instalacjach elektrycznych, ale swego czasu miałem zaszczyt, albo przyjemność zbudowania kilku domków w naszym "sławetnym" mieście i okolicach od fundamentów aż po dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam serdecznie wszystkich!

 

Czy możecie mi polecić sprawdzonego architekta, geodetę oraz geologa/geotechnika, a których pracy jesteście zadowoleni?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Architekta w Koszalinie nie polecam żadnego(wysokie ceny, saba jakość usług), geolog polecam Plichtę - dobrze i szybko,fachowo.

 

Pozdrowienia w nowym roku!

 

Szukamy ekipy na kompleksową budowę murator "Miła chwila"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Oberski - jarzębinowa 41 , 502257040, - zreszta współpracuje z muratorem, ma geologa i geodete geolog super- ze względu na szybkość działania, a geodeta pan Foszcz 943422477 potrafi miło rozmawiać w starostwie ;) - obaj panowie starsi w wieku emerytalnym, spokojni i zrównoważeni i godni zaufania polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jeszcze geodetę Mariusz Bruzda 668 193 177 a co do geologa to potwierdzam fachowość P.Plichty tel 600 021 257 :lol: A teraz z innej beczki mianowicie skąd braliście firmę do wstawiania okien i drzwi ? O ile dobrze pamiętam to Sławek W lub Asiądek chwalili gościa który ma punkt usługowy przy wejściu do Nomi .Pozdr Dzum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzum, ja wybrałem firmę Eltex która mieści sie naprzeciwko Związkowca. Ofertę od nich miałem kompelksową na okna, rolety, bramy garażowe. Muszę przyznać że nie ma uwag, ekipa montująca zrobiła to bardzo dokładnie, a musze dodać że jestem uczulony na fuszerki. Okna w profilu niemieckim Trocal, bramy garazowe od koszalińskiego producenta Hort. Cena jaką mi zaoferowano nie była najniższa, ale z doświadczenia wiem, że najniższą i najwyższą oferte należy odrzucić. Dość tanio swoje okna oferuję jeszcze Turplast czaplinek (biuro na Lechickiej), ale ze względu na brak zainteresowania klientem (czyli mną) w czasie zbierania ofert zostali przeze mnie wykluczeni. Co do punktu w Nomi to po złożeniu mojego zapotrzebowania facety miał się odezwać i do dzisiaj nie dał znaku życia.

Jeżeli bedziesz potrzebował więcej info daj znać.

 

Pozdr

Sławek W.

 

P.S.

Pozdrowienia dla Basi i Tomka K. od wujka DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ida: na poczatku mojej drogi wydawało mi się że wybrałem naprawdę dobrą, a przy tym relatywnie tania ekipę. Poczatek był imponujący, tempo prac, liczba ludzi na budowie. Z czasem wszytsko zaczęło się wydłużać, szefa nie było, zostawało tylko 2 ludzi, którym za bardzo się nie spieszyło. Im bardziej była precyzyjna praca (przyp. budowałem 3-warstwowy mur z silikatów na klej) tym więcej błędów wyłapywałem. Aż strach pomyśleć gdybym wogóle nie bywał na budowie. Okazało się że mój wykonawca pomimo zapewnień nabrał sobie kilka budów, a ludzi mu tylko ubywało z ekipy. W konsekwencji opóźnienie oddania stanu surowego przeciągnęło się o prawie 3 miesiące. Jeżeli to cię nie przeraża to daj znać a ja ci podam nr telefonu.

Pozdr

Sławek W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...