Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Asiondek z tą wełną to jest tak: jeżeli okładasz nia jakiś element np. komorę na ciepłe powietrze wykonaną z blachy (czyli coś izolujesz) to faktycznie folią aluminiową na zewnatrz - nawet łatwiej jest to wszystko później skleić a placha od strony wewnętrznej juz jest izolatorem, natomiast folia jak słusznie zauwazyłeś w pewnym stopniu zapobiega wydostawaniu sie ciepła. Natomiast jeżeli wełna jako płyta ma oddzielać (chronić) jakiś element to folia aluminiową od strony wyższej temperatury.

Mam nadzieję że tym razem rozwiałem twoje wątpliwości.

Pozdrawiam

Sławek W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

KOCHANI POMOCY!!!!!!!!!!!!

Poszukuję dwóch działek (10-15 arowych) w okolicach Niekłonic lub Konikowa.

Może któryś z Waszych sąsiadów się rozmyślił z budową i chce sprzedać działkę

Pozdrawiam

Jacek

 

Nie chce Cie martwic, ale mysle ze mozesz miec z tym klopot. Wydaje mi sie, ze nawet jak ktos rozmyslil sie z budowa, nie bedzie na razie ziemi sprzedawal, ktora ciagle idzie w gore :roll:

Nie mniej zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wczorajszym Głosie Koszalińskim, było sporo ogłoszeń. Działka budowlana 30 arów w Konikowie, tel. 694-411-901; działka 15 arów w Jamnie, tel. 608-834-399; oraz działka rolna w Niekłonicach 1,3 ha, którą ma w sprzedaży Koszalińska Agencja Nieruchomości (niestety nie znam na nich namiarów) w cenie 53 tys 660. To tyle co wyczytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie a zarazem prośbę. Otóż w przyszłym tygodniu wybieram się zamawiać materiały (we wrześniu chcę zacząć). I stąd pytanie gdzie najtaniej można kupić: stal, beton, styropian do ocieplenia fundamentów, keramzybeton na ściany, wełnę 15 cm do ocieplenia ścian, więźbę, dachówkę ceramiczną lub cementową. Poratujcie pliiiisss.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Daber!

Trochę mnie przyblokowało ,ale już ci odpowiadam :-? otóż kredyt mam rozłożony na trzy transze jak już pisałem pierwszą rozliczę w maju

Cześć Anoolka!

Adresy tych najlepszych hurtowni są podane na poprzednich stronach porozglądaj się tam i wszystko będzie jasne

A teraz ja mam pytanie,czy ktoś ma namiar na fachowców z agregatem do tynkowania co by mi zrobili ładną gładż gipsową na suficie

Pozdr.Dzum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Sławka W.

 

jak sie sprawują okna z Trocala / Eltex/ i czy opinia na ich temat nie zmieniła się od ostatniego postu?

stoję przed wyborem okien a ta firma zaproponowała godziwe warunki cenowe, ale nie ma tego okna na ekspozycji / nie można go pomacać i sprawdzić jak wygląda wykonanie/.

będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...