Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzieki BOJATO, o M&S na razie tylko czytalem sporo dobrego, ale jeszcze do nich nie trafilem, mysle ze w poniedzialek to nadrobie :)

Dzisiaj chcialem do PUF zajechac, ale bylo zamkiete

 

A firma DRUTEX? Bylem dzisiaj, cenowo wyglada atrakcyjnie, nie wiem jak z jakoscia. Jak Pan z firmy ALCON zobaczyl wycene od nich to sie zalamal 8) Twierdzil ze to niemozliwe, bo zawsze ALCON byl tanszy od DRUTEXU, a teraz jest na odwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponownie :)

 

Tym razem piszę w imieniu znajomej która jest czytelniczką forum niestetyt względy techniczne nie pozwalają jej osobiście zadac pytania o namiary na jakąś ekipe do wykonania przyłącza wodnego w Koszalinie, moi wykonawcy oczywiście wyfrunęli z naszej "kochanej IV RP" :wink: i mamy kłopot.

Prosimy o info i pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe. Poszukuje namiar do ekipy budowlanej, ktora chcialby postawic dom w okolicy Slupska. Bede wdzieczny za kontakt. Pozdrawiam

Kiedy chciałbyś ten dom postawić ?

 

Witam

Henkok wybacz, ze z opoznieniem, ale doba jest za krotka ostatnio =;->

Dom chcialbym zaczac w sierpniu. Jak sie uda to zamknac do zimy. Masz moze jakies namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Daber

Na firmę Drutex uważaj gdzieś na początku naszego forum Anna Wiśniewska opisuje swoje perypetie z tą firmą .Ja wybrałem okna Rehau mają fabrykę w Połczynie Zdroju a swojego przedctawiciela na ul.Zwycięstwa firma Redan

 

Tak, wlasnie troche o Drutex'ie niepochlebnych opinii sie naczytalem, troche za duzo.

 

W Redanie bylem i mi wycenili stolarke (w obwodzie nieco ponad 63 metry, a powierzchnia szyb to prawie 22mkw) na 9 409,00 zł (profil: Rehau Komfort Line -70mm, okucia: WinkHaus Autopilot), o tych profilach pare osob na forum wypowiadalo sie z uznaniem, podobnie jak z profilami Schuco.

 

Wlasnie miedzy tymi dwoma rozwiazaniami bede dokonywal wyboru. Schuco robi u nas FOID LASTRIK (wycena - 10 273,00, okucia: Gretsch-Unitas) i TUR-PLAST (wycena 11 151,65 zł, okucia: Roto NT)

 

Ogolnie zebralem wyceny od 13 albo 14 przedstawicieli/fabryk, ceny mocno zroznicowane, od 8 114,40 (DRUTEX) do 16 850,00 (PPHU MEGA, w tej cenie sporo dodatkow)

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe witam, dziś gościnnie od mamusi bom zamieszkał już... a tpsa podłączy fona za 10 miesięcy !!! namiar na przyłącza wodne ... 501324364, andrzej lusawa - facet tani i solidny, zrobił mi wody ok 80 metrów..uwaga przy telefonie, poniewaz miał operacje tchawicy i ciężko go zrozumieć ale fachowiec dobry :) bogdan robi wszystko, wełnę też a i kartony też u mnie zrobił cudnie sypialnie... pomysł mój, ale wykonanie pierwsza klasa - jak w allegro zdecydowany pozytyw ;) cieszę sie adamus ze pomogłem :) opatrzność mi to wynagrodzi... bogdan z ojcem cały mój dom postawili... i stoi narazie ;) chyba i ja wam wkleje pare zdjątek ale to za jakiś czas:) zrobiłem wiele ciekawych rzeczy no i wyszły cudeńka :), co do działek , proponuje zadzwonić do Malca może coś jeszcze mu zostało, 603132094... w czym jeszcze moge pomóc? bo za dużo miałem przerwy i straciłem wątki :)... żebym mógł zmniejszyć ceny na materiały też bym to zrobił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... żebym mógł zmniejszyć ceny na materiały też bym to zrobił

 

Hej Asiądek :D super ze juz domek zamieszkany. Samych uroczych dni w nim życzę... :wink: Z ciekawością obejrzałabym jakieś fotki z pomysłami na wykończenie. Juz mi po głowie różne rzeczy chodzą a do końca mam daleko , dopiero ściany stoją. :lol:

 

a ceny to by się nieco przydało zmniejszyć ...ha ha...pozdrawiam wszystkich budujących :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Daber!

Przepraszam że tak póżno odpowiadam ale teraz mam mało czasu na kompa wiadomo budowa :) Co do transzy to przesunołem rozliczenie bo nie wykorzystałem wszystkich pieniędzy z powodu materiałów ,zamówione miesiąc temu teraz dopiero dostałem(kafelki) a na piec mam jeszcze trochę poczekać.W banku z powodu przesunięcia terminu nie robiono jakiś problemów jedynie co to trzeba się zmieścić w końcowym terminie

Cześć Asiondek!

Gratuluję wprowadzenia się do wymarzonego gniazdka :D niech Ci słóży jak najlepiej.A co do internetu to może jakaś firma podłączyłaby by Cię drogą radiową.

Pozdr.Dzum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Do tej pory bylam jedynie obserwatorem ale chyba juz pora włączyć sie do rozmow o budowaniu swoich marzeń. Na początek prosiłabym o kontakt DABER 1980.Powód?Prawdopodobnie kiedyś będziemy prawie sąsiadami .Kupiłam właśnie działke niedaleko 33/4 i mam w związku z tym pare pytań .Mam nadzieje ,że zawitasz jeszcze dzisiaj na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód?Prawdopodobnie kiedyś będziemy prawie sąsiadami .Kupiłam właśnie działke niedaleko 33/4 i mam w związku z tym pare pytań .Mam nadzieje ,że zawitasz jeszcze dzisiaj na forum.

 

Witam witam :wink:

My mamy dzialke 31/26 - na wylocie ze St.Bielic do Gniazdowa. A Twoja gdzie dokladnie jest? Jak bede mogl w czyms pomoc, to b.chetnie. P:ozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale teraz mam mało czasu na kompa wiadomo budowa :)

 

Ale masz fajnie, cholera :wink:

Ja czekam i czekam, najpierw wykonawca mial dach do skonczenia w Kolobrzegu, a teraz ta pogoda wredna, nie pozwala nic zdzialac... mogloby sie ustabilizowac. Chcialem chociaz pozbyc sie chwastow na dzialce, ale w taka pogode nawet tego nie zrobie, bo deszcz zaraz caly Roundup zmyje :roll:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...