Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
w sumie trzeba sobie zadać pytanie czy tani znaczy dobrze? raczej proponowałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami jaka firma jest dobra, czy można jej zaufać itp . W tej chwili nie cena czyni cuda , tylko dobra ekipa, dobre materiały, drzwi , okna. Może się mylę , ale takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie trzeba sobie zadać pytanie czy tani znaczy dobrze? raczej proponowałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami jaka firma jest dobra, czy można jej zaufać itp . W tej chwili nie cena czyni cuda , tylko dobra ekipa, dobre materiały, drzwi , okna. Może się mylę , ale takie jest moje zdanie

 

Jak najbardziej masz racje. Czasem drożej znaczy ostatecznie taniej. W zwiazku z tym ze budowa jest najczesciej najwieksza inwestycja w zyciu należy stawia na jakość i solidnosc wykonawców. Namawiam by wymiewniać sie sprawdzonymi adresami zarówno wykonawców jak i składów budowlanych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od połowy stycznia przez 4 tygodnie pan Grzegorz robił u mnie poddasze, stryszek i garaż. Wełna Ursa, stelaż, folia paroizolacyjna, regipsy. Na stryszku i w garażu płyta OSB. Szanowni Państwo bardzo uważajcie na dokładność wykonania paroizolacji. Fachowcom wydaje się, że to czego nie widać to nie warto dobrze robić. Szczelność połączeń paroizolacji przy wełnie Ursa to bardzo ważna sprawa! Teraz kiedy wchodzę na piętro pokoje wyglądają jak pokoje a nie jak szopa na słomę. Nie była to zabawa tania, robocizna pociągnęła prawie 6000 zł a materiały przeszło 10000 zł. Wykończeniówka to droga rzecz. W kwietniu układanie podłogi na parterze – fachowiec już zamówiony. Cały parter w granicie. Materiał kupiony - była promocja w OBI Słupsk.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w budowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co wybudowali w zach-pomorskim stan surowy- możecie podać ceny samej robocizny stanu surowego otwartego najlepiej z rozbiciem na etapy?

Ja mam projekt z poddaszem dom w śnieżyczkach archonu 169m cena robocizny (2firmy) ok 90 i 100 tys

czy wydaje się to przesadą czy mam się już z tym pogodzić?

pomóżcie jak możecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ,mogę podać namiary na dobrą ekipę właśnie u mnie kończą ścianki działowe.Szef razem z całą brygadą pracuje,więc również ich pilnuje,nie ma popijania na budowie.Sam szefuńcio przykłada się do układania więżby,sądze że to jego specjalność.Co do ceny to też budują za ludzkie pieniądze,nie rzadne 90-100 za stan surowy otwarty.JAk będziesz chciał to zapytam jutro i dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="ka79sia]HEJ,mogę podać namiary na dobrą ekipę właśnie u mnie kończą ścianki działowe.Szef razem z całą brygadą pracuje,więc również ich pilnuje,nie ma popijania na budowie.Sam szefuńcio przykłada się do układania więżby,sądze że to jego specjalność.Co do ceny to też budują za ludzkie pieniądze,nie rzadne 90-100 za stan surowy otwarty.JAk będziesz chciał to zapytam jutro i dam znać.

 

Bardzo chętnie.

Będę budował w okolicach Trzebiatowa, ale jeśli cena dobra to koszty dojazdu, wyżywienia ew. spania do obgadania.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zastanawiał sie na oknami drewnianymi zamiast PCV.

Co myślicie o oknach Urzędowskiego. Może ktoś już je urzytkuje.

 

Witam! Ja rownież długo zastanawiałam nad wyborem okien PCV czy drewniane, padło na drewniane z DREWEXIMU, gdyż mają je znajomi, mogłam dokładnie się przyjrzeć. Od grudnia dopiero je użytkuję i bardzo jestem zadowolona z wyboru. Widziałam też okna z DZIADKA i WłOSZCZOWEJ, jednak postawiłam na nasz DREWEXIM. Muszę dodać że miałam" ileś" tam wycen, więc decyzję podjęłam po głębszej analizie.O oknach Urzędowskiego tylko słyszałam ogolnie że dobre ale nic więcej. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka -Klimayzacja-Wentylacja-Automatyka-CO

Firma jest nie duża ale naprawde solidna ceny też bardzo przyzwoite. Pracują na całym woj.Zachodniopomorskim i woj.pomorskim ale najczesciej można ich spotkać w koszalinie i okolicach oraz słupsku.

Tel.kontaaktowy Mirek 514 285 974 Czesław 502 740 288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daber czemu schucco? ( to tak na marginesie)

 

Mam mieszane uczucia , profil jak najbardziej ok, ale trzeba pamiętać że nie tylko to się liczy , ale jak zgrzeją , jakie szyby i jakie okucia. No i jak zamontują i tu rodzi się dylemat. Cena nie czyni cudów, są okna ze zbliżonych profili jakościowo , a bogatsze wyposażeniem i z lepszymi warunkami posprzedażnymi . Okno oknu nierówne , choć wszystkie wyglądają podobnie. Nie ukrywam mam swoją firmę , ale nazwy nie będę podawał bo wydaje mi się byłoby to nieuczciwe- zwłaszcza ze pytasz tylko o producentów schucco. Popytaj znajomych o kwestie montażu jeśli ktoś już montował okna tych firm, poczytaj o wyposażeniu okien.( ja wybrałbym Tur Plast ale tylko w oparciu o rozmowy z klientami - nie jest to moja ocena do końca obiektywna - podkreślam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...